Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.04.2024 @ 23:43:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23.09.2009 @ 19:48:44 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 01.06.2004 @ 18:20:15
Posty: 573
Lokalizacja: m4.
Ainulindale pisze:
Porozmawiaj o tym z rzeszami rowerzystów, oni Ci powiedzą :D

Wiedźmin na rowerze? Bez sensu....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23.09.2009 @ 22:17:26 
Offline
Murderator

Rejestracja: 23.09.2002 @ 9:18:29
Posty: 10121
Lokalizacja: Warszawa
Rower przeznaczenia ma dwa koła. :)))

_________________
Paryż ma Wieżę, Londyn ma Tamizę. A my Polacy stoimy pod krzyżem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24.09.2009 @ 19:55:38 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.07.2009 @ 8:29:31
Posty: 1250
Lokalizacja: Między słowami
Kuba pisze:
Wiedźmin na rowerze? Bez sensu....
Dlaczego? To dopiero bylaby wersja alternatywna :D

_________________
"Mój instynkt się nie myli. To natura błądzi" :)
Jerome K. Jerome


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24.09.2009 @ 22:24:42 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 01.06.2004 @ 18:20:15
Posty: 573
Lokalizacja: m4.
Ainulindale pisze:
Kuba pisze:
Wiedźmin na rowerze? Bez sensu....
Dlaczego? To dopiero bylaby wersja alternatywna :D


"- To twoja kolarzówka, wiedźminie?
- Tak. Zwie się Płotka."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.09.2009 @ 1:06:28 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Z cyklu "Żołnierze Hardkoru: Kolarz"

Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od mety Powroźniczej. Szedł pieszo, a obładowanego "górala" prowadził za kierownicę. Było późne popołudnie i kramy serwisantów i handlarzy zębatek były już zamknięte, a uliczka pełna kocich łbów, w dodatku z baumy. Było ciepło, a człowiek ten miał na sobie czarny obcisły strój kolarski. Zwracał uwagę.
Zatrzymał się przed górską premią IV kategorii "Stary Narakort", postał chwilę, posłuchał gwaru głosów. Strefa premii, jak zwykle o tej porze, była pełna ludzi.
Nieznajomy nie wszedł do "Starego Narakortu". Pociągnął "górala" dalej, w dół uliczki. Tam była premia drugiej kategorii, mniejsza, nazywała się "Pod Lisem". Tu było pusto. Strefa nie miała najlepszej sławy.
Mechanik uniósł głowę znad beczki isostaru i zmierzył gościa wzrokiem. Obcy, ciągle w obcisłym wdzianku, stał przed szynkwasem sztywno, nieruchomo, milczał.
- Co podać?
- Oleju - rzekł nieznajomy. Głos miał nieprzyjemny.
Mechanik wytarł ręce o płócienny dres i napełnił cynową puszkę. Puszka była wyszczerbiona.
Nieznajomy nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Pod wdziankiem nosił wytarty skórzany kubrak, sznurowany pod szyją i na ramionach. Kiedy ściągnął swoje wdzianko, wszyscy zauważyli, że na pasie za plecami miał klucz francuski. Nie było w tym nic dziwnego, w Wyzimie prawie wszyscy chodzili z narzędziami, ale nikt nie nosił klucza na plecach niby zębatki czy plecaczka.
Nieznajomy nie usiadł za stołem, pomiędzy nielicznymi gośćmi, stał dalej przy bufecie, godząc w mechanika przenikliwymi oczami. Pociągnął z puszki.
- Hotelu na nocleg szukam.
- Nie ma - burknął mechanik, patrząc na buty gościa, zakurzone i brudne. - W "Starym Narakorcie" pytajcie.
- Tu bym wolał.
- Nie ma - mechanik rozpoznał wreszcie akcent nieznajomego. To był Kolarz.
- Zapłacę - rzekł obcy cicho, jak gdyby niepewnie. - Bo jak mnie dorwie kontrola antydopingowa to po mnie...


Mogę tak całe opko, a przynajmniej większość :)

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.09.2009 @ 10:07:20 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.07.2009 @ 8:29:31
Posty: 1250
Lokalizacja: Między słowami
Mooooreee!!! :D Toz to cudowne. Ciekawa jestem, jak Wiedzmin zalatwi oprychow? Zagada ich na smierc?

Zastanawiam sie notabene, kiedy nas pogonia ze te offtopy. Oby nie za szybko. Z gory gomene^^

_________________
"Mój instynkt się nie myli. To natura błądzi" :)
Jerome K. Jerome


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.09.2009 @ 11:01:45 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Narsil pisze:
A ja jestem przeciwny konsolowym zagrywkom typu QTE. Z prostej przyczyny - znając życie na klawiaturze będzie to wyglądało beznadziejnie ( pierdyliard kombinacji "wciśnij Q, P, Tab, L i lewy Ctrl w tym samym czasie albo wywerna zrobi z ciebie szaszłyk") a pada nie tknę.
A wiesz, że jest plan by drugą część zrobić na konsole? Primo, bezsens ze względu na ewentualne odniesienia do części pierwszej, której konsolowcy nie znają (wiem, wiem, mogli grać u kolegi, ale załóżmy że jednak nie znają). Po drugie dostaną porta z PC, co IMO też nie jest najlepszym pomysłem. Na X360 jeszcze jakoś obejdzie, ale dostosowanie tego do PS3 może być koszmarne. No i sterowanie na padzie. Jestem propadowy (ROTFL), ale cRPG na padzie? Nawet w "Mass Effect" próbowałem, ale jakoś nie poszło. Zasadniczo musieliby zrobić z Wiedźmina typowego TPP. Nie twierdzę, że to źle, ale jakoś tego nie widzę. Po trzecie, jakość grafiki. O ile na PC spokojnie mogą lawirować między HD, Full HD i pośrednimi rozdzielczościami tekstur to w porcie będą musieli zrobić albo pod 720p albo pod 1080p. Dokładnie nie wiem jak teraz wygląda sytuacja na rynku wyświetlaczy, ale wydaje mi się, że nadal 720p jest bardziej popularne od 1080p. I może być tak (i prawie dam sobie za to uciąć rękę), że konsolowcy dostaną wersję uboższą graficznie. A choćby dlatego, że gra wyjdzie gdzieś za... Dwa lata? Półtora roku? Inna sprawa, że "Crysis" wyszedł dwa lata temu i do tej pory jest numerem jeden jeśli chodzi o jakość grafiki. Ewentualnie mogą celować w konsole następnej generacji, ale pewnie zlecą to komuś (jak się ostatnio coś takiego skończyło, wszyscy wiemy) lub zajmą się tym od podstaw. IMO lepiej by było jakby trzymali się tylko PC - Blizzard jakoś odnosi z tego potężne korzyści. Może kiedyś doczekamy się "Wiedźmin MMO"? ;)

BTW, od opek mamy odpowiedni dział i proponowałbym przenieść się tam z radosną twórczością.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.09.2009 @ 15:07:28 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Cytuj:
Zasadniczo musieliby zrobić z Wiedźmina typowego TPP.

Albo jRPG. :D

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.09.2009 @ 21:34:31 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Albo symulator! O_o

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.11.2009 @ 16:00:53 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.05.2009 @ 15:15:53
Posty: 723
Lokalizacja: Kaer Morhen
Nowe, (nie)oficjalne informacje o sequelu Wiedźmina z targów Igromir, niestety po rosyjsku. I ze słabym tłumaczeniem na polski
I jeszcze o tych info na targach z Gry Online

_________________
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów. Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawać mieli v. do walki przeciwko złym duchom i potworom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.11.2009 @ 18:05:03 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.11.2009 @ 17:04:06
Posty: 14
Ja tam się o "wiedźmińskie" info nie martwię, bo CDA zawsze poratuje jakimś newsem. A tak poza tym to szczerze chciałabym ujrzeć w nowej części jakiegoś wampira. Nie Bruxę do zarżnięcia i tabuny innego rodzaju nieumarłego mięcha do potraktowania mieczem, ale takiego Regisa lub jego alternatywną wersję. Nawet chciałabym, żeby pojawiła się chociaż z godzinna wstawka gry "drużynowej" z tymże wampirem u boku, albo z innymi postaciami - w końcu Geralt sporo kilometrów przebył z kompanią właśnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.11.2009 @ 9:18:54 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.07.2009 @ 8:29:31
Posty: 1250
Lokalizacja: Między słowami
Pobożne życzenia. Poza tym w grze pojawił się wampir inny niż bruxa czy inny fledder do zarżnięcia. Dodam wręcz, że wampirzyca. I nawet można było z nią porozmawiać.

_________________
"Mój instynkt się nie myli. To natura błądzi" :)
Jerome K. Jerome


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.11.2009 @ 17:19:27 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.05.2009 @ 15:15:53
Posty: 723
Lokalizacja: Kaer Morhen
Ainulindale pisze:
Pobożne życzenia. Poza tym w grze pojawił się wampir inny niż bruxa czy inny fledder do zarżnięcia. Dodam wręcz, że wampirzyca. I nawet można było z nią porozmawiać.

Jednak gdy tylko zaczęła się walka z nią okazało się, że to jednak bruxa,a jej córeczki to alpy :)
Ale, co się ze mną dzieje, spamuję we własnym wątku :)

_________________
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów. Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawać mieli v. do walki przeciwko złym duchom i potworom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13.11.2009 @ 8:28:30 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.07.2009 @ 8:29:31
Posty: 1250
Lokalizacja: Między słowami
Vedymin pisze:
Jednak gdy tylko zaczęła się walka z nią okazało się, że to jednak bruxa,a jej córeczki to alpy :)
Acha. Tej opcji nie przeszłam ;P

_________________
"Mój instynkt się nie myli. To natura błądzi" :)
Jerome K. Jerome


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18.11.2009 @ 14:41:39 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.05.2009 @ 15:15:53
Posty: 723
Lokalizacja: Kaer Morhen
Wiedźmin 2 nawiedził Rosję! Plus kilka nowych informacji - gamecorner

Nie mam czasu na usuwanie posta, kopiowanie zawartości itp. więc napiszę drugiego posta (niektórzy inni też od czasu do czasu tak robią, a moderatostwo się ich nie czepia, ba nawet sami tak robią :P)Ale do rzeczy Tutaj trochę info

Oraz informacja, że ten potwór z wycieku w Rosji to żagnica


________________________

M-T to wszystko skrzętnie poprawia, kasuje etc. Bo władza to zuo wcielone, które knuje, wciąż się czepia i oszukuje. ;)
Dżibril

_________________
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów. Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawać mieli v. do walki przeciwko złym duchom i potworom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group