Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 27.04.2024 @ 8:59:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04.06.2011 @ 16:43:53 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Aha, a Blizzard ma juz gotowa wersje Diablo 3 na konsole. ;) Przypomij sobie opowiesci CDPR na temat tego jak ich silnik dobrze chodzi na konsolach. Przypominam, ze slowem kluczem jest tu liczba mnoga rzeczownika <konsola>.
To dlaczego nie powiedzieli o tym na oficjalnej konferencji? To wszystko mi sie kupy nie trzyma.

Mistrzem sciemy jest Blizzard a nie CDPR. :)

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04.06.2011 @ 17:59:04 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2005 @ 2:59:03
Posty: 3537
Lokalizacja: Koszalin
Dżibril pisze:
To dlaczego nie powiedzieli o tym na oficjalnej konferencji? To wszystko mi sie kupy nie trzyma.

Dlatego, że dzięki temu ciągle się o tym mówi. A nauczyli się tego przy okazji wyjścia GOG-a z wersji beta. Było tyle jęków i gadania, że dzięki takiej a nie innej zagrywce na konferencji "otwierającej" zjawiło się ok. 600 dziennikarzy. Ponad to to jest życie, i faktycznie zawsze może im się na jakimś etapie noga poślizgnąć. Ale to nie ta obawa jest głównym powodem robienia z potencjalnych klientów wariatów, tylko w pełni świadomy marketing. Jako dowód obejrzyj sobie materiał jaki niedawno zalinkował Krusty(?) w temacie o W2 na starym forum Polygami. Niby mówią o tym, że w wyniku tak przeprowadzonej akcji musieli przepraszać, ale jakie jednocześnie mają zadowolone miny kiedy wspominają o powstałym w skutek tego szumie. ^cenzura^ marketing, ale skuteczny.

Ja jestem przekonany o tym, że CDPR zrobi wszystko co w ich mocy, żeby W2 na PS3 wydać. Ciebie jak widać moje argumenty nie przekonują, czas pokaże który z nas ma rację.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.06.2011 @ 13:21:46 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.05.2009 @ 15:15:53
Posty: 723
Lokalizacja: Kaer Morhen
Wreszcie przeszedłem grę dwukrotnie (po stronie Roche'a i Iorwetha) i muszę przyznać, że w tak dobrą grę nigdy nie grałem. Nieliniowość jest bardzo duża, choć niestety przez nią cierpi długość gry i to przez nią niektóre wątki zostają potraktowane po macoszemu (te tyczące. System walki jest na prawdę dobry i wymagający, widać że Redzi wzięli sobie do serca uwagi o zbyt łatwym W1. Fabuła jest genialna, może nawet trochę lepsza po stronie Iorwetha, ale to może tylko takie odczucie :)

_________________
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów. Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawać mieli v. do walki przeciwko złym duchom i potworom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.06.2011 @ 14:49:25 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Palladyn pisze:
Ja jestem przekonany o tym, że CDPR zrobi wszystko co w ich mocy, żeby W2 na PS3 wydać. Ciebie jak widać moje argumenty nie przekonują, czas pokaże który z nas ma rację.
Third party zalatwiloby sprawe, ale po wpadce z Bialym Wilkiem raczej juz na to nie pojda. Wtope, to moze zaliczyc Ubi rownoczesnie robiac Splinter Cella i Nowego Assasyna. A programowanie na PS3 rozni sie (i to podobno dosyc bardzo) od programowania na X360, wiec sadze, ze nawet jesli, to bedzie inna ekipa robiaca port na kazda z konsol.

Nie uwierze, dopoki nie zobacze oficjalnie potwierdzonej okladki. Tak samo z Diablo 3.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06.06.2011 @ 14:26:51 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2005 @ 2:59:03
Posty: 3537
Lokalizacja: Koszalin
DubRecenzja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09.06.2011 @ 22:16:50 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Zagraniczna wideorecenzja Wieśka Drugiego.

OK, recenzent to pała, formuła programu do rzyci, ale ciekawie posłuchać kogoś, kto nie mdleje na dźwięk nazwiska "Sapkowski" bo zwyczajnie ma go gdzieś, a saga to tylko folklor z "gdzieś tam daleko..."

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10.06.2011 @ 10:16:26 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
A tego buga widzieliscie: http://imageshack.us/clip/my-videos/232/k2m.mp4/ ? :D

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10.06.2011 @ 10:41:24 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Dżibril pisze:

Ło matko, pękły mi oczy :D

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10.06.2011 @ 12:10:53 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Po patchu sie takie cos potrafi zrobic. :)

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.06.2011 @ 13:01:32 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.05.2009 @ 15:15:53
Posty: 723
Lokalizacja: Kaer Morhen
Po najnowszym patch można zaimportować Sihilla, jest z pewnością najlepszym mieczem w prologu, w I akcie można znaleźć lepsze, co prawda dziwne jest że jakiś zwykły kosior przewyższa mahakamską robotę, ale w końcu balans musi być, a póki co fajnie się macha tym mieczem :)

_________________
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów. Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawać mieli v. do walki przeciwko złym duchom i potworom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17.06.2011 @ 8:33:35 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
No i po miesiacu od premiery swiat zapomnial o Wiedzminie. Po cztrech tygodniach od premiery sprzedaz zatrzymala sie na 457 tysiacach sztuk. Dla porownania inFamous (exclusive na PS3 - czyli tez wydany na jedna platforme, do tego praktycznie pozbawiona piractwa) sprzedal sie w ilosci 320 tysiecy sztuk. A to zaledwie pierwszy tydzien. Sukces finansowy? Hell no. Wystarczy spojrzec na akcje CDP, ktore przed premiera zostaly sztucznie podbite, a teraz spadaja do realnego poziomu. Hype podbity glownie przez spolecznosc polskich graczy - zagraniczne serwisy mialy rozne opinie. Ja swojej nie mam - czekam do grudnia i kupuje X360.
Zastanawia mnie kiedy pan Gop i Spolka zaczna odszczekiwac te glupoty, ktore mowili o PC jako podstawowej i najbardziej core'owej platformie do grania. Az jestem ciekaw ile sztuk sprzeda sie na X360 w pierwszym tygodniu i jak bardzo swoje podjescie do konsol zmieni CDPR gdy dane pokaza, ze na X360 polecialo 500 tys sztuk.
No, ale trzeba poczekac do konca roku. A dobra sprzedaz przyspieszy wydanie W2 na PS3. Mass Effect 2 wydany na PS3 po roku od premiery PC/X360 sprzedal sie calkiem niezle - ponad 300 tys sztuk.

Niepokoi mnie tylko bliska wspolpraca z Microsoftem. Bo o ile jeszcze da sie scierpiec QTE w walce na piesci, system walki pociagniety z Gears of War i Demon Souls (co nie znaczy, ze zle - DS jest jedna z najbardziej hardkorowych gier w jakie gralem), to obslugi na Pontona nie zdzierze. W Mass Effect 3 beda komendy glosowe oraz system dialogow rozwiazane przy pomocy technologii Kinecta.

Shepard nie wiedzial na co sie porywa.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17.06.2011 @ 22:56:25 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 06.08.2007 @ 21:18:33
Posty: 522
Dżibril pisze:
Hype podbity glownie przez spolecznosc polskich graczy - zagraniczne serwisy mialy rozne opinie.
Na GameRankings i Metacriticu bardzo dobra średnia nota 88 i wiele bardzo pochlebnych recenzji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17.06.2011 @ 23:40:10 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Mnie też się wydaje, zę recki więcej niż pozytywne.

Dżib, 300000 ME2 na PS3 to jaki wynik, bo ze śmiechu nie mogę się doczytać... "Niezły"?? ROTFL ;)

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18.06.2011 @ 0:55:41 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2005 @ 2:59:03
Posty: 3537
Lokalizacja: Koszalin
Lhunbleidd pisze:
Mnie też się wydaje, zę recki więcej niż pozytywne.

Dżib, 300000 ME2 na PS3 to jaki wynik, bo ze śmiechu nie mogę się doczytać... "Niezły"?? ROTFL ;)
Wziąwszy pod uwagę, że gra wyszła rok po premierze wersji PC i 360, i z pominięciem części pierwszej, to tak, sprzedaż rzędu 300 tysięcy można nazwać przyzwoitym wynikiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18.06.2011 @ 8:19:45 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Nie bardzo. Tym bardziej na platformie, gdzie nie ma problemu piractwa. W jakiej ilości sprzedała się jedynka, kiedy wychodziła na PC (lepiej niż rok po premierze na x-kloca)?

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group