Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 14:42:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25.11.2002 @ 17:25:43 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 23.11.2002 @ 22:17:08
Posty: 8
<i>Tylko czemu tak mało danych? :)</i>

To chyba dobrze ja wole dostac gre i wtedy wysunac wnioski, a nie dostawac brazki, muzyke i na podstawie tego oceniac gre.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11.01.2004 @ 13:21:42 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.01.2004 @ 15:29:49
Posty: 1
Lokalizacja: Planeta Ziemia
wilk pisze:
To chyba dobrze ja wole dostac gre i wtedy wysunac wnioski, a nie dostawac brazki, muzyke i na podstawie tego oceniac gre.


Bo ja wiem czy dobrze. Chyba lepiej za wczasu śledzić pojawiające się informacje o grze, żeby później nie wdepnąć w g... , gdy już zdecydujemy się na zakup.

Tak czy siak pewnie demo rozwieje wątpliwości. Mam tylko nadzieję, że moja przygoda na demie się nie skończy i sięgne po pełną wersję. Aczkolwiek nie oczekuje czegoś przełomowego na miarę fallouta czy morrowinda. Oby tylko zrobili tą grę na przyzwoitym poziomie. Niestety powiedzenie "polak potrafi" nie zawsze się spawdza...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13.01.2004 @ 19:28:41 
Offline
Próba Traw

Rejestracja: 31.12.2002 @ 11:35:11
Posty: 78
Lokalizacja: dba village ...
Magdalaena pisze:
Emigracja to dla mnie coś jak skok na bungee - podziwiam odwagę tych co skaczą, a sama nie mam za grosz ochoty
Obce miast, obcy język, obce pieniądze .. brrrr... zdecydowanie to nie dla mnie.


No nie do końca w ten sposób sporo moich znajomych wyjechało (właściwie sami informatycy rózniej maści koderzy, admini, sprzętowcy ... jednego maniaka poniosło do Nowej Zelandii) i owszem kraj inny to fakt, pieniążki już nie koniecznie (jak ktoś pamięta czasy Pewex'ów), a co do ludzi to nie martw się dojadą jak Lepper wygra wybory prezydenckie :]

A co do zmiany miejsca zamieszkania to wcale nie jest tak źle przy trzecim razie się przyzwyczajasz :)
Ja nie licząc rodzinnej miejscowści to już pracuje i mieszkam w trzecim miescie i wcale nie narzekam :] I raczej nie postawił bym nawet 1 PLN na to że tu gdzie jestem więcej niż 4-5 lat posiedzę.
Świat jest piękny po cholere siedzieć całe życie w jednym miejscu ?
Przecież to nuda ...

_________________
VISTA - Viruses, Infections, SpyWare, Trojan and AddWare - ENJOY ;-P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group