Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 10:02:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 714 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Bonhart vs Geralt
Geralt z Rivii zwycięża szybko, łatwo i przyjemnie 20%  20%  [ 75 ]
Bonhart wypuszcza wątpia z Białego Wilka 3%  3%  [ 12 ]
Geralt z trudem powala Łowce Nagród, sam jest ranny 71%  71%  [ 267 ]
Bonhart ostatkiem sił odsyła Geralta w zaświaty 6%  6%  [ 22 ]
Liczba głosów : 376
Autor Wiadomość
Post: 30.11.2008 @ 17:49:56 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 10.11.2008 @ 19:17:24
Posty: 21
Przeczytałem i wyraziłem po prostu swoje zdanie, więc nie rozumiem czemu się czepiasz.
No chyba, że Cię nie zrozumiałem, bo post w moim odczuciu za "jasno" nie został napisany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30.11.2008 @ 17:53:29 
Offline
Adept
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2007 @ 15:19:24
Posty: 343
Lokalizacja: Zewsząd .. Bo skąd może być demonica?
Mój post nie dotyczył Ciebie tylko postów troche wcześniejszych ^^ (Patrz teraz już przedostatnia strona)

_________________
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'caelme tedd
Eigean evelienn deireadh
Que'n esse, va en esseath
Feainnewedd, elaine blath!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30.11.2008 @ 18:56:09 
Offline
Zmiany

Rejestracja: 17.10.2008 @ 20:29:21
Posty: 105
Lokalizacja: Kresy
Bean'shie pisze:
Ja mam tylko jedno pytanie. Nie mówię, że należy przeczytać cały temat, ale jak można nie zauważyć posta, w którym pisze, że Geralt miał sprawne kolano jeśli jest on na tej samej stronie, wśród ostatnich postów?
No chyba, że wogóle nie czyta się wypowiedzi innych .. ^^


Nie wiem do kogo odnosi się ten post... Ale trzeba wziąć pod uwagę co miał na myśli autor wątku bo dał wzmiankę ze Geralt miał problemy z kolanem. Ja uznaje ze w walce z Bonhartem Geralt musiał by mieć już kompletnie zdrowe. Przykładem takiego mniemania może być opis walki Geralta z jednym z grasantów w lesie druidów był bliski wygranej w walce z wiedźminem i może by nawet wygrał gdyby nie to ze tamten kichną od prochów:P
Wiec może autor skomentowanego przez ciebie postu przeczytał tylko pierwszy post:P

PS: Jakby co to się nie czepiam:P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30.11.2008 @ 19:53:51 
Offline
Adept
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2007 @ 15:19:24
Posty: 343
Lokalizacja: Zewsząd .. Bo skąd może być demonica?
Chodziło mi o to co napisała Ciri_16. Dwa posty przed nią kolejna osoba przypomina, że kolano miał zdrowe ;) Ja też nikogo się nie czepiam .. Poprostu wydało mi sie to troche dziwne ..
Poza tym .. Myśle, że wiekszość osób czyta przynajmniej trzy ostatnie posty zanim coś napisze, ale to przecież tylko moje zdanie ^^

_________________
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'caelme tedd
Eigean evelienn deireadh
Que'n esse, va en esseath
Feainnewedd, elaine blath!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01.12.2008 @ 19:29:23 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 10.11.2008 @ 19:17:24
Posty: 21
No dobra skończcie, bo spamujecie ^^
Jeśli podczas walki Geralta choć na sekundę zabolało kolano i wybiło go z rytmu, miałby nie liche kłopoty.Lecz jeśli nic by się nie stało, Bonhart gryzłby ziemię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04.04.2014 @ 22:05:56 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 04.04.2014 @ 21:43:22
Posty: 1
Pan Andrzej Sapkowski w cyklu wiedźmińskim wielokrotnie pokazał, że każdego można pokonać. Przypominają mi się słowa Ala Pacino w Ojcu Chrzestnym - jeśli historia czegoś nas uczy, to że każdego da się zabić. Myślę, że niesamowicie trudno odgadnąć, kto wygrałby tą walkę. Obaj są mistrzami miecza. Po stronie geralta jego mutacja i nadludzkie zdolności. Ciężko powiedzieć, który bardziej doświadczony, może jedynie, że przedmiot doświadczenia zgoła różny. Bonhart jednak zabijał już wiedźminów.. Ale wiemy jakich? Tego nie wiemy. Wiedźminów było wielu, a Geralt nawet pośród nich uchodził za mistrza. Był sławny na północy. Bonhart był sławny na połódniu.. Chyba ich drogi nie przypadkiem się nie przecieły, mamy teraz temat do domysłów ;) Geralt miał lepsze i gorsze dni. Ale zaciukał największych zbirów z północy. Bonhart zarąbał szczury... .ale co to szczury? dzieciaki. Czy takich braci Micheletów dałby radę załatwić w nocy w ciemnym zaułku sam jeden? Czy utrupiłby osławionego Doktora i jego dwu kompanów przed zajazdem? Niewiadomo. Ale czy pobiłby strzygę gołymi rękoma? Po eliksirach wynik byłby myślę oczywisty. Pewnie by się ścieli ze dwa razy i byłoby po wszystkim. Na trzeźwo, bez dekoktów... zacięta walka myślę. A wynik zna tylko pan Andrzej ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09.04.2014 @ 21:51:22 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
Południu. "Szczury" i "Geralta" z wielkiej litery - nazwa własna. " walkę".

Nie ma za co.

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10.04.2014 @ 10:16:49 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
I "Pana Ala Pacino" ;)

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.04.2014 @ 7:55:24 
Offline
Próba Traw

Rejestracja: 21.07.2011 @ 8:20:43
Posty: 71
Wesoły Łotr pisze:
Czy utrupiłby osławionego Doktora i jego dwu kompanów przed zajazdem?

o Profesora chodziło, "pozytywnie chętnie" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 714 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group