Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.04.2024 @ 21:04:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 714 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna

Bonhart vs Geralt
Geralt z Rivii zwycięża szybko, łatwo i przyjemnie 20%  20%  [ 75 ]
Bonhart wypuszcza wątpia z Białego Wilka 3%  3%  [ 12 ]
Geralt z trudem powala Łowce Nagród, sam jest ranny 71%  71%  [ 267 ]
Bonhart ostatkiem sił odsyła Geralta w zaświaty 6%  6%  [ 22 ]
Liczba głosów : 376
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 14:56:21 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.10.2002 @ 14:05:16
Posty: 549
<i> Wrath, i cóż nam teraz zostaje? Pojeździmy po sobie?:> </i>

Nie mam w zwyczaju rozpoczynac batalii w których mam male szanse. Ale jakby co bede sie bronił;)

<i> Sam przyznasz, że wasz dziecinny entuzjazm względem pana Geralta zahacza już o Geraltofilię </i>

zaraz tam Geraltofilia-po prostu logiczne rozumowanie podparte lekkim zboczeniem;))))

<i> ...ale przyszły prawnik? Muszę to w Tobie wytępić:>
</i>
o Jezu ..indoktrynacja ala anterion...Boze chroń niewinnych...;)

TBK=Taki sobie Bardzo głupi Koleś ;)

_________________
<b> <i> Na pohybel skur<i>w</i>ysynom! :)) </b> </i>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 16:13:42 
Wiecie co, to mi przypomina dyskusję, jaka powstała kiedyś na liście - o starciu miecza wiedźmińskiego z Andurilem, pt. "który którego połamie i wyszczerbi?" (no associations). Ludzie, to jest rzecz niesprawdzalna! To jak dyskutować, kto miał więcej w talii: Yenefer czy Triss. Po prostu brak danych.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 16:15:40 
Offline
Dijkstra

Rejestracja: 20.09.2002 @ 16:21:55
Posty: 7950
Lokalizacja: Łódź
Kurrr...han! Jeszcze raz wejdę na forum i będę gościem, a powiem coś komuś do słuchu! Zastrzegam, że ciasteczka mam włączone i wszystko inne, bo czasami normalnie się loguję przy wchodzeniu, a inną razą to mnie nawet z Zony wysiudla i się muszę logować wszędzie od nowa...

_________________
You stay away from my boy's pants or I'll hang ya from my Jolly Roger, ya Jezebel!
Elaine Marley-Threepwood


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 18:56:06 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 22.09.2002 @ 19:09:02
Posty: 602
No to właśnie coś takiego żem stwierdził na samiutkim początku, me:)
Ale uwielbiam się wdawać w bezsensowne dyskusje, zwłaszcza z moim ulubionym prawnikiem, i zwłaszcza gdy wszyscy są przeciw mnie...

PS. Wrath, co za skromność...:>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 20:04:12 
Offline
Adept

Rejestracja: 08.10.2002 @ 21:09:23
Posty: 285
Lokalizacja: Toruń
heh .. moim zdaniem geralt powiniem wygrac .. w koncu profesja wiedzminska nie jest dla jakis byle jakich szermierzy ..
zreszta ciri pokonala bonharta .. wiec geralt powiniem pokonac go takze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 20:07:33 
Offline
Adept

Rejestracja: 08.10.2002 @ 21:09:23
Posty: 285
Lokalizacja: Toruń
zreszta geralt jako wiedzmin zdobyl wiecej doswaidczenia niz bonhart .. moim zdaniem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 21:20:20 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 20.09.2002 @ 22:11:40
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Kamilaa jak chcesz cos szybko dodac, to nie puszczaj dwoch postów na raz, tylko edytuj pierwszy, bo sie burdel robi :))

_________________
hej, czy ktos nie wie jak sie robi podpisy pod postami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.10.2002 @ 21:25:11 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2002 @ 18:26:22
Posty: 9369
Ja nie wiem czy sie robi burdel czy nie, ale na pewno robi sie balagan :P

_________________
Czytam
Podróżuję
Przekonanie o własnej ważności doprowadziło mnie do kompleksu Boga

W wieku 6 lat chciałem zostać kucharką, gdy miałem 7 - Napoleonem. Odtąd moja ambicja, podobnie jak moja mania wielkości nie przestawały rosnąć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21.10.2002 @ 0:15:58 
Offline
Zmiany

Rejestracja: 23.09.2002 @ 12:46:43
Posty: 194
Lokalizacja: Przestrzeń wewnętrzna
"Wiedźminów nie uczono walki z ludźmi, nie było lekcji poświęconych 'tajemnym systemom walki' ludzi takich jak Bonhart. "

Anterion, skąd pomysł, że wiedźminów nie uczono walki z ludźmi? Chyba nie z serialu?; Vesemir był nauczycielem szermierki i wiedźmini władali mieczem znakomicie; Geralt dał tego dowody wielokrotnie i Bonhart niezawodnie przekonałby się boleśnie, że daleko mu do Białego Wilka. Inna rzecz, ze wiedźmin nie był w pełni sprawny podczas finałowego showdownu i z pewnością nie byłoby to łatwe.

_________________
Rycerz Koali
Que malvaise cancun de nos chantet ne seit!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21.10.2002 @ 9:29:19 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 22.09.2002 @ 19:09:02
Posty: 602
Merlinie...owszem, uczono ich szermierki, ze zrozumiałych względów jednak to nie na walkę z ludźmi(strategia- bo przecie o sztuczkach mówiłem) położony był główny nacisk. Czego nie można było powiedzieć o Bonharcie, który był w tym ekspertem najwyższej klasy, do tego niezwykle sprytnym - i dość dobrym by wiedźmińskie umiejętności zawiodły tamtych trzech wiedźminów....wciąż jakoś nikt tego nie skomentował, poza ' pewnie we śnie ich zaciukał...'
Pozwól też, że wymienię raz jeszcze: wpadki z Renfri, Łasicą- czy nawet Cahirem na pięści -- przez kogoś klasy Bonharta wykorzystane byłyby niechybnie dużo skuteczniej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21.10.2002 @ 10:44:49 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 20.09.2002 @ 16:54:02
Posty: 700
Lokalizacja: las nieopodal ruiny szpitala psychiatrycznego
Wydaje mi się, że Bonhart był kimś w rodzaju "naturalnego mutanta", tzn. że osiągnął umiejętności zbliżone do wiedźmińskich nie wskutek mutacji, a ze względu na to, że urodził się z cechami, które mu to umożliwiły, czasem rodzą się ludzie z jakąś cechą rozwiniętą ponad normę. Myślę też, że jego małą obsesją było udowodnienie sobie i całemu światu, że może być lepszy od najlepszych, czyli od wiedźminów. I zgadzam się z Anterionem, że Geraltowi byłoby z nim baaardzo trudno - po pierwsze dlatego, że jego "specjalnością" była walka z ludźmi, po drugie - bo łączyło się to właśnie z tymi wrodzonymi cechami. A Ciri miała dużo szczęścia.

_________________
www.fotoexplorer.blog.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21.10.2002 @ 10:56:18 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 20.09.2002 @ 22:11:40
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Ba, zaryzykuje nawet stwierdzenie ze Ciri wygrala fartem. Bonhart stracił zimną krew, walczyli na wąskiej belce, a tego Łowca sie nie uczył, w dodatku Ciri zastosowała perfidną sztuczkę ze skokiem w bok. W uczciwym starciu na arenie Starsza Krew ubarwiła by piasek.

_________________
hej, czy ktos nie wie jak sie robi podpisy pod postami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21.10.2002 @ 16:05:35 
Offline
Zmiany

Rejestracja: 23.09.2002 @ 12:46:43
Posty: 194
Lokalizacja: Przestrzeń wewnętrzna
Ech, niezbyt mi się ta dyskusja wydaje sensowna, ale...
Anterion: pamiętaj, czego uczono Ciri w Kaer Morhen, przypomnij sobie lekcje szermierki. Potwory wszakże mieczy raczej nie noszą;)
Pitrogg: szczęście szczęściem, ale Ciri zastosowała przecież w praktyce to, czego nauczono ją podczas wiedźmińskiego treningu, co w połączeniu z jej naturalną zwinnością dalo efekt wiadomy.
Nie chce mi się wierzyć w to, by Bonhart był mutantem, czarodziejem, ghulem czy innym wiedźminem renegatem. Uważam, że był po prostu bardzo dobry w tym, co robił.
Niezbyt widzę sens dalszego rozpatrywania kwestii "Kto komu skopałby rzyć", skoro stało się tak, jak się stało. Bonhart smaży się w piekle. Kropka. Jego wielbiciele mogą co najwyżej liczyć na to, że AS zastosuje casus Boby Fetta i opisze kiedyś jakiś epizod z jego przeszłości.

_________________
Rycerz Koali
Que malvaise cancun de nos chantet ne seit!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21.10.2002 @ 16:11:15 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
Co do Boby Fetta okazało się, że jednak wydostał się z paszczy Sarlacca (nie pytajcie się jak, po prostu za bardzo podobał się fanom, by go o tak uśmiercić :) i powstało kilkanaście pozycji o jego przygodach po Powrocie Jedi. Tylko że z Bonhartem byłoby to znacznie trudniejsze :)

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21.10.2002 @ 20:07:42 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
Z przekory postawiłem na Geralta.W sumie nie ma tu odpowiedzi "remis" ;) więc postanowiłem,że wieśman zarąbie rybiookiego,ale sam będzie w kawałkach...no,w jednym kawałku,ale za to mocno ubitym i przemielonym.I w sumie,jakby takim pojedynkiem zakończyła się Story Of Geralt,to bym Sapkowskiemu brawo bił.No,ale Ciri miała większe prawo do Bonharta i...miał dziadek pecha.Ale to pewnie dlatego,że złapał wirusa od Puszczyka :)

Tark

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 714 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group