Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 1:36:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23.05.2015 @ 21:39:42 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 23.05.2015 @ 21:12:15
Posty: 1
Witam,

Chciałbym zacząć od tego, że muszę się komuś wyżalić na temat nieszczęścia, które we mnie uderzyło na stronach tomu nr 2. Przeczytałem etykietę i chyba ten temat zasługuje na osobny.. temat, więc zacznę..

Myślałem, że już się tak łatwo nie wzruszam. Może i jestem... wrażliwy... ponad normę, ale przeczytałem, do teraz napisaną, sagę pieśni lodu i ognia i może chodziłem lekko przygnębiony po paru wydarzeniach, ale z tego co pamiętam, to żadne mnie do płaczu nie zmusiło. A tu proszę.. poboczny wątek jakiegoś barda a ja chodzę cały dzień i nawet żem zapłakał nad Essi, co ciekawe dopiero parę godzin po przeczytaniu rozdziału [chyba mi pomogło o.o]. To wszystko jest ujęte tak smutno! Trzy postacie, które idą Bóg wie gdzie na poszukiwanie Bóg wie czego [a znajdują zgubę, choć mieli już wszystko...], nieszczęśliwa miłość Essi, naszyjnik, piękna i zakłamana ballada Jaskra. I nigdy jej nie zmienił, mimo, że... wiadomo. Ale nigdy jej nie zaśpiewał... nikomu... Cała historia Essi mnie załamuje. A najbardziej Jaskier i jego cholerna ballada... to mnie dobiło.

Czy jest ktoś jeszcze kogo to tak przejęło? To zabawne, ale chyba mi będzie milej, a może nawet mi trochę ulży na sercu..?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23.05.2015 @ 22:17:42 
Offline
Vesemir

Rejestracja: 18.03.2005 @ 3:19:51
Posty: 898
Lokalizacja: Warka
Zaszkliła się łezka w oku. Potem też jakiś czas nad tym myślałem... I nad wszystkim...

_________________
Beauty lies in the eye of the beholder ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group