Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.04.2024 @ 7:19:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77

Z jaką rasą Wiedźminlandu utożsamiasz się najbardziej?
Elfy 17%  17%  [ 89 ]
Krasnoludy 17%  17%  [ 86 ]
Wiedźmini 16%  16%  [ 81 ]
Czarodzieje 19%  19%  [ 96 ]
Niziołki 2%  2%  [ 8 ]
Gnomy 1%  1%  [ 7 ]
Ludzie 10%  10%  [ 52 ]
Wampiry 15%  15%  [ 75 ]
Inne potwory (jakie?) 3%  3%  [ 15 ]
Liczba głosów : 509
Autor Wiadomość
Post: 20.01.2010 @ 23:49:59 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.01.2010 @ 17:48:34
Posty: 20
Ja zaznaczyłam ,,Inne potwory"- jakie?- a no takie: driady mianowicie.
jJeżeli już muszę dopasować się do którejś z ras, to zdecydowanie właśnie do nich. Ludzie, w ogólności, a nie w konkretnych przypadkach, zupełnie odpadają. Driady. Były takie inne. Walczyły zupełnie bezsensownie i bardzo okrutnie, wręcz bezwzględnie. Ale przecież nie da się ich nie lubić, mimo tego, że zabijały każdego, kto zbliżyłsię do Brokilionu, bezmyślnie i mechanicznie. Prawie tak jak wiedźmini. Ale przecież miały uczucia, litowały się nad rannymi elfami z rozbitych komand wiewiórek, uleczyły połamanego w Aretuzie Geralta, nie były złe. To świat dookoła zmuszał je do bycia takimi, jakie były. I to jest główny argument, dlaczego właśnie driady. Po prostu je uwielbiam. Za tą ich bezwzględność i niewinność jednocześnie.

_________________
Rewolucja wariatek jest już blisko...strzeżcie się, wszyscy normalni!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04.02.2010 @ 22:47:40 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 04.02.2010 @ 21:52:29
Posty: 37
Lokalizacja: tam, gdzie raki zimują ;)
I ja głosuję na "inne potwory". A mianowicie? dopplery.

Tak, jeśli mam się utożsamiać, to z dopplerem. Zawsze może się wtopić w tłum, każdego dnia może być kimś innym, bez zobowiązań, tak blisko ludzi i z dala od ludzi. No i w pewnym sensie zatracenie własnego ja poprzez ciągłe dopasowywanie się do osób i sytuacji. Taak, to do mnie pasuje :) Ponadto wolność i nieograniczone możliwości też są hmm, interesujące :)
Czyli reasumując- dopplery mają ciekawe życie, choć są samotne. Ale jak to mówią- coś za coś ;) I sama postać geniusza- kupca który jest prześladowany przez ludzi tylko za to, że taką a nie inną miał matkę jest dość intrygujący.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group