Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 27.04.2024 @ 17:09:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
Post: 19.05.2012 @ 15:00:29 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 16.05.2012 @ 12:53:34
Posty: 26
Hmm, czy ja wiem? Rzeczywiście, w niektórych miejscach w "Pani Jeziora" jego zachowanie staje się bardziej demoniczne niż poprzednio, ale IMO nie ma w tym jakiejś przesady. Mi to w każdym razie nie przeszkadzało. Vigefortz nawet w ostatnim tomie nie stał się totalnym szwarccharakterem. Sapkowski, gdyby chciał, mógł zrobić z niego jeszcze większego psychola.

Co do wcześniejszej sprawy wspomagania się przez Vilgefortza magią w walce tradycyjnej, to przyznaje się on do tego w finałowym pojedynku:
"– Mógłbym cię spopielić zaklęciem – powiedział. – Mógłbym cię roztopić na szkliwo, jak tego potwora przez chwilą. Ale ty, wiedźminie, powinieneś umrzeć inaczej. W walce. Może niezbyt uczciwej, ale zawsze."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group