Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.04.2024 @ 11:10:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09.12.2007 @ 19:06:32 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 03.12.2007 @ 21:56:54
Posty: 14
Przepraszam za moj ostani post, rzeczywiscie bardzo glupio wyszlo ale zloty smoczek nie musial mnie od razu ponizac
co do emotikonek to nie mam nic przeciwko nim uwazam ze pomagaja uniknac problemy typu nie zrozumienie rozmowcy

_________________
Jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.02.2009 @ 23:17:40 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 01.12.2007 @ 20:30:22
Posty: 1
Temat, jak widzę, dość dawno nie był poruszany, ale że mnie ta kwestia nurtuje, to ją nieco odświeżę, licząc ufnie (a może naiwnie), iż ktoś rozwieje moje wątpliwości.

Nie chcę, broń Boże, na nowo rozpoczynać dyskusji - Regis żyje, Regis nie żyje, a że się zregenerował, a że nie mógł się zregenerować, a że jego "widma" nie było przy łódce, a że to dlatego, bo nie miał nieśmiertelnej duszy, etc. Nie, nie. Ja osobiście chcę wierzyć, iż Regis przeżył - rzecz w tym, że wiele razy czytałem wypowiedzi osób, które twierdziły, że sam AS w którymś z wywiadów rzekł, jakoby Regis autentycznie miał szansę zregenerować się w przyszłości - za diabła nie umiałem jednak znaleźć owego wywiadu, a przejrzałem ich już naprawdę wiele. Czy ktoś może wie, gdzie mógłbym go znaleźć - link do strony, cytat, cokolwiek? Bardzo mi na tym zależy, póki co mogę tylko snuć domysły, a wypowiedź Mistrza rozwiałaby me wątpliwości.

Z góry dziękuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.07.2010 @ 20:32:13 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2007 @ 21:01:34
Posty: 35
Czy padło już pytanie, dlaczego, przypuszczając, iż Regis jest w stanie się zregenerować po kolejnych pięćdziesięciu latach, G., Y. i C. nie zeskrobali go ze ściany i nie zabrali w słoiczku? Nie jestem w stanie przeczytać całego tematu, za dużo OT, za mało zwięzłości, wybaczcie, jeśli się powtarzam. Kolejne, co mnie męczy, to w jaki sposób Emiel umrze, skoro nie zabili go ani chłopi swoimi archaicznymi, wydumanymi i zaściankowymi metodami, ani wybitny czarodziej?

_________________
– Czy to jest książka antywojenna?
– Tak – odpowiedziałem. – Chyba tak.
– Czy wiesz, co mówię facetom, którzy piszą książki przeciwko wojnie?
– Nie. Ciekawe, co im mówisz.
– Mówię: Dlaczego nie piszesz książek przeciwko lodowcom?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29.11.2010 @ 14:49:35 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 29.11.2010 @ 14:06:24
Posty: 3
Wiwerna pisze:
Czy padło już pytanie, dlaczego, przypuszczając, iż Regis jest w stanie się zregenerować po kolejnych pięćdziesięciu latach, G., Y. i C. nie zeskrobali go ze ściany i nie zabrali w słoiczku? Nie jestem w stanie przeczytać całego tematu, za dużo OT, za mało zwięzłości, wybaczcie, jeśli się powtarzam. Kolejne, co mnie męczy, to w jaki sposób Emiel umrze, skoro nie zabili go ani chłopi swoimi archaicznymi, wydumanymi i zaściankowymi metodami, ani wybitny czarodziej?


Na moje to on umrze z nudów. Albo powróci krew-o-holizmu i przepije...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group