Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 18.04.2024 @ 19:35:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Ulubieniec/ca ;-)
von Bielau, czyli bożyszcze dzierlatek, aczkolwiek... 5%  5%  [ 11 ]
Samson Miodek, postać z zupełnie innej bajki 20%  20%  [ 48 ]
Adela, hm no comment... 1%  1%  [ 2 ]
Horn: dziwadło idealista a nie zbrodniarz 14%  14%  [ 33 ]
Szarlej, główny bohater, trochę zapomniany 36%  36%  [ 86 ]
Grzegorz Hejncze czyli non mihi, sed... 11%  11%  [ 27 ]
Jutta - dziewica, matka i starucha 4%  4%  [ 9 ]
Inna postać 9%  9%  [ 21 ]
Liczba głosów : 237
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16.12.2006 @ 20:15:08 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2006 @ 21:39:27
Posty: 103
Lokalizacja: Streamwood, IL
Alakhai pisze:
Vespa pisze:
Pani Hahaha.
Napłodziłaś dotąd 41 postów. Przeczytaj je proszę po raz kolejny, hurtem, uważnie i bezstronnie. Pamiętając o złotej zasadzie, że kiedy nie ma się nic sensownego do napisania, to lepiej dać sobie na wstrzymanie. Także w przyszłości. I wyciągnij wnioski z lektury.

Słusznie. Fayri & Maciej_K: płodzicie kupę bzdetów bez ładu i składu, zachowując się jak niewydarzona para nastolatków (którymi zapewne jesteście) na czacie Onetu. Albo zaczniecie pisać z sensem i wasze posty przejdą od ilości do jakości, albo zacznę to ciąć.


7. Należy zdecydowanie unikać: osobistych wycieczek, kłótni (te powinno się bezwzględnie przenosić na priv), niekulturalnego zachowania wobec innych forumowiczów (w tym protekcjonalnego i pełnego wyższości traktowania innych użytkowników,).
12. Reguły Forumokiety obowiązują wszystkich użytkowników Forum, niezależnie od statusu i posiadanych uprawnień.

Jezeli ktos lamie zasady forum - nalezy go poprawic KROPKA
Lamanie zasad forum aby komus zwrocic uwage na lamanie zasad forum jest zwykla hipokryzja - i to sie tyczy obojga Vespy i Alakhai'a
Do tekstu - zachowując się jak niewydarzona para nastolatków (którymi zapewne jesteście) na czacie Onetu nawet sie nie ustosunkuje - szkoda czasu.
Ja nie mam zamiaru sam lamac wiecej forumokiety i nie bede sie wyklocal bo w mysl zasady: "Klucac sie i wygrywajac ta klotnie na forum to tak jak wygrac olimpiade specjalna - co z tego ze wygrywasz skoro i tak jestes niedorozwiniety??" po prostu nie warto :P

_________________
Nie myl nieba z gwiazdami odbitymi na powierzchni stawu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.12.2006 @ 2:09:33 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 @ 21:19:33
Posty: 4505
Pozostając w konwencji - nie ucz dziada jak charchać. Co do łamania f-kiety, polecam twej szczególnej uwadze punkt 13, podpunkt 3.
Udzielam się regularnie na tym forum ponad dwa lata, ponieważ trzyma ono odpowiadający mi poziom. Dyskusje tutejsze nie zawsze (i Bogu dzięki) sięgają wyżyn intelektualnych, ale jednak staramy się nie pukać w dno od spodu. Normalnie się w takich sprawach nie udzielam, bo raz że od tego są modzi, dwa że jak coś mi nie pasuje to po prostu nie czytam. Ale akurat o Lux bym chętnie pokonwersowała, jako że jestem świeżo po lekturze, i szlag mnie trafia, kiedy wchodząc na to podforum notorycznie natrafiam na posty typu "jak urządzić mszę szarlejową". Wiem że zasady na rozmaitych forach się różnią, na naszym są być może restrykcyjne porównując chociażby z takim Gronem albo mniej znaną Szkocją.net. Akceptujesz to albo nie, wybór jest twój.
Ode mnie EOT.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.12.2006 @ 19:00:03 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
Zawsze można wprowadzić statusy specjalne - Beavis i Buthead
hahahehe ;)

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.12.2006 @ 4:01:08 
Offline
The One and Only
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.09.2002 @ 0:30:50
Posty: 5820
Lokalizacja: National Nitpicking Center
Maciej_K: po pierwsze, sam łamiesz co najmniej dwa punkty Forumokiety (4 i 13), więc daruj sobie wymądrzanie. Po drugie, Vespa ma 100% racji: nie podobają ci się tutejsze zasady i klimat, to idź gdzie indziej - nikt cię tu na siłę nie trzyma. Po trzecie: kilkoro użytkowników o różnej płci, wieku i stażu na forum niezależnie od siebie upomniało was, że przeginacie pałę, a ty dodatkowo sam przyznałeś w temacie obok, że od takiego pieprzenia o niczym jest GG, a nie forum. Wreszcie po czwarte: nie mam najmniejszej ochoty na wykłócanie się z tobą czy z kimkolwiek - następne takie czatowanie będę od razu ciął i tyle. Howgh.

Temat uważam za zamknięty.

_________________
I'm not dead yet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.12.2006 @ 17:21:43 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2006 @ 21:39:27
Posty: 103
Lokalizacja: Streamwood, IL
Alakhai pisze:
Maciej_K: po pierwsze, sam łamiesz co najmniej dwa punkty Forumokiety (4 i 13), więc daruj sobie wymądrzanie. Po drugie, Vespa ma 100% racji: nie podobają ci się tutejsze zasady i klimat, to idź gdzie indziej - nikt cię tu na siłę nie trzyma. Po trzecie: kilkoro użytkowników o różnej płci, wieku i stażu na forum niezależnie od siebie upomniało was, że przeginacie pałę, a ty dodatkowo sam przyznałeś w temacie obok, że od takiego pieprzenia o niczym jest GG, a nie forum. Wreszcie po czwarte: nie mam najmniejszej ochoty na wykłócanie się z tobą czy z kimkolwiek - następne takie czatowanie będę od razu ciął i tyle. Howgh.

Temat uważam za zamknięty.


Tak jak pisalem wyzej, nie bede sie wyklocal - nie warto i nie ma powodu. Powiem jedynie ze przyznalem sie do zlamiania forumokiety i obiecalem poprawe :)

Forum mi sie jak najbardziej podoba, jego klimat i zasady rowniez ale wydaje mi sie oczywistym ze wszyscy a w szczegolnosci osoby z duzym stazem i moderatorzy beda dawac w tym dobry przyklad...

Pozdrawiam & zakopuje topor wojenny (bynajmniej nie w niczyich plecach ;)

_________________
Nie myl nieba z gwiazdami odbitymi na powierzchni stawu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.12.2006 @ 18:13:38 
Offline
Próba Traw
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.09.2003 @ 19:22:00
Posty: 79
Lokalizacja: Narrenturm.
z forumokieta roznie to bywa, rzadko trafi sie ktos, kto rejestrujac sie na forum ją czyta - poniewaz mysli ze we wszystkich takich regulaminach jest napisane to samo. wiec to chyba nie jest zaskakujace ze kolejni nowi uzytkownicy go nie przeczytali :\

ja mam taki mały apel do modów/adminów skoro już dyskusja wyniknęła - no własnie all is offtop, ale tez czytając Wasze wypowiedzi mozna odczuc pewną wyższosc. wiec moze zamiast dalej brnac w offtop i wyklocac sie, kasowac/zmieniac takie posty, a uzytkownikow upominac prywatnie poprzez wiadomosc? rozumiem ze kupa roboty z utrzymaniem porzadku, ale mysle ze to bylby najlepszy sposob - przeciez forum jest juz tak rozrosniete ze ciezko cos znalezc, zwlaszcza jesli tematy zawieraja jakies glupawe offtopiki... (tzn niektore - ktore prowadza do ciekawych dyskusji IMHO sa jak najbardziej ok ;))

oczywiscie nie chce sie narzucac , podsuwam tylko najlepsze rozwiazanie jakie przyszlo mi do glowy.

pozdrawiam wszystkich:)

_________________
sprzedaję łobrazki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: moj naj !
Post: 21.12.2006 @ 15:39:56 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 20.12.2006 @ 21:17:47
Posty: 19
Lokalizacja: Kaer Mohren
A powracając do tematu... Szlarlej :)) za osobowość, za nieuznawanie pojedynków honorowych, za to ze byl Szarlejem :)) Jedynym i niepowtarzalnym!
No i Reynevan... Bo to jednak prawidziwy Alkasyn... taki maly niedoskonaly ideał :)
I byłaby pewnie Rixa. Gdybym przeczytala tylko pierwsze o niej opisy :)

_________________
Jeden z Jeźdźców rozwarł wrota. By spojrzeć prosto w otwór lufy praskiej rucznicy.
- Pochwalony - przywitał go Szarlej.
I wypalił mu między oczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02.02.2007 @ 11:51:42 
Offline
Normalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.03.2004 @ 0:09:35
Posty: 4595
Lokalizacja: Vindobona
Chemik pisze:
Polixena pisze:
No, zobaczymy :-)

Jestem gotów sie założyć- głowę stawię, że nie będą razem ;-)

Mamy jechać do Poznania i dekapitować? :-D

_________________
A jutro znów pójdziemy na całość za to wszystko co się dawno nie udało za dziewczyny które kiedyś nas nie chciały za marzenia które w chmurach się rozwiało za kolegów których jeszcze paru nam zostało


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02.02.2007 @ 13:49:40 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Eques pisze:
Chemik pisze:
Polixena pisze:
No, zobaczymy :-)

Jestem gotów sie założyć- głowę stawię, że nie będą razem ;-)

Mamy jechać do Poznania i dekapitować? :-D

Stary, tu mnie masz- post z października 2004 :) Mój, niestety :)
No nie trafiłem, przyznaję... Ale vespa też nie. :)
A tak BTW- to się nie powinno liczyć, bo zdobyła go za pomocą czarów! :P

PS> I nie do Poznania...;)

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05.02.2007 @ 18:44:56 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 26.01.2006 @ 23:16:08
Posty: 17
Lokalizacja: Sieradz
Dla mnie Samson. Za Dantego i całą resztę;p

_________________
Knock Knock Neo :D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06.02.2007 @ 13:16:30 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 06.02.2007 @ 12:38:04
Posty: 5
Horn i jego Pisek Belzebub.Powinna być taka opcja z piskiem. ;<<


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06.02.2007 @ 13:49:13 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2007 @ 13:49:30
Posty: 11
Lokalizacja: z Warszawy
Szarlej - za to, że słowo "skur**syn" nabrało dzięki niemu nowego, pozytywnego znaczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22.03.2007 @ 11:02:47 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.03.2007 @ 2:14:56
Posty: 23
Oczywiscie Szarlej :)

Choć zastanawiałem się czy nie wybrać "inna postać" czyt. Pomurnik. Jednak postawiłem na demeryta. Właściwie cała jego osoba była świetnie pokazana, a egzorcyzmy czy zdanie o pacholętach to poprostu mistrzostwo
" Ty wrzyć je**** katamito " super

_________________
"Cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza?"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02.04.2007 @ 19:44:38 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 01.04.2006 @ 20:53:43
Posty: 8
Samson- za całość wykreowanej pstaci i za Dantego także (przekonał mnie do przeczytania :P) i Szarlej- genialny człowiek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group