Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 18:16:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07.08.2009 @ 20:04:07 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.01.2007 @ 15:01:49
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków
Chemik pisze:
I czy w planach jest cała trylogia, czy tylko "Narrenturm"? Bo to nie wynika z newsów.
Z tego co słyszałem to zależy od tego, ile osób kupi "Narrenturm" i jak się przyjmie
jak będzie znikome zainteresowanie to nie będzie następnych części a jak będzie sukces to będą.Słuchowisko można będzie zakupić również w empikach.

Tak swoją drogą pierwsze słuchowisko na taką skalę w polskiej literaturze i zaczeli od razu chyba od "najwyższego konia" jeśli chodzi o językową stronę ksiązki i aktorzy mieli zajęcie biorąc pod uwagę że w trylogi husyckiej jest użyte kilkanaście języków na czele z łaciną ;)

Tu można sobie poogldać jak nagrywali :)
http://www.youtube.com/watch?v=zk9WQM4xzj0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27.08.2009 @ 0:01:34 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 26.08.2009 @ 23:38:48
Posty: 2
Witam, tym bardziej serdecznie, że to mój pierwszy post...

http://audioteka.pl/narrenturm,produkt.html - czy ktoś już nabył? Może zbytnio się napaliłem ale nie potrafię doczytać dokładnych informacji na temat tego wydania...

1)To w końcu jest to cały pierwszy tom czy x rozdziałów (jak ktoś tutaj pisał -8) ? (czas trwania prawie 24 h sugeruje...)

2) Czy są pomijane fragmenty czy też słuchowisko jest odtwarzane od dechy do dechy?

Jeśli o mnie idzie to wolałbym, żeby to była nawet część rozdziałów ale właśnie bez pomijania... Wtedy bez wahania kupuję i mam nadzieje, że dużo osób postąpi w taki sposób no i doczekamy się kontynuacji, na podobnym poziomie (do tej pory słyszałem tylko pierwszy odc. z LzR i to mi wystarczy)

Zdravim!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27.08.2009 @ 9:20:47 
Offline
Murderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.05.2005 @ 20:33:34
Posty: 6541
Lokalizacja: Ratibor am Oder
Jak dla mnie określenie typu nagrania jako "Audiobook-pełny" jest jednoznaczne.
Ale potwierdzić będzie mógł chyba tylko ktoś, kto to wreszcie kupi i przesłucha :)

_________________
Masz prawo nie rozumieć mnie, lecz proszę, nie zrozum mnie źle.

A high dive on a swimming pool
Filled with needles and with fools


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28.08.2009 @ 13:11:22 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 08.03.2003 @ 13:32:02
Posty: 1
Ja zakupiłem i jestem zadowolony. Na razie całości nie przesłuchałem, ale rozdziały są w całości. Trwają po kilkadziesiąt minut. Polecam zakup, bo naprawdę fajnie się słucha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28.08.2009 @ 14:48:54 
Offline
Adept
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.08.2007 @ 23:26:47
Posty: 340
Lokalizacja: PogórzeCity (gdyby nie było wiochą byłoby stolicą)
RADMAN pisze:
Ja zakupiłem i jestem zadowolony. Na razie całości nie przesłuchałem, ale rozdziały są w całości. Trwają po kilkadziesiąt minut. Polecam zakup, bo naprawdę fajnie się słucha.

Grr... Nie denerwuj mnie... Do empiku najbliższego na razie nie trafie, a w mojej ulubionej księgarni na razie nie ma... na szczęście w Poniedziałek wypłata... To się najwyżej przez internet kupi:)

_________________
Bezczelność niektórych ludzi wyprowadza mnie z równowagi! Szczególnie kiedy łudząco przypomina mi moją własną...

// Watashi wa Naraku no Hana //


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29.08.2009 @ 15:45:33 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 26.08.2009 @ 23:38:48
Posty: 2
W dwóch dużych księgarniach w moim mieście nie było, w Empiku nie figuruje ta pozycja nawet w komputerze... kupilem więc na audioteka.pl. Sciaga sie szybko (1,3 gb) tylko do sciagania trzeba Internet Explorera użyć, pod Operą były z tym kłopoty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31.08.2009 @ 15:39:14 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.01.2007 @ 15:01:49
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków
Nie znajdziecie na razie bo
planowana premiera audiobooka "Narrenturm" została ustalona
na 18.09.2009 r.

I wtedy bedzie dostępny w sprzedaży na płytach i będzie można kupić w kioskach Ruchu i w Empikach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18.09.2009 @ 21:41:14 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 27.04.2003 @ 10:00:21
Posty: 32
Lokalizacja: Góry koło Tarnowa
Elvenpath pisze:
Nie znajdziecie na razie bo
planowana premiera audiobooka "Narrenturm" została ustalona
na 18.09.2009 r.

I wtedy bedzie dostępny w sprzedaży na płytach i będzie można kupić w kioskach Ruchu i w Empikach


Ustalenia chyba się przesunęły, bo odwiedziłem dziś empik a i saloników ruchu kilka i w żadnym nie spotkałem Narrenturmu do słuchania, co więcej w Empiku nic o tej pozycji nie wiedzieli. Może to miał być październik?
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.09.2009 @ 20:34:17 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.01.2007 @ 15:01:49
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków
Takie wiadomości miałem bezpośrednio z polskiego radia z wydawnictwa widocznie sprawa się trochę opóźni co nie jest ewenementem jeśli chodzi o rzeczy związane AS-em (vide "Żmija").
Pozostaje zacytować tylko fragment z mistrza: "Wiem też - inkwizytor bez wysiłku wytrzymał spojrzenie - że nemo
sapiens, nisi patiens"
więc bądźmy cierpliwi ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03.10.2009 @ 22:43:07 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.01.2007 @ 15:01:49
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków
Premiera już miała miejsce wczoraj 2X do kupienia jest w Empikach czy na Allegro

Spotkanie z Andrzejem Sapkowskim oraz aktorami biorącymi udział w nagraniu audiobooka.
iCOFFEE, ul. Nowy Świat 25, Warszawa.
10.10.2009 godz. 16.00

więcej http://www.polskieradio.pl/raf/audioboo ... ?id=103435

p.s mam propozycje żeby odpowiedzialne za Zonę osoby dodały newsa na stronie o premierze
i spotkaniu AS-em oraz aktorami, więcej osób kupi będą następne części :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.10.2009 @ 9:33:23 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
W drodze do roboty obejrzałem to sobie, no i niestety jest fail- trzy płyty audio.
Bez wersji do odtwarzaczy przenośnych. Czarno to widzę. Ale może o czymś nie wiem.

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.10.2009 @ 10:10:46 
Offline
Murderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.05.2005 @ 20:33:34
Posty: 6541
Lokalizacja: Ratibor am Oder
W tytule jest napisane MP3, to jaką inną wersję byś chciał ? To nie jest tak, że odtwarzacze MP3 są dlatego tak nazywane, że odtwarzają pliki w formacie MP3 ? Znaczy serio pytam, bo się nie znam na tym.

_________________
Masz prawo nie rozumieć mnie, lecz proszę, nie zrozum mnie źle.

A high dive on a swimming pool
Filled with needles and with fools


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.10.2009 @ 10:15:02 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Ben-Adar pisze:
To nie jest tak, że odtwarzacze MP3 są dlatego tak nazywane, że odtwarzają pliki w formacie MP3 ? Znaczy serio pytam, bo się nie znam na tym.
Ano tak jest. Zastanawiam się kiedy zaczną wydawać różności na pendrive'ach - płyty CD i DVD już powinny odejść do lamusa.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.10.2009 @ 11:20:17 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Już wydają. Fundacja, dla której niedawno pracowałam, wydaje audiobooki według własnych książek, w dwóch językach, właśnie na pendrive'ach.

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05.10.2009 @ 13:23:03 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Dżibril pisze:
Ben-Adar pisze:
To nie jest tak, że odtwarzacze MP3 są dlatego tak nazywane, że odtwarzają pliki w formacie MP3 ? Znaczy serio pytam, bo się nie znam na tym.
Ano tak jest. Zastanawiam się kiedy zaczną wydawać różności na pendrive'ach - płyty CD i DVD już powinny odejść do lamusa.

Znaczy, jeśli kupię te 3 płyty audio (bo tak jest napisane), odpalę na kompie/laptopie, wybiorę opcję "eksploruj", to będę widział pliki, które będę mógł przerzucić na pendrive/odtwarzacz mp3.
Tak? Bo jeśli nie, to dziękuję. Bo to nie jest wtedy książka w formacie mp3, jak dla mnie.

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group