Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 7:59:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26.05.2006 @ 17:15:02 
Offline
Zmiany

Rejestracja: 30.09.2004 @ 20:48:50
Posty: 212
Lokalizacja: Konin
Alakhai pisze:
Więc wyciągnij wreszcie z tych uwag wnioski i zacznij pisać po polsku, bo jak nie, to zacznę ciąć twoje posty w pień bez względu na treść.

Dobrze mnie uczono, że nie rozpoczynamy zdania od "więc" ? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.05.2006 @ 22:23:08 
Offline
Zmiany

Rejestracja: 08.11.2004 @ 18:07:07
Posty: 173
Lokalizacja: Poznań
Źle. "Więc" to jeden z najlepszych, najbardziej naturalnych sposobów rozpoczęcia zdania, w którym rozwija się wprowadzoną wcześniej w zarysie myśl.
Ale chyba nie ten temat od tego ;)

_________________
Naród:
(fortissimo) Ustroju, gdzie jesteś?!!!
Ustrój:
(milczy)
Naród:
Ustrój nie odpowiada narodowi!

http://derepublica.blox.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20.06.2006 @ 10:02:26 
Offline
Próba Traw

Rejestracja: 14.06.2006 @ 11:34:52
Posty: 55
Lokalizacja: Racibórz/Bielsko-Biała
Sory, ale nie mogę się powstrzymać i pociągnę jeszcze chwilkę offtopa :) Jestem tu nowy i jak na razie więcej czytam niż piszę, żeby jako takiego rozeznania nabrać, ale na paru innych forach udzielam się częściej i dłużej. Przyznaję, że już zaczynałem wątpić w swoje zasady i przekonania, czytając tam hurtowo posty w stylu: "elo ziomy co qfa mi tak dlugo nie odp", na które nikt nie reaguje w imię wyższości treści nad formą.
Przywróciliście mi wiarę i utwierdziliście w przekonaniu, że ten świat całkiem jeszcze nie zszedł na psy i to tylko ja przebywałem nie tam gdzie powinienem. Dzięki :)

Żeby nie było tak całkiem nie na temat: mam sąsiada piętro wyżej. Nazywa się Nowakowski (serio) i często drze się po swojej żonie. Może i bije, kto go wie. Powodów nie znam, w każdym bądź razie żona jeszcze nigdy nie pukała do mnie do drzwi z kolorową broszurką w ręce i "dobrą nowiną" na ustach. Pozytyw z tego taki, że częściej sięgam po "Leja...", bo facet mi regularnie przypomina o istnieniu tego opowiadania.
Ale tak w ogóle, to mieszkam w porządnej dzielnicy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group