Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 0:26:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skąpstwo?
Post: 30.05.2009 @ 20:33:23 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2008 @ 11:35:15
Posty: 2084
Lokalizacja: Las pod kontrolą Rady Puchaczy
Koczkodany fioletowo sine i żyrafy na wpółzgniłe - tak bym nazwał osoby odpowiedzialne za film i serial.
Karą dla tych ludzi powinien być specjalny gatunek nietoperzy teleportacyjnych, które pojawiały by się metr nad tymi szujami i zrzucały by im na głowy guano.
Choć zdając sobie sprawę z trudności w wyhodowaniu takiego gatunku nietoperzy, myślę że wystarczy gdy mitologiczne harpie będą paskudziły im do posiłków, a latające małpy z Oz powinny im szczać do soku porzeczkowego :)

Brrrrrr każda wzmianka i przypomnienie o tym fatalnym "dziele" drażni mnie niezmiernie.
O ile w Ogniem i mieczem też widać pewne oszczędności (są - choć niewielkie, już nie ma rozmachu Potopu czy Wołodyjowskiego) to przynajmniej ten film robili ludzie którzy i znają się na własnej robocie i dany temat lubią, kochają.
Natomiast Wiedźmina zbrukali nam nie tylko pseudoartyści którzy klimatu wcale nie czuli (z wyjątkiem Ciechowskiego i jego muzy) ale również producenci którzy cieli koszty chyba prawie na wszystkim - pewnie sądząc ze i tak pomogą nam bractwa rycerskie za friko bo i tak są maniakami i fanami a klimat po części zrobią krajobrazy i zamki.
Skąpstwo hmmm raczej plan (już nawet nie próba) zrobienia za tanie kwoty hicora (bo tylu czytelników i fanów książki).

_________________
U-hu, U-hu, U-hu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Skąpstwo?
Post: 30.05.2009 @ 20:36:19 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Puchacz pisze:
Skąpstwo hmmm raczej plan (już nawet nie próba) zrobienia za tanie kwoty hicora (bo tylu czytelników i fanów książki).
Nie chciałam tego pisać wprost:)

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group