Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 9:57:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25.10.2005 @ 22:15:11 
Offline
Dijkstra

Rejestracja: 20.09.2002 @ 16:21:55
Posty: 7950
Lokalizacja: Łódź
A właśnie, bardzo mnie ciekawi, czy forumowicze oglądają jakieś stacje muzyczne, czy kupują gazety związane tematycznie? Czy mają na to czas i pieniądze? I co uważają n/t zawartości tych mediów? A może radio czy kanał muzyczny to już tylko tło przy prowadzeniu samochodu/sprzątaniu/rozwiązywaniu krzyżówek?

Sama nie ukrywam, że mając w ofercie swojej kablówki MTV Classic, MTV i obie Vivy, włączam je tylko przy prasowaniu - nudzić się nie nudzę, a na fabule skupiać nie muszę. Po prostu dlatego, że z 10 teledysków 3 można obejrzeć, a pozostałe 7 to najczęściej sieczka. Nie zdarza mi się praktycznie obejrzeć całych programów, a wywiady, reality show i różne serwisy plotkarskie przełączam co żywo. Czasami trafia się np. na jakieś niezależne zespoły, ale najczęściej w godzinach nocnych. Umówmy się, że nikt pracujący/studiujący nie będzie tego oglądał. A może ktoś z Was ogląda?

Co innego gazety, chociaż w Polsce rockowotematyczną mamy jedną, a takich metalowych czy hiphopowych po kilka dużych tytułów. Osobiście wolałabym więcej wydawnictw ogólnomuzycznych, jakim była kiedyś np. Machina. Zwyczajnie szkoda mi kasy na taki Metal Hammer, żeby kupić go dla jednego wywiadu, a na zestaw kilku gazet po prostu mnie nie stać.

Inna sprawa, że dzięki takim mediom jak stacje muzyczne, radiowe i prasa, można poznawać nieznanych dotąd wykonawców. I czasem na 150 trafia się jeden, którego płytę akurat kupimy.
Czy Was takie media zachęcają, zniechęcają... a może w ogóle je olewacie?
Czy odwiedzacie regularnie jakieś serwisy internetowe poświęcone muzyce?
Czy sugerujecie się recenzjami przy zakupie płyt?
Czy słuchacie płyt "gazetowych" prezentujących najnowsze utwory wielu różnych wykonawców?
Jakie lubicie stacje radiowe i co jest w nich dla Was najważniejsze?

Myślę, że jest tu dużo ciekawych wątków do poruszenia.

_________________
You stay away from my boy's pants or I'll hang ya from my Jolly Roger, ya Jezebel!
Elaine Marley-Threepwood


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.10.2005 @ 22:24:00 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.04.2005 @ 18:27:02
Posty: 2816
Lokalizacja: duchem wciąż znad morza
Jeśli chodzi o kanały muzyczne w TV, to rzadko je oglądam. MTV jeśli już włączam, to tylko i wyłącznie dla ogłupiających programów, mających mało wspólnego z muzyką, a idealnych na niedzielne popołudnie. Viva dla mnie nie istnieje. Przez pewien czas oglądałam trochę MTV Classic, ale ostatnio rzadko kiedy widzę na tym kanale cokolwiek "classic". Jest jeszcze 4funtv, na którym oglądam kreskówkę "Piesek Leszek" ;) Zwykle na tej stacji leci hip hop, chociaż ok 22 i później puszczają również rockowe, a nawet metalowe teledyski.

Z gazet... Kupuję dość często, choć jednak nieregularnie, "Teraz Rock". Chyba w każdym nr tego czasopisma piszą o conajmniej dwóch zespołach, które lubię.

Radio... Włączam czasem, gdy mam ochotę posłuchać czegoś lżejszego i bardziej komercyjnego. Wtedy słucham zwykle Zetki :]

Ogólnie, jeśli chodzi o odnajdywanie informacji o interesujących mnie grupach muzycznych, korzystam prawie wyłącznie z Internetu. Tanie, szybkie źródło, a informacji więcej, bo o większości moich ulubionych zespołów rzadko można usłyszeć w radiu czy w tv :)

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.10.2005 @ 22:27:33 
Offline
Dijkstra

Rejestracja: 20.09.2002 @ 16:21:55
Posty: 7950
Lokalizacja: Łódź
Z MTV Classic jest ten problem, że nie wiem, od kiedy Britney Spears i Beyonce są classic. Ostatecznie po to włączam ten kanał, żeby obejrzeć teledyski, których nie puszczają inne stacje, teledyski sprzed 10-20 lat i więcej.

_________________
You stay away from my boy's pants or I'll hang ya from my Jolly Roger, ya Jezebel!
Elaine Marley-Threepwood


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.10.2005 @ 22:27:34 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Z sentymentu od lat oglądam, a właściwie słucham MTV. Teraz już raczej MTV Classic. Na VIVIE leci za dużo sieczki, więc rzadko kiedy zdarza mi się włączyć, nie mam cierpliwości, by czekać na coś ciekawego. W kablówce jest jeszcze niby stacja Muzzik, ale zazwyczaj daje sieczkę innego typu, klasyczną, niestety nie posegregowaną w żaden sposób albo jazz, ale tylko w nocy. To samo, co stacja Muzzik, robi radio RMF Classic, sieczka innego gatunku (klasyczna i trochę muzyki filmowej), nijak nie można się połapać, wg jakich kryteriów jest ustalana na przykład kolejność nadawania. Brakuje mi tam programów tematycznych, takich, jaki na przykład kiedyś robiło radio Trefl, obecnie należące do sieci tylko_złote_przeboje. Wieczorami Mann mój ulubiony prowadził audycję o klasykach rocka. Teraz tego nie ma. I powoli radio i telewizja muzyczna stają się dla mnie tłem dla sprzątania czy siedzenia przy komputerze.

Prasy nie kupuję od dawna, stety lub niestety zastąpił ją internet. Zresztą może nie jestem już tak zagorzała fanką, dawniej każdy numer "Tylko Rocka" niosłam do domu z niemal nabożną czcią. To samo było z "Metal Hammerem", który sprzedawali tylko w jednym kiosku w Gdańsku:)

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.10.2005 @ 22:36:21 
Offline
Bloede Blath aen Laeke Dhromchla

Rejestracja: 17.10.2002 @ 11:59:59
Posty: 13943
Lokalizacja: ze stajenki
Telewizor oglądam na okrągło, więc i MTV i MTV Classic zdarza mi się oglądać (i programy pozamuzyczne, i np 3z1 na MTVC).
Gazet nie kupuję. nielubię czytac o muzyce. Nie wiem, tak naprawdę, co w trawie piszczy.
Wszyscy wiedzą, jakiego radia słucham. I to jest dla mnie źródło wiedzy, nie tylko o muzyce. Dzięki PiNowi zachorowałam na kilka płyt, ale i książek, i chyba jeden film (którego i tak jeszcze nie obejrzałam :]) Jest dla mnie źrodłem wiedzy o wydarzeniach kulturalnych i nie tylko, w Wawie. Puszczają naprawdę dobrą, "moją", muzykę.
Gdyby tylko nie te wiadomości ekonomiczne... (Chociaż zaczęłam się do nich powoli przyzwyczajać, niedługo zacznę inwestować na giełdzie, jesli tylko dowiem się co to takiego ten "indeks" :])

_________________
ggadem lub emalią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 0:23:46 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
MTV Classic przez pierwszy rok swojego istnienia było naprawdę dobre, co prawda puszczało te same teledyski w kółko do wyrzygu, ale przynajmniej można było czegoś posłuchać. Parę ciekawych zespołów dzięki temu odkryłem, no ale teraz się popsuło. Dawno temu była Viva Zwei, od której swoją edukację muzyczną zaczynałem, ale już od paru lat nie nadaje. Teraz jeśli na jakąś stację muzyczną przełączę, to z nudów, przemieszanych z perwersyjną ciekawością. Zresztą w Wawie i tak kablówki nie mam, więc problem mam z głowy :]

"Machinę" kupowałem i wielbiłem, również wiele rzeczy przez nią odkryłem, z Laibachem na czele. Od przyszłego roku ma się reaktywować, z Metzem jako naczelnym, zobaczymy jak wyjdzie, ale trzymam kciuki :) Teraz tylko coś w Empiku przeglądnę. Regularnie z prasy i tak kupuję tylko NF, SF i Politykę :)

Co do radia, w stolicy przynajmniej jest czego posłuchać. Od początku mojego pobytu w Wawie zdecydowanie najczęściej słucham Antyradia - wkupili się w moje łaski, jak parę dni po moim przyjeździe puścili całe Rock in Rio, bez żadnych reklam, bez przerw, dwie godziny non stop. No i od tego czasu nie ma jak porządna porcja gitar do śniadania :) Czasem, jak mam ochotę na zmianę, przełączam na Tok FM lub na jakąś stację z muzyką klasyczną. Ale Antyradio to ponad 90%.

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 0:48:33 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.09.2005 @ 15:40:18
Posty: 1111
Lokalizacja: że znowu!
Radio Jazz i klasyczne stacje.

Niedawno musiałem odbębniać praktyki w jakimś sekretariacie i najbardziej drazniło mnie to, że pracujące tam panie non stop słuchały radia (ZET albo Eski - zależnie od pokoju). Stachursky przy ksero, albo Gawliński znad klawiatury potrafią złamać najsilniejszych, a ja się do nich nie zaliczam.

Lece, bo życie jest złe, dobranoc.

_________________
"After more than 10 years on the frontlines of the public debate concerning
GMOs, I have learned that (...) rational arguments
are poor ammunition against the emotional
appeals of the opposition."
I. Potrykus


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 1:16:38 
Offline
Vesemir
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.07.2004 @ 11:19:42
Posty: 754
Lokalizacja: Poznań
Jako, że dość sporo czasu spędzam za kółkiem, a sprzęt w domciu mam o tyle lepszy <chwalipięta mode: on> od samochodowego, że same CDki w aucie mi nie wystarczają, słucham radia dość sporo - bywa, że i po kilka godzin dziennie. Ot - taka jazda z Poznania do Warszawki i z powrotem w jeden dzień daje możliwości posłuchania...
W związku z powyższym mam do wyboru zmieniać co chwilę lokalne stacje, które tracą zasięg (co ma swoje zalety) lub też przyssać się do jednej z ogólnokrajowych rozgłośni. A ztych, że pozwolę sobie stwierdzić, Zetka podupadła straszliwie. Słuchając jej naprawdę dużo zacząłem czuć coraz wyraźniej, że muzyka jest tam tylko wypełnieniem czasu między reklamami a super-hiper czaderskimi konkursami.
Za to niezmiennie raduje mnie "Trójka". Pomimo upływu lat i zmieniających się gustów wciąż potrafią zarazić mnie czymś naprawdę ciekawym. ot, że wymienię choćby Archive i 3.11 Potter.
Poza tym lubię słuchać Afery (taka stacyjka nadawana z jednego z poznańskich akademików), ale trzeba wiedzieć kiedy. Są tam audycje mocno tematyczne i obok tych poświęconych rockowi, bluesowi, czy metalowi trafiają się np. mocno hip-hopowe.
Jeśli chodzi o pisma muzyczne, to nie są dla mnie wyrocznią - gusta ludzkie są zbyt różne i nie znam redaktora, którego pozytywna recenzja stanowiłaby dla mnie bodziec do kupienia płytki "w ciemno".
Czasem odwiedzę stronkę internetową któregoś z lubianych przeze mnie zespołów, żeby dowiedzieć się czegoś o ewentualnych koncertach. Ale niestety w tej kwestii (koncertów, znaczy się) straszliwie się ostatnio zapuściłem. Dziadzieję...
Co do stacji TV to nie kontroluję ich zupełnie. Oglądam czasami, a jakże, ale nie rozróżniam co gdzie i kiedy. Wiem np, że gdzieś wieczorkiem lecą teledyski z niecenzurowanymi GOŁYMI BABAMI (naprawdę! łeno, kurde, tej) ale nie pytajcie mnie gdzie i kiedy dokładnie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.10.2005 @ 1:20:35 
Offline
Vesemir
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.07.2004 @ 11:19:42
Posty: 754
Lokalizacja: Poznań
meadwyn pisze:
<ciach> ... ale najczęściej w godzinach nocnych. Umówmy się, że nikt pracujący/studiujący nie będzie tego oglądał.

Przepraszam, ale co Ty w życiu porabiasz? Jeśli nie jestem zbyt wścibski - of corse.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 9:08:37 
Offline
Bloede Blath aen Laeke Dhromchla

Rejestracja: 17.10.2002 @ 11:59:59
Posty: 13943
Lokalizacja: ze stajenki
Zodndrak pisze:
Niedawno musiałem odbębniać praktyki w jakimś sekretariacie i najbardziej drazniło mnie to, że pracujące tam panie non stop słuchały radia (ZET albo Eski - zależnie od pokoju). Stachursky przy ksero, albo Gawliński znad klawiatury potrafią złamać najsilniejszych, a ja się do nich nie zaliczam.

No ja Cię proszę, a ile te Twoje praktyki trwały? Bo ja musiałam słuchać Zetki, a potem dennej Trujki przez trzy lata :>

spida pisze:
Za to niezmiennie raduje mnie "Trójka". Pomimo upływu lat i zmieniających się gustów wciąż potrafią zarazić mnie czymś naprawdę ciekawym. ot, że wymienię choćby Archive i 3.11 Potter.

No proszę Cię. Ten debil o 12., który rozmawia z ludźmi? Muzyka taka sama, jak w każdej innej komercyjnej stacji radiowej? Piosenki powtarzane pięć razy dziennie? Nie, dziękuję :]

_________________
ggadem lub emalią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 9:40:34 
Offline
Myszowór

Rejestracja: 08.10.2004 @ 14:27:38
Posty: 970
Lokalizacja: Pohjola-dzika,smiercionosna Polnoc
Eeee, no nie. Trojka sie zeszmacila, to prawda, ale jescze 10-20% czasu antenowego wypelniaja rzeczy dosc inne niz w <wymiot mode on>Zetce <wymiot mode off>
Tyle, se nie w "porze najwyzszej sluchalnosci" tylko wieczorami.
W dalszym ciagu isnieja "Smooth jazz cafe", "Bielszy odcien bluesa" czy (przede wszystkim) "Mini max". Mlodego Kydrynskiego tez jeszcze sie nie pozbyli.
Reasumujac: Trojka stracila mnostwo, ale moze byc duuuzo gorzej.

_________________

Jestem Nikim, co umie tylko spac
Lunatykiem od odkladania spraw
Fanatykiem marzen


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 11:48:07 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 14.01.2005 @ 23:25:59
Posty: 703
Lokalizacja: Srulin
A ja słucham listy Trójki, w sumie jedyna rzecz, dla której włączam radio.
Jeżeli chodzi o telewizje to zeszmaciła się bardzo w ciągu zaledwie 3 lat. Kiedyś to dzięki MTV i Vivie odkryłam Muse, teraz to byłoby nie do pomyślenia. 4fun TV zapowiadało się dobrze, ale teraz robi się coraz bardziej denne. Pamiętam fajne programy, w których Kędzior (czy jakoś tak) ze spółką wchodzili na różne imprezy i nabijali się z "gwiazd". To było naprawdę śmieszne. Teraz czasami oglądam przygłupawe programy na MTV :).
Co do gazet, to czytam tylko "Film" i zazwyczaj sugeruję się ich recenzjami, co nie znaczy, że wszystkie są dobre. "Teraz rock" tylko, gdy jest zespół, który lubię. A, lubię jeszcze "Przekrój", maja fajne artykuły IMHO.
A tak poza tym "Machina" ma powrócić, nie wiem kiedy. Przynajmniej widziałam reklamę w jakiejś gazecie.

_________________


Że tak powiem, każdy może.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 12:27:28 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Może nie powinnam się w tym temacie wypowiadać, bo:
Po pierwsze nie mam kablówki i żadnych stacji muzycznych nie oglądam. I pewnie gdybym mogła, to by mi się nie chciało, bo muzyki lubię posłuchać jako tła dla codziennych czynności, ale oglądanie teledysków to już dla mnie strata czasu.
Po drugie nigdy nie kupowałabym pism poświęconych muzyce, bo życiorysy, plany i plotki na temat muzyków kompletnie mnie nie obchodzą. Muzyk interesuje mnie o tyle, o ile ładnie gra, a co robi poza tym, to już nie moja sprawa. Kiedyś w podstawówce, gdy wszystkie dziewczyny w klasie zachwycały się New Kids on the Block i miały specjalne zeszyty do wklejania zdjęć, nie chciałam być gorsza i też sobie taki założyłam. Znalazły się w nim dwa zdjęcia, więcej nie chciało mi się szukać. Nawet kasetę ich kupiłam i mam do tej pory, ale słuchałam chyba ze dwa razy. Po prostu not my cup of tea, jak lubią mawiać strzelińsko - krakowscy forumowicze.
To, o czym tu dyskutujecie, odbywa się na tej samej zasadzie i jakoś naprawdę nie mogę się do tego przekonać.
Więc nie powinnam tu w ogóle pisać i nie miałam zamiaru. Tylko przy okazji tej dyskusji o stacjach radiowych chcę wtrącić parę słów na temat Roxy FM. Ja je chwaliłam, ktoś inny ganił, bo u niego powstało z takiej prawdziwej rockowej stacji i w sumie wyszło na gorsze. Ale u mnie naprawdę dużo się dzięki tej zmianie poprawiło. Można usłyszeć i Nicka Cave'a i Dire Straits (wcale nie najbardziej znane utwory) i Republikę i Kazika i nowe rzeczy, które gdzie indziej pewnie utonęłyby w sieczce i nawet bym ich nie dostrzegła. To prawda, zdarza się i Kasia Kowalska i Ewelina Flinta, ale w czasie, kiedy to grają, ja i tak jestem w labie. Bo te fajniejsze kawałki to albo puszczają pod wieczór, albo po moim przebudzeniu. I IMHO to jest obecnie najlepsza stacja we Wrocławiu.

Tak więc w kwestii muzyki jestem zupełnym lajkonikiem. W Roxy FM grają taką piosenkę, która ma w refrenie "Better kill me before I kill you, you look good in black". Nie znam tytułu, nie znam wykonawcy. Podoba mi się nieziemsko i nie wiem, czy mam się z tego cieszyć, czy wręcz przeciwnie, wstydzić.

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Ostatnio zmieniony 26.10.2005 @ 19:28:49 przez Joanka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 12:29:56 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej

Rejestracja: 22.09.2002 @ 19:29:02
Posty: 11233
Lokalizacja: Legnica/Kraków
Lipnicka&Porter -> Bones of love:)))

_________________
Występny Wartowniku! Cintryjka chwali książkę! Bym miał pieniądze, to bym se chyba, normalnie, kupił, tak mnie to zaszokowało ;) - Ben

siekierka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.10.2005 @ 12:33:15 
Offline
A teraz wymyśl sobie coś fajnego
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.09.2002 @ 23:20:56
Posty: 13851
Lokalizacja: Jelenia Góra
Hm no więc ;) z telewizji muzycznej : MTV oglądałem kiedyś wybiórczo, głównie koncerty akustyczne z cyklu Unplugged (były prawdziwe perełki np. Bob Dylan, Nirvana, Plant & Page). Dzisaj w tej stacji za dużo jak dla mnie plastiku, a w MTV 2 głównie nu metal, ale z rzadka zobaczę tam jakiś dobry koncert. Wiele programów muzycznych z tv, które bardzo lubiłem po prostu już nie istnieje. Najfajniesza muzyczna telwizja jaka istniała IMVHO Viva Zwei: było tam wszystko to co lubię w muzyce. No prawie wszystko. Od rocka po triphop. Dzięki programom Marcusa Kafki (chyba tak się nazywał) odkryłem dużo fajnych rzeczy w muzyce. Ale ta stacja już nie istnieje. Miałem kiedyś na kablówce stacje o nazwie Atomic TV, a tam świetny program "Reaktor" Roberta Kiliana, ale... ten program i ta telewizja już nie istnieje :] Polsat 2 dawał kiedyś bardzo dobre cykliczne programy pod tytułem "Aficionado" i "Makakofonia". Zwłaszcza rozpiętość tematyczna tego pierwszego była imponująca (od muzyki klasycznej po ciężki metal). Niestety obie audycje już nie istnieją...W RTL 7 był kiedyś dobry program o klasykach rocka pod tytułem "Siedmiu Wspaniałych", ale nie ma już ani tej telewizji ani tego programu :] Lubiłem MTV Classic osobliwie listę wszechczasów Niedźwiedzckiego. Ale generalnie i poziom tej stacji znacząco się obniża. Viva i VH1 są dla mnie niestrawne, podobnie jak MTV Base. Coraz mniej znajduję dla siebie jeśli idzie o muzyczną telewizję. W tv brakuje mi dobrze zrobionych programów o jazzie (programy Marcina Kydryńskiego są jakoś w środku nocy i łatwo przegapić, zresztą są z raz na miesiąc). Podobno istnieje taka stacja co się nazywa Beat on Jazz, ale u mnie na kablówce nie ma. Co do radia słuchałem kiedyś jeleniogórskiego Radia "Jowisz" i Trójki. Dziś raczej nie słucham :) W Trójce lubiłem programy Kaczkowskiego (Mini Max), Smooth Jazz Niedźwieckiego , no i programy Marcina Kydryńskiego. Bywa , że z rzadka udaje mi sie nie zapomnieć o tych audycjach i teraz :) Ale kierunek, w którym poszła moja ulubiona stacja radiowa mi się nie podoba. Jak jestem u Nocty z Świętochłowicach podoba mi się Antyradio, które tam też nadaje. Co do prasy muzycznej kupowałem już od czasów liceum "Tylko Rock", jego kontynuacje "Teraz Rock" kupuję od czasu do czasu ( przez jakieś dwa lata jak wystartował to kupowałem każdy numer). Kupiłem jeden numer pisma "Muza". Całkiem mi sie spodobało. Ale następny numer już się nie ukazał (myślałem o tym, żeby sie przesiąść z "Teraz Rocka"):] Raz na pół roku bywa, że kupię "Jazz Forum", jeśli przy przeglądaniu w saloniku prasowym coś mnie wybitnie zaintryguje jeśli idzie o zawartość danego numeru. Jak się jeszcze ukazywały nie podobały mi się "XL" i "Brum"."Machinę" kupowałem wtedy gdy dawali tam interesująca mnie płytę. Jak przestali dawać CDeki to przestałem kupować :) Co do działu recenzji muzycznych tam uczucia miewałem mieszane. Aha bardzo lubię różnego rodzaju encyklopedie muzyczne i przewodniki płytowe przeglądać i sobie czytać :)

_________________
O czarach co cierpliwe są i łaskawe, nie szukają poklasku
a nawet - w co uwierzyć trudno - nie unoszą się pychą
plugawe języki mówiły, że już ich nie ma.



Strona domowa Stelli i Kamila


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group