Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 09.05.2024 @ 23:27:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4308 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 288  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14.10.2007 @ 15:15:41 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.06.2003 @ 11:52:07
Posty: 6520
Lokalizacja: spod mostu
meadwyn pisze:
Wybacz, Fo, może starannie przemyślałaś swoją wypowiedź, więc jakby co nie bierz tego do siebie, ale odnoszę wrażenie, że takie opinie o Włatcach i South Parku rozpowszechniają osoby, które mało oglądały zarówno jednego, jak i drugiego.
Częściowo masz rację - mało oglądałam WM, ale tylko dlatego że ten serial zniechęcił mnie od pierwszego obejrzanego odcinka (Wykopki). Może zbyt pochopnie oceniłam WM, dlatego dałam im jeszcze kilka szans - rezultat był podobny. I przemyślenia takie jakie przedstawiłam. Podobieństwa są zbyt duże by mówić tylko o inspiracji. Ale oczywiście to jest moje zdanie. Być może jestem sztywniakiem, który zapomniał jakie to głupie pomysly miało się w podstawówce. Zdarza się nawet najlepszym.

_________________
- Pani to zrobiła jak Ewa z Adamen. Kusiła aż się skusiłem.
- Tak, to jedna z wielu cech pani Martyny.

42


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14.10.2007 @ 21:08:25 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2006 @ 9:23:29
Posty: 2308
Lokalizacja: pitu pitu
Mam podobne zdanie jak Forsycja. Obejrzałam kilka odcinków i zupełnie nie widzę w serialu nic interesującego. Kompletnie nie mój typ humoru.
Nie wypowiadam się co do podobieństwa do SP, bo oglądałam może ze dwa odcinki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14.10.2007 @ 22:31:53 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2004 @ 23:09:35
Posty: 2437
Lokalizacja: Z Tychów, tak a nie inaczej, przez mieszkańców zwanych
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć fascynacji Włatcami. W mojej grupie spora część facetów (ok. 80%) uwielbia ten serialik.

W nadchodzącym tygodniu, oprócz studiowania czeka mnie mały maraton filmowy. Najpierw Arszenik i stare koronki, a następnie seria filmów Abbott i Costello spotykają.... :)))

_________________
21. 04. 2006


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14.10.2007 @ 23:01:11 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
A ja byłem dziś na "Planet Terror". Opinia mojej Kobiety : "To był najbardziej obrzydliwy film, jaki w życiu widziałam" :D Ale, mimo tego, zadowolona wyszła z kina - i ja też. Slasher, totalna jazda po bandzie, idiotyzm scenariusza wręcz modelowy. Inna sprawa, że całość rozkręca się dopiero po "zerwanej rolce". Ogólnie obrzydlistwo, rozkładające się zwłoki, odpadające kończyny, wylewające się flaki, wrzody wyciskane na języku, co jest, paradoksalnie, gwarancją dobrej zabawy :))

A przed filmem trailer filmu "Macheta". Ojezu, sam bym na to poszedł :D

Aha, dla ciekawych : "Death Proof" wydał mi się jednak lepszy.

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.10.2007 @ 8:37:07 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Włatcy móch lecą na pysk z każdym odcinkiem i nie jest to już takie zabawne. Ostatnio mam wrażenie, że już się wyeksploatowali i gonią ostatkiem sił. Co tylko działa na szkodę serialu.

Tark => Ha! Czyli dla fana kina klasy "B" ( a nawet i "Z";)) sama śmietanka. Trzeba będzie obejrzeć. :)

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.10.2007 @ 8:57:49 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Tark: pokrótce - w 100% zgoda co do opinii na temat Planet Terror. Rewelacja :-)
Strzegóły później, idę pracować :-)

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.10.2007 @ 9:24:34 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2005 @ 16:52:42
Posty: 4469
Lokalizacja: Lublin
co do Włatców to nie skończyłem jeszce oglądać pierwszego sezonu i nie widzałem nic z nowego, więc nie mogę ustosunkować do postu Dżibrila o spadku formy. Ale to co widziałem do tej pory odpowiada mi. Podoba mi się ten typ humoru.

_________________
"Max jest pijący, lubi rajdy samochodowe i ma polar z teleportem do browaru"
"A morał tej historii mógłby być taki: mimo że cukrowe to jednak buraki"
Nie jestem dobrym człowiekiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.10.2007 @ 9:35:16 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
Dżibril pisze:
Tark => Ha! Czyli dla fana kina klasy "B" ( a nawet i "Z";)) sama śmietanka. Trzeba będzie obejrzeć. :)

"Planet Terror" to jest kino klasy "Ź" albo nawet "Ż", po prostu niżej nic już nie ma :D
A jak tak sobie pomyślę, to rozwaliły mnie dwa momenty : zerwana taśma i moment, w którym "się naprawiło" oraz naukowiec, który rozwiąze sprawę na lotnisku :)

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.10.2007 @ 11:20:25 
Offline
Dijkstra

Rejestracja: 20.09.2002 @ 16:21:55
Posty: 7950
Lokalizacja: Łódź
forsycja pisze:
Podobieństwa są zbyt duże by mówić tylko o inspiracji. Ale oczywiście to jest moje zdanie.


Nie będę polemizować z Twoją opinią co do jakości serialu, bo to kwestia gustu i poczucia humoru, ale jeszcze raz zapytam: jakie podobieństwa? I nie, to że chłopców jest czterech, a serial prześmiewczy i dla dorosłych to nie jest jeszcze powód, żeby uznać serial za zrzynę. W Stanach kreskówek dla dorosłych jest dużo, u nas powstała jedna i zaraz "kopia South Parku". Dlatego mnie autentycznie interesuje, skąd ta opinia. Chętnie podyskutuję.

_________________
You stay away from my boy's pants or I'll hang ya from my Jolly Roger, ya Jezebel!
Elaine Marley-Threepwood


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.10.2007 @ 12:28:04 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2002 @ 19:25:16
Posty: 10760
Lokalizacja: Chrząszczydrzewoszyce Powiat Łękołozy
czy mi się zdaje, czy Michał Żebrowski się odnalazł?
Swoją drogą, husaria w rosyjskim filmie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.10.2007 @ 18:13:13 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.04.2005 @ 18:27:02
Posty: 2816
Lokalizacja: duchem wciąż znad morza
Pal licho husarię, ale jednorożec w trailerze to mnie naprawde rozwalił :]
Też byłam na Grindhouse'ie i pozwolę sobie podpisać się pod opinią Tarka, łacznie z tym, że Death Proof był jednak bardziej w moim guście ;) A recenzenci, którzy ostatnio we wszystkich gazetach jadą po Planet Terror naprawdę nie zrozumieli konwencji.
Co do Włatcy Móh (mam nadzieję, że dobrze napisałam tytuł :D) - kilka odcinków całkiem zabawnych, ale generalnie jakoś mnie nie zachwyca i fanką nie zostałam. Ale ja jestem dziwna, bo nawet fanką South Parku nie zostałam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.10.2007 @ 19:27:08 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2005 @ 16:28:29
Posty: 2847
Lokalizacja: spod samiućkich Tater/Krk
Anya pisze:
Pal licho husarię, ale jednorożec w trailerze to mnie naprawde rozwalił :]


Ja nawet trochę po rosyjsku zrozumiałam, a tez za cholerę nie moge pojąć co ten jednorożec tam robi :D

_________________
A pogledaj što sam našao
prevrćući raj i pakao
Divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korijena, ples je sve što zna

Tko te k' meni poslao
da mi anđelima kvariš posao?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.10.2007 @ 19:55:59 
O, Putin nową patriotyczną produkcję nakazał? Odpowiedź na "Katyń"? ;) Może nawet fajnie będzie zobaczyć, jak ktoś dla odmiany Polaków przedstawia jako najeźdźców.
Co do jednorożca, pomyślałem, że może to końcówka trailera innego filmu, która po prostu nawinęła się przy montażu przed zrzuceniem filmu na youtube. Pojawienie się jednorożca pod koniec tego trailera obaliło moją kolejną teorię spiskową ;)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 17.10.2007 @ 1:12:15 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
Anya pisze:
A recenzenci, którzy ostatnio we wszystkich gazetach jadą po Planet Terror naprawdę nie zrozumieli konwencji.


Dodam tylko, że "Planet Terror" solidarnie zjechały i Polityka, i Najwyższy Czas :) Z tym, że Polityka tylko za to, że głupie, a NCz za nihilistyczną ideologię ;))

A co do filmu, to podpisuję się wszystkim, czym mogę, chyba nie było drugiego filmu tak konsekwentnie i celowo złego, który by na dodatek w taki sposób oddawał klimaty komputerowej rozwałki. I "Death Proof" też mi się bardziej podobał :]

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.10.2007 @ 16:40:00 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
A mnie wprost przeciwnie (jak już tu kiedyś pisałem) - pierwsza połowa "Death Proof" wiała nudą, nic tylko debilne dyskusje mentalnych blondynek (imho), więc nie było sensu oglądać dalej. W "Planet Terror" przynajmniej coś się dzieje i to w bardzo przeze mnie lubianym zombiastym stylu. Wiem że to kino klasy Ż, ale to taka konwencja. Tylko końcówka tak wieje "Terminatorem", że to aż imho niesmaczne. Poza tym - rewelacja.

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4308 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 288  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group