Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.04.2024 @ 0:30:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 844 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 57  Następna

Twoja ulubiona postać oprócz Dextera?
Debra 26%  26%  [ 7 ]
Masuka 30%  30%  [ 8 ]
Angel 22%  22%  [ 6 ]
LaGuerta 0%  0%  [ 0 ]
Rita 4%  4%  [ 1 ]
Doakes 11%  11%  [ 3 ]
Harry 0%  0%  [ 0 ]
Lundy 0%  0%  [ 0 ]
Quinn 7%  7%  [ 2 ]
Liczba głosów : 27
Autor Wiadomość
Post: 06.12.2012 @ 14:13:11 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Plusik dla scenarzystów za wątek odtwórstwa. ;D Oraz, jak wspomniał Gt_0, za niepójście w najbardziej daremnym kierunku jeśli chodzi o phantom arsonista. Drugi plusik za rozkręcający się wątek śledztwa w sprawie BHB.

Minus - scena w klubie. Srsly, Angel puszcza Quinna samego i zostaje przy bramkarzu? Żena. Plus to, o czym pisze Cintryjka - Dexter odrzucający DP w sekund pięć.

Gdyby tylko nie ten żenujący romans, siódmy sezon spokojnie miałby miejsce na podium (pomijając tragiczny odcinek dziewiąty). Niestety, jest "tylko" dobrze.

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10.12.2012 @ 18:48:52 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
A dziś podobało mi się, szczególnie twiścik LaGuerty, czekam na zakończenie (by the way, tytuł odcinka finałowego - cudowny).

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.12.2012 @ 20:38:48 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
No to Hannie na 99% mówimy "sayonara". Lepiej późno niż wcale. Genialny odcinek - finał ma szanse być jeszcze lepszy. No to wszyscy trzymamy kciuki za LaGuertę.

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.12.2012 @ 22:35:53 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
Narsil pisze:
No to Hannie na 99% mówimy "sayonara".

A nie myślisz, że Debra mogła to wszystko zainscenizować, żeby obrócić Dexa przeciwko Hance i się na niej ten chytry plan zemści? Obawiam, że Hannah będzie jednak w s8. Ale poza tym jestem serio ciekaw jak to się skończy. Stoliczek dla LaGuerty czy jednak ucieczka (albo więzienie, ale wtedy słabo widzę ósmy sezon).

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.12.2012 @ 23:03:08 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Gt_O pisze:
Narsil pisze:
No to Hannie na 99% mówimy "sayonara".

A nie myślisz, że Debra mogła to wszystko zainscenizować, żeby obrócić Dexa przeciwko Hance i się na niej ten chytry plan zemści?


Myślałem o tym, ale byłoby to idiotyczne i przekombinowane. Np. skąd Deb miałaby wiedzieć czy kraksa (albo samo przedawkowanie) nie skończy się jej zgonem? Bardziej prawdopodobne jest, że podtruła ją osoba trzecia - no, ale jednak mam nadzieję że Hannah już nie zobaczymy.

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.12.2012 @ 23:27:57 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
Narsil pisze:
Np. skąd Deb miałaby wiedzieć czy kraksa (albo samo przedawkowanie) nie skończy się jej zgonem?

Jak rozcieńczyła tablety w wodzie i łyknęła, po czym zaraz walnęła w hydrant jeszcze całkiem świadomie, to jak najbardziej mogła. Takie histeryczne zagranie do Deb nie pasuje, ale ona w tym sezonie ogólnie nie jest sobą (co niby częściowo wyjaśniają leki i niedawne odkrycie u psychiatryczki). Bo że Hana to zrobiła, to jakieś zbyt proste i poza tym, jak sama stwierdziła, raczej by nie fakapnęła z dawką.

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.12.2012 @ 23:42:07 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
W sumie to sam nie wierzę, że to Hannah podtruła Deb. To już prędzej ta cała ćpunka, jak-jej-tam-było - acz nie wyglądała na taką, która ułożyłaby tak sprytny plan. Acz nadal mam nadzieję, że pseudoLila nie wróci już na scenę.

Cytuj:
Jak rozcieńczyła tablety w wodzie i łyknęła, po czym zaraz walnęła w hydrant jeszcze całkiem świadomie, to jak najbardziej mogła.


Z tego co widziałem, auto było całkiem nieźle skasowane, więc pasy pasami, ale ryzyko zejścia było.

Cytuj:
ale ona w tym sezonie ogólnie nie jest sobą (co niby częściowo wyjaśniają leki i niedawne odkrycie u psychiatryczki).


No helou, cały świat obrócił jej się do góry nogami, jak dla mnie to jest więcej niż "częściowe" wyjaśnienie tego, że jej się w psychice ^cenzura^.

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.12.2012 @ 23:48:32 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Czasu mało, ale ten odcinek muszę skomentować.
Gt_O pisze:
A dziś podobało mi się, szczególnie twiścik LaGuerty, czekam na zakończenie (by the way, tytuł odcinka finałowego - cudowny).

Twiścik zacny, aczkolwiek gwiazdą odcinka została IMO Debra.
Gt_O pisze:
A nie myślisz, że Debra mogła to wszystko zainscenizować, żeby obrócić Dexa przeciwko Hance i się na niej ten chytry plan zemści

A masz jeszcze wątpliwości? Widzimy w poprzednim odcinku, że wzdycha, ale te piguły łyka. I pomyślała nieźle- wie, że Dextera do Hannah nie zrazi inaczej, jak tylko poprzez rzekome sprowadzenie na siebie zagrożenia z jej strony. A przynajmniej taką ma nadzieję. IMO Evil Master. A potwierdzenie dostaniemy początkowej części finału.
Narsil pisze:
Myślałem o tym, ale byłoby to idiotyczne i przekombinowane. Np. skąd Deb miałaby wiedzieć czy kraksa (albo samo przedawkowanie) nie skończy się jej zgonem?

Moim skromnym zdaniem mylisz się totalnie w tym fragmencie.
Kraksa? A widziałeś jakąś kraksę? Widziałeś tylko Deb jadącą autem i gadającą przez telefon z Dexterem. Obejrzyj ten fragment- absolutnie nie wygląda na zmuloną lekami. Pasy zapięte miała elegancko. Sądzę, że zjechała w miarę bezpiecznie, ze średnią prędkścią z jakiejś skarpy, wywróciła się na bok i tyle. W sposób w miarę kontrolowany do pewnego momentu. Czemu scenarzyści odpuścili sobie tak widowiskową scenę? W dodatku z jedną z głównych bohaterek serialu?
Owszem, nie mogła przewidzieć, czy się nie poobija, ale o życie i poważniejsze kontuzje mogła być raczej spokojna. A "przedawkowanie"? Kontrolowane, zażywała regularnie w dość bezpiecznych dawkach, by badanie wykazało duże stężenie leku we krwi. Na podobnej zasadzie, jak u nas rekordziści mają po 15 promili, łojąc od tygodni :)
Przekombinowane? Dlaczego? Chciała pozbyć się Hannah za wszelką cenę, okoliczności i dowody dobrała idealnie. A Dexter połknął haczyk.
I teraz Hannah raczej zginie w więzieniu, a zaraz potem Dexter odkryje prawdę, co prowadzi nas do finału. A ten- taki drobiazg- od kilku tygodni jest reklamowany w USA bannerkiem, na którym Dex i Deb patrzą na siebie jak bokserzy przed walką. Hasła nie pomnę, ale w tonie wysoce konfrontacyjnym. Dexter zwraca się przeciwko Deb, ale zostaje aresztowany przez LaGuertę.
Narsil pisze:
mam nadzieję że Hannah już nie zobaczymy.

Raczej nie.
W świetle zajawek z finału- ciężko będzie się Dexterowi wywinąć. Bo że na końcu serialu się wywinie, jestem raczej przekonany (casus House'a i Nancy Botwin :))

EDIT: nie zdążyłem, ale chyba przedstawiłem bardziej prawdopodobną wersję.

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2012 @ 0:05:41 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Cytuj:
Twiścik zacny, aczkolwiek gwiazdą odcinka została IMO Debra.


IMHO gwiazdą całego sezonu.

Cytuj:
Kraksa? A widziałeś jakąś kraksę? Widziałeś tylko Deb jadącą autem i gadającą przez telefon z Dexterem. Obejrzyj ten fragment- absolutnie nie wygląda na zmuloną lekami. Pasy zapięte miała elegancko. Sądzę, że zjechała w miarę bezpiecznie, ze średnią prędkścią z jakiejś skarpy, wywróciła się na bok i tyle.


Nie znam się, ale czy po takiej wywrotce samochód wyglądałby tak, jak wygląda? Serio pytam.

Cytuj:
I teraz Hannah raczej zginie w więzieniu


I to mi wystarczy. :]

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2012 @ 0:16:43 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
Narsil pisze:
Nie znam się, ale czy po takiej wywrotce samochód wyglądałby tak, jak wygląda? Serio pytam.

Przecież nie wyglądał tak źle, widywałem gorsze, póki nie trzeba ciąć na miejscu, jest nieźle. Teraz samochody robią bezpiecznie. Dex podobnie skasował auto (III czy IV sezon) i też nic mu nie było.

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2012 @ 0:21:39 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Narsil pisze:
Nie znam się, ale czy po takiej wywrotce samochód wyglądałby tak, jak wygląda? Serio pytam.

Ja też się nie znam, dachowanie zaliczyłem tylko raz w życiu i nawet okularów nie zbiłem. A i pasów zapiętych nie miałem. No i był to fiat uno, a nie BMW. :)
A poważnie (choć powyższe to prawda)- z tego, co widzieliśmy, auto jest trochę porysowane po stronie kierowcy na całej długości, drzwi zablokowane po tejże stronie, co sugerowałoby przetarcie bokiem po czymś. To kabriolet ze złożonym dachem, a mimo to dach się trzyma. Przednia szyba poważnie uszkodzona, co IMO jest dziwne. Na moje nieprofesjonalne oko- czymś rozbita, gdyż skala jej uszkodzenia, mają się nijak do uszkodzeń karoserii.
Zderzenie mi tu nie pasuje. Ale może zbytnio szczegółów się czepiłem.

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2012 @ 0:30:04 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
No w te szczegóły bym tak bardzo nie wnikał, raczej nie rozwalili na planie dziesięciu BMW zanim dostali taki, który idealnie pasował do okoliczności wypadku.

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2012 @ 10:16:21 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 15:03:20
Posty: 7148
Lokalizacja: Gdynia -> Warszawa
Też raczej nie mam wątpliwości, że to Debry robota (czego się nie robi dla miłości). Natomiast co do poważniejszych kontuzji, to jednakowoż złamany nadgarstek to może nie tragedia, ale powierzchowne zadrapanie też nie.

Plus za nie pójście najbardziej oczywistą drogą w kwestii podpalacza.

Sądząc po zawartości Hannah w zapowiedzi finału, to zapewne ona domyśli się prawdy i sprzeda ją Dexterowi.

A co sądzicie o "surprise, motherfucker"? Imaginacja Dextera mam nadzieję? ;)

_________________
Ha! Węgle jak u taty!
Moje dziewczęta updated!
I jeszcze jedna
Ech, wakacje


Ostatnio zmieniony 12.12.2012 @ 11:43:23 przez Apacz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2012 @ 10:49:55 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
Apacz pisze:
A co sądzicie o "surprise, mutherfucker"? Imaginacja Dextera mam nadzieję? ;)

Fleszbek albo kolejny duch, w każdym razie będą nowe sceny z D. i już się cieszę.

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2012 @ 11:21:18 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Ha, pierwszy raz przemogłem się i obejrzałem zapowiedzi do finału. "Suprise, mutherfucker"! :D

Apacz pisze:
A co sądzicie o "surprise, mutherfucker"? Imaginacja Dextera mam nadzieję? ;)



Podejrzewam, że dwie ostatnie sceny zapowiedzi to wyobraźnia Dextera, acz byłbym bardzo mile zdziwiony gdyby tak nie było. ;) W każdym razie, podobnie jak Gt_O, czekam na nowe sceny z D. (wszak "suprise, motherfucker" stało się już memem)

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 844 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 57  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group