Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 13:13:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 419, 420, 421, 422, 423
Autor Wiadomość
Post: 21.05.2015 @ 10:18:45 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Vramin pisze:
Poszukam. Ale podaj może konkretne marki owych stoutów, łatwiej będzie znaleźć. No i nie wiem czy zasmakują, na razie testuję portery :)
Testuj, testuj. U mnie w browarze stoi chyba 14 porterów od października 2014r. Będą otwierane i degustowane w zimę 2015/16 :) Zobaczymy jak się będą prezentować po takim czasie :)

Co do stoutów to na dzień dobry "Ortodox" z Alebrowaru i "Coffe Stout" z Kormorana (obie wersje niewzmacniane ale dają radę), Potem "Lublin to Dublin" Pinty i O"Haras (kooperacyjne, Oatmeal Stout), jako miłośnik rudej wódy to MUSISZ spróbować dziwnego (czekolada i whisky) "Smokey Joe" z Alebrowaru (Whisky Stout) albo pojechany Miss BigFoot z Birbanta (Foreign Extra Smoked Stout, jeśli dobrze pamiętam na śliwkach). Z polskich Russian Imperial Stoutów piłem tylko RISa z Dr Brew, ale polecam styl ogólnie, bardzo złożone aromaty, różne smaki. Niestety drogie te wynalazki nieprzyzwoicie.

Vramin pisze:
Pogratulować :)
A dzięki, teraz biorę się za lekkie piweczka na lato.Wihisky, Brown Ale i Koelsch zabutelkowane, Altbier bulka w fermentorze, w planach Saison i dwie pszenice :)

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 419, 420, 421, 422, 423

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group