Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.04.2024 @ 10:17:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 173  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04.01.2007 @ 0:18:20 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
raven_mole pisze:
Jeśli będę chciał to założę temat.

No muszę cię zmartwić, ale na razie nie.

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04.01.2007 @ 0:19:42 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
raven_mole pisze:
Jakoś nie wiem skąd wydedukowałeś, że chćę taki temat ciągnąć czy zamieścić tam sowje zdanie? Jeśli będę chciał to założę temat. Jeśli będę chciał to dołożę swoje zdanie. Z całym szacunkiem ale nie przypminam sobie żebym się dopytywał twojej porady względem moich upodobań tematycznych.

To że napisałem to co napisałem nie odnosiło się do jakiegoś konkretnego tematu o bzdetach dupereclach czy nawet do tematu o czyms zupelnie poważnym. Chodzi mi o zwrócenie waszej uwagi na to, że nie ważne jaki temat jest na topie a jaki nie jest to jeśli Nowy Uzytkownik zechce wyrazic swoje zdanie np do tematu o zakonczeniu Sagi Wiedzmina... a jeśli inni nie chcą brać w tym udziału to niech przynajmniej nie ostracyzują i wyśmiewają i niech nie zabraniają dysput... bo nie dość, że to nieładnie, to chyba to wykracza poza reguły obowiązujące na tym Forum. Czyżbym się mylił?

Dyskutować każdy ma prawo. Ale na pewnym poziomie, z argumentami (ale nie typu "Bo tak)) Demokracji tu nie ma i o jakości decydują moderatorzy. Tak już jest. Poza tym nikt nie wyśmiewa, nie zabrania. Tylko uświadamia. Tak jak odnośnie forumokiety. Poprawianie błędów nie ma charakteru piętnującego, bo nie o to chodzi. Chodzi o uświadamianie.
Ale offtop się robi. Pogadanki proponuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:23:09 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2006 @ 19:24:27
Posty: 164
Lokalizacja: Dno głębokiej i wyschniętej studni
meadwyn pisze:
Tu nie chodzi o to, czy nas to mierzi, bo przecież wisi i ma się dobrze podforum "Cykl wiedźmiński", gdzie udzielają się obficie Niespodzianki i my temu tylko przyklaskujemy, a czasem nawet włączamy się do dyskusji (chociaż racją jest, że większość z nas już się wydyskutowała i straciła zapał lub pomysły). Rzecz się rozchodzi o to, że temat dziewictwa Ciri i "czy oni umarli" jest nierozwiązywalny. Od x lat toczy się dyskusja, która obrosła już legendami, wytaczano najbzdurniejsze i najbardziej karkołomne argumenty, a sam AS, zapytany wreszcie o to, odpowiedział:

"Ciri była/nie była dziewicą. Niepotrzebne skreślić".

Uważamy zatem, że skoro sam autor nie zabiera ostatecznego głosu w tej sprawie, nie ma sensu przelewać pustego w próżne przez kolejne tysiące stron i postów, bo to niepotrzebne ścięcia i emocje.


Tak czy inaczej ja w dalszym ciągu bronię prawa do wyrażania własnej opnii przez każdego użytkownika, bez znaczenia czy przyłączył się sześć lat temu czy też przed dwoma godzinami. Dopóki temat jest otwarty, dopóty każdy posiada takie prawo - chociażby zanudzał, powtarzał jak nakręcony jąkała i stwierdził fakt, który stwierdzony został już z milion razy przez rzesze użytkowników.

Jeszcze raz powtarzam, jeśli starzy użytkownicy nie chcą to kto ich zmusza... natomiast jeśli znajdzie się grupka 'młodziaków' którzy we własnym gronie zechce odrestaurować stary temat (nawet najbardziej znienawidzony) to czemu na to nie pozwolić? przecież dzień w dzien na tym forum, w wielu tematach ludzie gadają jakieś brednie wykorzystując forum w roli Gadulca.. aby podzielic sie opnią, np: że "przed chwilą zjadłem kolację"... a w odpowiedzi może da się usłyszeć ... "a ja jeszcze nie"

Dajcie żyć...

_________________
Nach dem Spiel
ist vor dem Spiel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04.01.2007 @ 0:24:22 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2006 @ 19:24:27
Posty: 164
Lokalizacja: Dno głębokiej i wyschniętej studni
arien pisze:
raven_mole pisze:
Jeśli będę chciał to założę temat.
No muszę cię zmartwić, ale na razie nie.


Zmartwiłaś mnie dogłębnie. Aż tak, że nie zauważyłem związku z moją wypowiedzią.

_________________
Nach dem Spiel
ist vor dem Spiel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:25:28 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
A ja w dalszym ciągu proponuję Ravenowi, żeby wyluzował, bo zaczyna to trącić absurdem nieco :) Meliska, te sprawy i spokój przede wszystkim. Zaręczam ci, że jeśli tylko będziesz miał cokolwiek ciekawego do powiedzenia, to z pewnością znajdziesz tylu chętnych do dyskusji, ile dusza zamarzy. Serio serio :) I czuj się ograniczony jedynie Forumoteką ;) Serio serio. Z mojej strony koniec offtopa (w tym miejscu :) ).

aha :
raven_mole pisze:
arien pisze:
raven_mole pisze:
Jeśli będę chciał to założę temat.
No muszę cię zmartwić, ale na razie nie.
Zmartwiłaś mnie dogłębnie. Aż tak, że nie zauważyłem związku z moją wypowiedzią.

Kinder-niespodzianki i ryby głosu nie mają i w związku z tym zakładanie tematów jest dozwolone od Próby Traw :) Czyli od bodaj 50 postów. Nie ma tego chyba z Forumokiecie, więc miałes prawo nie wiedzieć, ale to własnie ci zasugerowała Arien.

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Ostatnio zmieniony 04.01.2007 @ 0:27:47 przez Tarkus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:26:15 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
To dziwne, bo ja tak. Wiesz, że jako Niespodzianka nie masz na razie prawa do zakładania tematów, chyba że moderator zrobi to w twoim imieniu?

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04.01.2007 @ 0:32:24 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2006 @ 19:24:27
Posty: 164
Lokalizacja: Dno głębokiej i wyschniętej studni
Zoltan pisze:
Dyskutować każdy ma prawo. Ale na pewnym poziomie, z argumentami (ale nie typu "Bo tak)) Demokracji tu nie ma i o jakości decydują moderatorzy. Tak już jest. Poza tym nikt nie wyśmiewa, nie zabrania. Tylko uświadamia. Tak jak odnośnie forumokiety. Poprawianie błędów nie ma charakteru piętnującego, bo nie o to chodzi. Chodzi o uświadamianie.
Ale offtop się robi. Pogadanki proponuję.


Hmmm... "Bez Argumentów" , "Bo tak" ????? - pocztaj uważnie.
Moim argumentem podstawowym tej obrony... to wszelakoż regulamin tego forum, wg którego wszyscy (za wyjątkiem moderatorów) jesteśmy wyposażeni w równe prawa i w równe zakazy.

* Poprawka: oprócz Dzieci Niespodzianek - ci mają trochę zmodyfikowany zestaw *

Co do "Uświadamiania" - o z tym się mogę zgodzic. Ten argument mi odpowiada.

Offtop??? Przecież to strefa dla Dzieci Niespodzianek i spraw wokół nich związanymi... czyż nie??

Masz rację Tarcus, już kończę tą wymianę słów.. Bo to i tak walka z wiatrakami, w której zbita masa ściany zawsze wygrywa.

_________________
Nach dem Spiel
ist vor dem Spiel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04.01.2007 @ 0:37:15 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
raven_mole pisze:
Hmmm... "Bez Argumentów" , "Bo tak" ????? - pocztaj uważnie.
Moim argumentem podstawowym tej obrony... to wszelakoż regulamin tego forum, wg którego wszyscy (za wyjątkiem moderatorów) jesteśmy wyposażeni w równe prawa i w równe zakazy.

Co do "Uświadamiania" - o z tym się mogę zgodzic. Ten argument mi odpowiada.

Offtop??? Przecież to strefa dla Dzieci Niespodzianek i spraw wokół nich związanymi... czyż nie??

Masz rację Tarcus, już kończę tą wymianę słów.. Bo to i tak walka z wiatrakami, w której zbita masa ściany zawsze wygrywa.

Źle zrozumiałeś:P Nie chodziło mi o ciebie i tę dyskusję, ale o dyskusje na tematy przewałkowane (i każde inne) właśnie w stylu "Bo tak".
A co do offtopu to ten temat służy raczej do przywitań. ale w sumie w Pogadankach ostatnio zbyt duży tłok. Jedynie moderatorzy mogą mieć "obiekcje" co do miejsca dyskusji... Ale na razie nie mają:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:39:23 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Raven, z niczego zrobiłeś dyskusję na dwie strony. Wyluzuj. Albo uznamy cię za nowego trolla i nikt nie będzie z tobą dyskutował, nawet o dziewictwie Ciri.

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:41:13 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
A ja się zastanawiam, przed czym się Raven broni i kto mu broni dyskutować w odpowiednich tematach o tym, o czym chce dyskutować? No chyba, że to kolejna Kinder-Niespodzianka, która przyszła z Krucjatą.

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:41:23 
Offline
Dijkstra

Rejestracja: 20.09.2002 @ 16:21:55
Posty: 7950
Lokalizacja: Łódź
Ależ moderatorzy żadnych obiekcji nie mają, to jest właśnie miejsce na odpowiedzi na takie pytania - właśnie po to, że kiedy inne Niespodzianki wejdą, to żeby miały gotowy "materiał".

Raven, jeszcze raz: nie obrażaj się, nikt nie ma nic do Ciebie personalnie. A uwagami o murze itp. tylko prowokujesz do złośliwych uwag.

_________________
You stay away from my boy's pants or I'll hang ya from my Jolly Roger, ya Jezebel!
Elaine Marley-Threepwood


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:42:50 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
meadwyn pisze:
A uwagami o murze itp. tylko prowokujesz do złośliwych uwag.

A złośliwości to nasza specjalność. :)
Witam Niespodzianki. :)

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:43:35 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
Joanka pisze:
Raven, z niczego zrobiłeś dyskusję na dwie strony. Wyluzuj. Albo uznamy cię za nowego trolla i nikt nie będzie z tobą dyskutował, nawet o dziewictwie Ciri.

Spójrz w ostatnio bardzo popularne tematy:P To jest dopiero dyskusja "o niczym" :P I to nie na 2 strony bynajmniej. A chłopak ma prawo chyba się dowiedzieć czegoś nie? Lepiej zapytać niż nie zapytać:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:45:19 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
Tyle, że rzeczony chłopak się niepotrzebnie nakręca, a naprawdę nie ma o co i tyle. Kurde, miałem tu już nie offtopować.

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.01.2007 @ 0:46:32 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Oczywiście, że ma prawo, ale odnosze wrażenie, że zamiast pytać, zaczyna się bronić nie wiadomo przed czym. Coraz bardziej napastliwie. Jeśli odniosłam złe wrażenie, to bardzo Ravena przepraszam. :)
A od dyskusji w Pogadankach i Spotkaniach proszę się odtentegować. :)))

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 173  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group