Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 12:24:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 169, 170, 171, 172, 173
Autor Wiadomość
Post: 05.01.2020 @ 14:18:04 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.05.2004 @ 15:09:27
Posty: 3054
Lokalizacja: Osiris
Forum przetrwa wszystko.

_________________
Are you playing with me, Cleric?
Komitet Obrony Styropianowych Głazów i Rozbujanej Kamery


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07.01.2020 @ 11:15:22 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2005 @ 16:52:42
Posty: 4469
Lokalizacja: Lublin
Trochę na to wygląda, tylko patrzeć jak nasze (czyli staruch pensjonariuszy-bez skojarzeń proszę :) ) dzieci zaczną tu zaglądać ;)

_________________
"Max jest pijący, lubi rajdy samochodowe i ma polar z teleportem do browaru"
"A morał tej historii mógłby być taki: mimo że cukrowe to jednak buraki"
Nie jestem dobrym człowiekiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.11.2023 @ 22:07:28 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.05.2009 @ 15:15:53
Posty: 723
Lokalizacja: Kaer Morhen
Witam ponownie... kogoś? Być może...

Z rok temu wbiłem zobaczyć czy strona w ogóle istnieje, teraz niedawno wszedłem po przeczytaniu po raz pierwszy Trylogii Husyckiej. Zawsze ją zlewałem i byłem pochłonięty dużo bardziej Wiedźminem. Teraz kiedy ostatnia część, a raczej ostatnia 1/3 Lux Perpetua wyżarła mi dziurę w serduchu przez śmierć pewnej postaci i rozczarowanie zakończeniem (rozłożyłem sobie trylogię na 3 miesiące i chyba zbytnio się wczułem), przywiodła mnie ona tutaj.

Mam też okazję powspominać wszystkie chwile na tym forum, a wbrew pozorom trochę tego było. Ostatni post napisałem 12 lat temu i wygląda na to że ten mój teraz będzie pierwszym w ogóle jaki napisano w tym roku. Przez kondycję forum zastanawiam się nawet czy nie stanie się ostatnim w ogóle.
Ciekawe czy ktoś go zobaczy...

_________________
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów. Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawać mieli v. do walki przeciwko złym duchom i potworom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2023 @ 18:54:37 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 06.08.2007 @ 21:18:33
Posty: 522
Vedymin pisze:
Mam też okazję powspominać wszystkie chwile na tym forum, a wbrew pozorom trochę tego było. Ostatni post napisałem 12 lat temu i wygląda na to że ten mój teraz będzie pierwszym w ogóle jaki napisano w tym roku. Przez kondycję forum zastanawiam się nawet czy nie stanie się ostatnim w ogóle.
Ciekawe czy ktoś go zobaczy...

Forum istnieje już bardziej jako archiwum, ale nigdzie się nie wybiera - zapraszam do czytania i komentowania, nawet jeśli ktoś miałby to robić tylko (bardzo) sporadycznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2023 @ 23:47:21 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.05.2009 @ 15:15:53
Posty: 723
Lokalizacja: Kaer Morhen
Ooo jednak cud się zdarzył i sygnał został przez kogoś odebrany! Witam witam, kojarzę nick :)

Zdaję sobie sprawę, że nikt już tu praktycznie nie wbija. Przeczytałem tematy związane z tym, że strona na chwilę przestała działać, a potem została przywrócona. Przepadły wszystkie prywatne wiadomości z tego co widziałem. Szkoda, miałem konwersację z Joanką dotyczącą szukania jakiś rzeczy na forum i wertowania stron tematów, już sobie nie przypomnę o co chodziło.

Miło jest wrócić jako stary dziad i popatrzeć na stare czasy, dobrze że strona dalej istnieje na przekór wszystkiemu.

_________________
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów. Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawać mieli v. do walki przeciwko złym duchom i potworom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 169, 170, 171, 172, 173

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group