Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 16.04.2024 @ 21:10:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 278 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Czy KoPKa zmieniła twoje życie?
Czas głosowania minął 27.12.2007 @ 16:11:08
Tak 14%  14%  [ 2 ]
Oczywiście, że Tak 86%  86%  [ 12 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
Post: 12.12.2009 @ 12:58:37 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 @ 15:02:21
Posty: 2358
Lokalizacja: Koniec Świata
W zasadzie miałem poprzeć tę inicjatywę obywatelską ale widziałem już kilka Śnieżynek. :) Chyba, że dla nich zrobicie wyjątek.

_________________
Tainan Kokutai V-128, Ultimate Pursuit Squadron
- Time to nut up, or shut up

- Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że niezrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12.12.2009 @ 13:21:06 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.01.2007 @ 18:57:24
Posty: 2283
Chciałbym przystąpić do KoPKi. Są wolne miejsca? Jakieś wolne stanowiska w radzie nadzorczej?

_________________
/;l;ljlxghzzv bjhgfk8i657hbdhgkjhgk;j


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15.12.2009 @ 11:07:23 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2006 @ 9:23:29
Posty: 2308
Lokalizacja: pitu pitu
Tarkus pisze:
A ja wczoraj w Złotych Qtarasach przysłuchiwałem się konwersacji Aniołka sprzedającego opłatki z Hinduskami ciekawymi co to i po co to. Na pytanie o opłatki, skąd to się wzięło, Aniołek się zaczerwieniła i wydukała "eee...yyy... tradyszyn" ;)

Bo tradyszyn ważna rzecz!! ;))

Jakoś jestem ostatnio bardzo często w wielu warszawskich centrach handlowych i jakkolwiek dwa tygodnie temu krzywiłam się na widok świątecznych ozdób, bo mi nie pasowało, że wyskoczyły na mnie tak wcześnie, to teraz, tydzień przed świętami jestem w stanie przyjąć je do wiadomości;)))
Na dodatek śniegu mamy całe 2 mm, wczoraj też zrobiłam pierniczki więc mogę powiedzieć, że świąteczną atmosferę chyba już czuję:))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15.12.2009 @ 11:46:43 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2004 @ 10:14:40
Posty: 3668
Lokalizacja: z zatopionej łajby czyli z dna
Ja piernik zrobiłam w zeszły piątek, ale niewiele się go już zostało. Chyba muszę zrobić następny. A tak wogóle to przesadzacie z Kopką. Teraz jest już właściwa pora :)

_________________
Jeśli nienormalne trwa dostatecznie długo, staje się normalnym T.Pratchett


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15.12.2009 @ 12:00:34 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2006 @ 9:23:29
Posty: 2308
Lokalizacja: pitu pitu
No teraz już tak. Teraz ja już nic nie marudzę, ale że temat taki świąteczny to i tutaj wpisałam;))

Ponadto jeszcze raz przypominam, że KoPKa nie jest wymierzona przeciwko ŚWIĘTOM!! My Święta kochamy! :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15.12.2009 @ 13:10:46 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Vila pisze:
Tarkus pisze:
A ja wczoraj w Złotych Qtarasach przysłuchiwałem się konwersacji Aniołka sprzedającego opłatki z Hinduskami ciekawymi co to i po co to. Na pytanie o opłatki, skąd to się wzięło, Aniołek się zaczerwieniła i wydukała "eee...yyy... tradyszyn" ;)

Bo tradyszyn ważna rzecz!! ;))
No i o co ci chodzi? Ja bardzo lubię Kevina. I ten film z Chevy Chasem. I bajeczki Disneya.
;))

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15.12.2009 @ 20:26:20 
Offline
Adept
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.08.2007 @ 23:26:47
Posty: 340
Lokalizacja: PogórzeCity (gdyby nie było wiochą byłoby stolicą)
Święta potrafią być ładne... Wychodzi dziś człowiek z cieszyńskiej budowlanki a na rynku z głośników jakaś melodyjka, typowo pozytywkowa, śliczna, choinka się świeci, kolorowo, ładnie, stoiska z prezentami... aż się miło zrobiło:)

_________________
Bezczelność niektórych ludzi wyprowadza mnie z równowagi! Szczególnie kiedy łudząco przypomina mi moją własną...

// Watashi wa Naraku no Hana //


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.12.2009 @ 19:59:39 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Kochane Bravo,

Spędzam piersze święta we własnym domu i mam jeden problem. Mój sąsiad prawdopodobnie startuje w konkursie na Griswolda roku, ma cały balkon w światełkach, choinki w ogródku w światełkach, nawet naokoło całego ogrodzenia ma światełka. Czy to normalne?
CO ROBIĆ????!!!!

Zrozpaczona

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.12.2009 @ 22:28:17 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Podjąć wyzwanie i powiesić więcej światełek niż on. To jest norma na osiedlach domków jednorodzinnych. Osobiście mam w pamięci urok pierwszych lat kiedy zaczęto ubierać ogrodowe choinki i te corocze podchody, czym by tu zaskoczyć sąsiadów. Początkowo modne były różnokolorowe migające światełka, potem nie migające, a następnie furorę robiły drobniutki, zwykłe białe światełka. I to poszukiwanie przepalonych żarówek nocą na klującym świerku, przy kilkustopniowym mrozie. Ech, to były czasy...;)

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.12.2009 @ 23:13:06 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Wyłączyć światło w domu, odsłonić okna i cieszyć się razem z sąsiadem jego piękną iluminacją. A po świętach podziękować mu za umożliwienie wam wdrożenia planu oszczędności energii:)

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.12.2009 @ 1:00:05 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
Hagar pisze:
Podjąć wyzwanie i powiesić więcej światełek niż on.

I zawstydzić tańczącym Mikołajem i real size plastikowym reniferem.

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.12.2009 @ 1:35:10 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Gt_O pisze:
Hagar pisze:
Podjąć wyzwanie i powiesić więcej światełek niż on.

I zawstydzić tańczącym Mikołajem i real size plastikowym reniferem.

Bujajacie się :)
Koncepcja Ali trafia do mnie o wiele bardziej :)

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.12.2009 @ 10:21:23 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Ja uwielbiam dekoracje świąteczne, ale... że tak brzydko powiem, w umiarze :-)
U rodziców też ubieraliśmy choinki, ale były to 3 malutkie choinki rosnące przy wjeździe i wyglądały słodko. Teraz też bym jedną jedyną choinkę zewnętrzną udekorowała, ale nie mam warunków ( czytaj: gniazdka na zewnątrz):-/ Więc mam tylko sopelki świetlne w oknie w bibliotece ( wewnątrz).

Natomiast wszelkiego rodzaju griswaldowskie ozdoby, typu renifery, mikołaje włażące na balkon ( drugi sąsiad takie ma), światełka naokoło tarasów, balkonów, dachów i płotów ( naraz) wywołują li tylko uśmiech politowania. Sorry, ani to ładne, ani świąteczne, i za każdym razem wizualizuje się mi ta scena w której po odpaleniu dekoracji u Griswaldów zaczyna sie kręcić licznik zużycia energii :-)

Z innej beczki:
Co wy na tego typu świąteczne reklamy?
Ja osobiście urażona się nie czuję, reklama Allegro mnie odrzucała, głównie głupotą tekstu, ale tutaj mogę się zgodzić, że czyjeś uczucia obrazić może - wszak to kolęda. Natomiast nijak nie mogę zrozumieć zarzutów do opartej na pastorałce, czyli pieśni świeckiej, reklamy Hoopa. I werdykt wydaje mi sie " dla świętego spokoju" - miną święta i wszystko rozejdzie siepo kościach.
Osobiście uważam, że akurat tutaj gra słów i wykorzystanie ( ukłon w stronę Zamorano) znanego memu były zabawne.

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.12.2009 @ 10:47:18 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Z reklamą Allegro nie dane było mi się spotkać, ale reklama Hoop Coli jest da mnie totalnym debilizmem. Owszem, może i jest to pastorałka, raczej "cywilna", ale takie jej wykorzystanie mnie osobiście bardzo raziło. Są jednak granice i może czasem lepiej zareagować za wcześnie niż będzie za późno (w następne święta pewnie byłoby już z 10 takich reklam, w ty co najmniej jedna na "Cichą Noc").

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.12.2009 @ 11:43:17 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Szczerze? Wolę to, niż potworki w rodzaju "Mikołaja nie ma, a Allegro jest" albo narąbanego w trzy dupy Mikołaja bełkoczącego "Nie będę pił przez 26 rat".

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 278 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group