Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 10:44:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11.07.2009 @ 3:02:35 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.01.2003 @ 16:25:54
Posty: 7116
Lokalizacja: Ankh-Morpork naszego świata/...
Meh. Shagma jest genialna. Muzyka, pomysły... chyba jedyne, do czego można mieć pewne pretensje to raczej uboga warstwa graficzna, ale byłoby to czepialstwo lekko na siłę.

_________________
lɔlɔ̃... Mou lon, ogni agbe gne. Edji le djom!
Liga Niezwykłych Dżentelchamów + Brygada Malkawiańskich Cyklistów.

Gdy nastały jesienne dni
jeden drobny gest
zmienił widzenie świata


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.07.2009 @ 9:30:51 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
A ja ostatnio odkopałem program jakiego dziś nie uświadczycie w TVP.
Sonda.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.07.2009 @ 10:28:13 
Zamorano pisze:
A ten Zeszyt Żbika pamiętacie?;-)

Ano. Mam ten komiks, to "Wyzwanie dla silniejszego". :) Mam jeszcze siedem innych Żbików, dwa pierwsze numery komiksu "Pilot śmigłowca", dwa numery "Podziemnego frontu", kilka Tytusów i Relaxów. Reszta gdzieś poginęła, niestety.
PS Aaa, no i Asterix. :) Poza komiksami mam kilka kaset wideo, niestety magnetowid już niesprawny.


Na górę
  
 
Post: 11.07.2009 @ 13:20:07 
Offline
A teraz wymyśl sobie coś fajnego
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.09.2002 @ 23:20:56
Posty: 13851
Lokalizacja: Jelenia Góra
Hayabusa pisze:
Meh. Shagma jest genialna. Muzyka, pomysły... chyba jedyne, do czego można mieć pewne pretensje to raczej uboga warstwa graficzna, ale byłoby to czepialstwo lekko na siłę.


Co do grafiki to ja sądzę, że jak na standardy animacji z lat 80tych z "Shagmą" było bardzo dobrze pod tym względem. Oczywiście taki "Gandahar" z projektami Cazy to inna półka, bardziej pod nerda i niż pod dzieci to i mogli sobie bardziej poszaleć.

Puchacz pisze:
A co do filmu "Gandahar" to był kiedyś na jakimś torrencie francuskim, z dwa tygodnie to ściągałem, ale było kiepskiej jakości (i obraz i dźwięk) - sprawdzę, ale raczej już tego na dysku nie znajdę.


Jest na you tubie wersja anglojęzyczna :

http://www.youtube.com/watch?v=J3FsASNavdU

_________________
O czarach co cierpliwe są i łaskawe, nie szukają poklasku
a nawet - w co uwierzyć trudno - nie unoszą się pychą
plugawe języki mówiły, że już ich nie ma.



Strona domowa Stelli i Kamila


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11.07.2009 @ 14:38:52 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
Sakai pisze:
Niebieski pisze:
Vista pisze:
Znaczy, jak Niebieski gada, to głowa mu się świeci? ;-)
Odwrotnie - jak mi się głowa świeci, to gadam ;)

A nie świeci Ci się przypadkiem gdy mówiąc popełniasz jakiś błąd ortograficzny? ;D
Teraz świeci ;)

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.07.2009 @ 16:18:20 
Dziś przyszło wspomnienie może nie tak dawne (sprzed ośmiu lat mniej więcej), ale kojarzące mi się już z młodszym dzieciństwem: seria Horrible History Terry'ego Deary'ego. Ale bym sobie to chętnie odświeżył teraz. :) Kiedy miałem jakieś dziesięć lat zaczytywałem się w tym i żałowałem, że takie te książki krótkie. :) Rzymianie, Celtowie, Egipcjanie - kiedyś spory udział w mojej wiedzy na ich temat miało to, co tam znalazłem.


Na górę
  
 
Post: 20.07.2009 @ 16:35:28 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.01.2007 @ 18:57:24
Posty: 2283
Miałem Celtów :D i Strazny wiek XX. Niestety, jako młody, naiwny kawaler (3 lub 4 klasa), pożyczyłem książki mojej ukochanej. Do tej pory ich nie widziałem ;).

_________________
/;l;ljlxghzzv bjhgfk8i657hbdhgkjhgk;j


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.07.2009 @ 19:43:35 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Ja miałem o Rzymianach, Grekach, średniowieczu i Słowianach, a z podobnej serii (tyle że nie o historii) to coś o mózgu jeszcze czytałem. Pamiętam, że ta pierwsza mnie wkurzała, bo koncentrowała się niemal wyłącznie na Rzymianach w Brytanii.

Cytuj:
Miałem Celtów :D i Strazny wiek XX.


O, to drugie bym przeczytał - chociaż zapewne dowiedziałbym się, że Angole sami wygrali całą IIWŚ. :D

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.07.2009 @ 20:41:00 
Narsil pisze:
Pamiętam, że ta pierwsza mnie wkurzała, bo koncentrowała się niemal wyłącznie na Rzymianach w Brytanii.
No bo ta książka, o ile pamiętam, docelowo była skierowana do brytyjskich dziecków. ;)
A to o Słowianach to była polska produkcja, że tak to ujmę. :) O ile pamiętam, było słabsze od pozostałych.
Narsil pisze:
O, to drugie bym przeczytał - chociaż zapewne dowiedziałbym się, że Angole sami wygrali całą IIWŚ. :D

O drugiej wojnie była osobna książka. :) Na okładce był Jankes i Pantera, jak mi się zdaje. :) Niestety, tylko widziałem, nie przeczytałem, więc nie znam treści. :)


Na górę
  
 
Post: 21.07.2009 @ 8:32:50 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.07.2009 @ 8:29:31
Posty: 1250
Lokalizacja: Między słowami
<offtop> Jeden z najmniej offtopowych i najprzyjemniej czytających się wątków. Autorowi wina :) <koniec offtopa>

Ja się plasuję chyba gdzieś w tzw. międzyczasie (którego nie ma).

Z książek - "kiedy byłam młodym dziecięciem" ;) rodzice czytali mi głównie baśnie. Pamiętam również dużo wierszy Brzechwy... W ogóle w pewnym sensie wychowałam się na poezji. Potem Tata zaczął karmić mnie podaniami warmińskimi... No i poszło: Andersen, bracia Grimm... Musierowicz, L. M. Montgomery (pochłonęłam "Anię...", a że mi mało było, to sięgnęłam jeszcze po Pat i mroczną Emilkę) były już trochę później. "Czarne Stopy", Tomek (z którego notabene pisałam egzamin wstępny do LO, książki nieomal zaczytałam, ale nadal stoją u mnie na półce, dumnie :), "Biały Mustang", "Tecumseh", "Ostatni Mohikanin", baśnie, legendy i podania maści wszelakiej, et caetera.
Z obrazków nieruchomych - bezwzględnie Thorgal i Asteriksy.
Z muzyki - co "Trójka" grała. Trochę Scorpionsów ojcowych, Vivaldi, Roxette... Lady Pank. O - i Leonard Cohen mamusiowy.
Z programów TV - obowiązkowe teleranki, 5-10-15, ciuchcie, pany tik-taki ;). Ha! Pamiętam, że rodzice nie pozwolili mi obejrzeć ostatniego odcinka "Robina...", jako że podobno był za brutalny. A i tak siedziałam pod stołem (z własnego upodobania, nie dlatego, że mnie tam wsadzili) i podglądałam ;) Czołówka do "Morza" do dzisiaj śni mi się czasem po nocach (czy to nie było jakoś w niedzielę?). Pamiętam "Było sobie życie", pamiętam coś o Pi i Sigmie (to jakiś kosmos był produkcji polskiej. Dosłownie).
Z rekreacji
Sakai pisze:
Ja za to pamiętam ze swojego dzieciństwa, że każdy miał czas. Nie było problemu wyjść na podwórko. Wiadomo, że po szkole każdy miał wolne.

Dokładnie, Ja wiejska dziewczyna jestem, kur i krów może nie hodowaliśmy, ale ganianie po polach, wypuszczanie się samopas nad pobliskie jeziora (karalne:), wspinanie się na drzewa, gumy, klasy, mini-listy przebojów i inne zbieranie karteczek też pamiętam. Wprawdzie nie potrafię oskubać kurczaka ani oprawić świnki, ale nie raz i nie dwa patrzyłam, jak robią to moi rodzice. Może mnie kiedyś natchnie, żeby się nauczyć :)
Z c64 miałam do czynienia krótko. Na szczęście. Wolałam spacery lipową aleją...
...
Wspomnień czar...

_________________
"Mój instynkt się nie myli. To natura błądzi" :)
Jerome K. Jerome


Ostatnio zmieniony 22.07.2009 @ 8:54:21 przez Ainulindale, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21.07.2009 @ 19:16:13 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
Ainulindale pisze:
pamiętam coś o Pi i Sigmie (to jakiś kosmos był produkcji polskiej. Dosłownie).
Przybysze z Matplanety. My jesteśmy Pi i Sigma, dwa matplanetyczne znaki, dwóch przyjaciół z jednej paki* :)

Ainulindale pisze:
<offtop> Jeden z najmniej offtopowych i najprzyjemniej czytających się wątków. Autorowi wina :) <koniec offtopa>
Więcej oftopów! ;)


* Jak przed chwilą usłyszałem, źle zapamiętałem. Bywa ;)

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.01.2010 @ 18:49:17 
Offline
Villentretenmerth

Rejestracja: 31.03.2003 @ 11:09:17
Posty: 5167
Lokalizacja: Lancre
Sto lat temu w poniedziałki na pierwszej lekcji z koleżanką Anką odsypiałyśmy ten program. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.01.2010 @ 21:57:51 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
No, kończcie flaszkę i do domu ;)

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.01.2010 @ 0:01:16 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Wielu nas było ;))
Ostatnio przy przeprowadzce znalazłem ich kasetę, a dziś przy kasowaniu dysku mp3 z Leti Vrana ;)

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.01.2010 @ 1:26:14 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Ech...
I komu to przeszkadzało, pytam się?

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group