Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 14:21:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24.08.2015 @ 12:45:56 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.08.2015 @ 12:34:22
Posty: 2
Lokalizacja: Gdańsk
Dzieła Andrzeja Sapkowskiego rozprzestrzeniły się na wszystkie możliwe płaszczyzny: gry, komiksy, ekranizacje i wiele innych.
My postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu i stworzyliśmy wyjątkową wystawę poświęconą tematyce wiedźmińskiej. Zapraszamy do tworzenia jej z nami poprzez fanart i cosplay.

,,Możliwość zobaczenia wystawy, na której dostępne będą przeróżne wydania książek, komiksy i wszystko co jest z wiedźminem związane, to dla mnie wydarzenie, którego nie mogę przegapić." - Marek.

,,Wiedźmina czytałam dawno temu. Na nowo wzbudza moje zainteresowanie, dlatego z pewnością pojawię, się na tej wystawie." - Magdalena.

,,Literaturą Andrzeja Sapkowskiego interesuję się od zawsze. Opowiadania i Sagę czytałem wielokrotnie. Gdy dowiedziałem się o tej wystawie, na której będę miał możliwość zobaczenia wielu ekspozycji, których wcześniej nie wiedziałem, byłem zachwycony. Na pewno się tam wybiorę." - Bartek

,,Przygody Geralta z Rivii, to ulubione książki w mojej domowej biblioteczce. Bardzo ucieszyłem się na wieść, że ktoś wpadł na pomysł, by zebrać wszystko co związane z Wiedźminem w jednym miejscu. Na pewno się wybiorę na tę wystawę." - Arkadiusz.

Wystawa: Wiedźmin w kulturze popularnej, to najszerszy dotąd zbiór, w którym spotkacie znane Wam utwory oraz ich wersje alternatywne. Komiksy, ilustracje, ekranizacje, gry, fanart, cosplay i wiele wiele innych ciekawych eksponatów czekają na Was w Muzeum Archeologiczne w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy.

_____________________________
Start: 03.10.2015 – 04.12. 2015

Cennik:

Bilet normalny 15,00 zł,
Bilet ulgowy 10,00 zł,
Grupowy normalny 10,00 zł,
Grupowy ulgowy 8,00 zł,
_____________________________
Adres:
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
ul. Mariacka 25/26,
80-958 Gdańsk,
_____________________________
kontakt:
wystawawiedzmin@gmail.com


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24.08.2015 @ 17:22:58 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Ech, szkoda, że tak daleko. :(

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group