Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 16:14:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 07.10.2005 @ 17:57:05 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
Nie wierzę, kto do Finlandii wyjeżdża? ;))))

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07.10.2005 @ 18:01:27 
Offline
Myszowór

Rejestracja: 08.10.2004 @ 14:27:38
Posty: 970
Lokalizacja: Pohjola-dzika,smiercionosna Polnoc
Nikto, niestety. Ale mnie sie wycieczka do Kraju szykuje :))))

_________________

Jestem Nikim, co umie tylko spac
Lunatykiem od odkladania spraw
Fanatykiem marzen


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10.10.2005 @ 14:11:00 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2002 @ 19:25:16
Posty: 10760
Lokalizacja: Chrząszczydrzewoszyce Powiat Łękołozy
Alakhai pisze:
tutaj wystawiłem co ważniejsze tematy (z listy do usunięcia - dopisek mój), żeby userzy kolekcjonujący archiwalia mogli sobie ściągnąć. A tematy do usunięcia postaram się dzisiaj wyczyścić.

_________________
All those moments will be lost in time...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10.10.2005 @ 16:46:57 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2003 @ 9:00:16
Posty: 3118
Lokalizacja: Wylęgarnia
Blaireau pisze:
Alakhai pisze:
tutaj wystawiłem co ważniejsze tematy (z listy do usunięcia - dopisek mój), żeby userzy kolekcjonujący archiwalia mogli sobie ściągnąć. A tematy do usunięcia postaram się dzisiaj wyczyścić.

bardzo dobrze, pozrzucam te wersje bajki o smoku i księzniczce, których jeszcze nie miałam:)

_________________
Here comes Lightning down the street
While you just stand there talking
If I were you I'd start to move
And tell my story walking
About a hundred miles an hour!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.10.2005 @ 21:20:21 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.05.2003 @ 20:47:52
Posty: 146
Lokalizacja: Z piastowskiego grodu Legnicy.
Nieczęsto piszę,czytam właściwie tylko "Co teraz czytacie, mości panowie (i panie)?" .Fajnie,mam mnóstwo recenzji i to pisanych poprawną polszczyzną :-)
Forum jest bardzo dobre.

_________________
Szli na zachód osadnicy,szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23.10.2005 @ 23:13:00 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Przyjmie się czy nie, zaryzykwać warto;) Ostatnio zniesmaczyły mnie głosy oburzenia, że forum zeszło na psy, że stuka w dno od spodu itp. Czytałam intensywne rekalmy forum Fahrenheita - bywam tam regularnie i od dawna, lubię je, głównie czytuję, obecnie ponownie się zarejestrowałam. Jednak wiele tematów się dubluje i w sumie dużych różnic między Wieżą a fahrenheitowym forum nie widzę, poza działem typowo tematycznym, czyli poświęconym zinowi (w Wieży jest podforum wiedźmińskie).
Być może to normalne, może za kilka miesiecy w Wieży faktycznie pozostanie mało kto z dawnej ekipy zżytych forumowiczów, bo wszyscy są już znudzeni. A nowi będą się zmieniać jak w kalejdoskopie i pisać posty w stylu "jaka jest wasza ulubiona postać z sagi, odpowiedź uzasadnijcie". Może taka kolej rzeczy. Nie bałagan jednak jest winą tego, co tu się dzieje. Przynajmniej moim zdaniem. Skromnym:)

Dlatego chciałam zaproponować Murderteamowi czyszczenie, ale nie takie jak ostatnio, po którym powstały kontynuacje tematów - rzek. Dawniej łatwiej było założyć nowy temat i jeśli nie nadawał się, był po prostu wycinany, bez robienia kilkudniowej afery i kilkustronnicowej dyskusji. Tak samo z postami. Więc może pozwolić na większy luz w tej kwestii (obecnie sama zaczynam się bać założenia nowego wątku, nawet w dziale literackim). Wisi tu masa tematów niepotrzebnych, w których od dawna nic się nie dzieje. Można je wyciąć, po uprzednim zablokowaniu i ewentualnym zarchiwizowaniu, zostawiając miejsce na nowe, żywe tematy, które wniosą powiew świeżości na forum. Moim zdaniem nie w prewencji a w szybkości działania i konsekwencji siła. Prewencja zabija fantazję.

Jeżeli nie jest to dobry pomysł to trudno, ja na pewno się nie obrażę, jeśli nikomu się nie spodoba. Ot po prostu taka myśl mnie naszła a'propos awarii w Kramie;))

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group