Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 13.05.2024 @ 4:13:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 22:58:25 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Zoltan pisze:
Propozycja na rozwiązanie tego problemu już padła. Najlepiej poczekać co na to M-team. IMHO nie warto już dyskutować bo prawie wszystko zostało powiedziane, a i tak ostateczna decyzja należy do góry...

Zgadzam się w pełni. Uwielbiam to forum za klimat, który panował tu jeszcze rok temu, teraz spamujemy chyba z przyzwyczajenia. Niech MT chwyci za nozyce i tnie, na tym polega ich zadanie. Ale fakt, brakuje ciekawych rozmów "na temat". Mniej spamu, więcej rzeczowych pogaduch. Przy nich tez czasem można zapuścić mały dryf i bedzie to o wiele ciekawsze. Mógłbym na ten przykład siedzieć na forum SW (a nie siedzę? ;)) ), ale wole pogadać o tym z Wami. Fakt, może i temat o ciuchach był niepotrzebny, może i 90% tematów w Kramie to spam, ale to od nas, userów, zależy jak to forum będzie dalej się rozwijało.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 22:59:31 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2004 @ 13:20:06
Posty: 1233
Lokalizacja: Wspanialewo Górne
Nie chciałbym, żeby zostało to odebrane jako ewentualna złośliwość pod czyimkolwiek adresem (bo, co wszyscy wiedzą doskonale, złośliwy nie jestem), ale siedząc przy piwie z Wrzosiem, doszliśmy do wniosku, że przy okazji takiego spotkania jak dzisiejsze, mającego na celu reperację kompa jego staruszków, i połączonego ze spożyciem jadła i picia oraz wypożyczeniem roweru, możnaby napisać jakiekolwiek posty w czternastu wątkach w Bazarze - ot tak, dlatego, żeby wklepać cokolwiek ...
:D

_________________
Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty.

C-in-C Brygady Malkaviańskich Cyklistów
Liga Niezwykłych Dżentelchamów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 22:59:44 
Offline
Murderator

Rejestracja: 23.09.2002 @ 9:18:29
Posty: 10121
Lokalizacja: Warszawa
Tia, policzmy, które to wątki moglibyśmy wzbogacić o nasze ambitne posty...
1.Jasne strony ż/rzycia - bo komputer już działa.
2. Komputery w ogóle i gry w strzególe - j.w. :)
3. Spotkania forumowe - bo żeśmy se randkę, (błahahahahahaha) zrobili. :)))
4. Pogadanki - ot tak żeby coś napisać, bez wielkiego sensu ale co tam. :)
5. Napoje forumowiczów - Bośmy wypili małe-co-nieco.
6. Czym nas karmią w Narrenturmie - bo czymś to zagryźliśmy. :)
7. Co nam się śni - Bo L@wyerowi śnił się już po nocach ten komputer. :>
8.Rowerro, czyli przygody naszych jednośladów - bo pożyczam L@wyerowi rower. :)
9. Skargi i zażalenia - Bo L@wyer się skarży że będzie w deszcz wracał do domu i ponarzekaliśmy każdy na swoich rodziców. :)))
10. Humor - bo padło parę pamietnych tekstów. :)
11. Zwierzyniec - bo pogadaliśmy o moim psie. :)
12. Maszyny jeżdżące... - bo pogadaliśmy o zaletach posiadania wozu pancernego z zamontowanym gatlingiem. :)))))
13. Szkoły, matury, egzaminy, studia i insza edukacja - bo pogadaliśmy o perspektywach po ukończeniu studiów. :)))
14. Chcę wyjechać ale dokąd? - Bo pogadaliśmy dokąd po tych studiach zwiewać. :)))))

_________________
Paryż ma Wieżę, Londyn ma Tamizę. A my Polacy stoimy pod krzyżem...


Ostatnio zmieniony 30.09.2005 @ 16:16:49 przez Wrzosio, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:06:00 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 @ 21:19:33
Posty: 4505
Kriss --> Ty akurat wpisywałaś przepisy i to bardzo fajne, ale generalnie ten konkretny temat generuje posty typu: "jem marchewke z groszkiem, ciocia robiła, no jaki wypas mówie wam"
W tym akurat przypadku zmiany w pełni popieram:))) (ale i tak uważam że temat o ciuchach był ok;PPP)

Wrzosio & L@WYER --> chłopaki, no nie mówcie że nie wpisywaliście się we wspomnianych topikach... Każdy nadmiar szkodzi, ale nie przesadzajcie. Kurde, każdy tam radośnie spamował, a teraz nagle wychodzi konflikt grupka userów vs reszta świata, który nie ma przeca racji bytu. IMO.


Ostatnio zmieniony 29.09.2005 @ 23:07:16 przez Vespa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:06:51 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
No dokladnie, kazdy kiedys spamowal, a teraz niektorzy twierdza, ze sa ponad to.

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:09:51 
Offline
Regis

Rejestracja: 12.02.2004 @ 9:55:59
Posty: 1748
W pełni się z Wami dziewczyny zgadzam, ale jestem zbyt leniwy by pisać coś więcej ;-)

_________________

Nawet gdybym ślepy chciał podążać w ciemności
Tylko wtedy wyjdę do Słońca
Kiedy Ty pójdziesz ze mną tak naprawdę do końca


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:10:33 
Offline
Myszowór
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.06.2005 @ 20:36:06
Posty: 954
Lokalizacja: z Valnor
Ech... ;) No właśnie... a ja dalej nie wiem, dlaczego temat o rowerach np. to jest "na poziomie", a o ciuchach już "poniżej poziomu"... ;) Wiem, uparta jestem, ale chciałabym poznać zasadę, która ten "poziom" wyznacza.
Co do wydzielenia podforum bardziej merytorycznego z "Kramu", nie mam nic przeciw, jeśli to ma komuś w czymś pomóc. Ale wątki mniej poważne powinny zostać IMHO w "Kramie" tak, jak są. To one w dużym stopniu tworzą "klimat" tego forum. Nie oszukujmy się, to wcale nie dyskusje o wiedźminie, ale właśnie "Kram" chyba najbardziej nas integruje jako użytkowników. Lubię wątki poważne, lubię pisać i i czytać o literaturze itp. Ale również lubię czytać i pisać w luźnych tematach z "Kramu", bo to właśnie ten dział forum sprawia, że tak miło spędza się w Wieży czas, że chce się tu codziennie wejść, czymś pochwalić, na coś pożalić, czymś podzielić. IMHO to byłaby wielka szkoda, gdyby ta część forum zginęła lub została "zduszona" ;).

_________________
- Strzelajcie! Strzelajcie, ^cenzura^! – Giertych teatralnym gestem rozpiął koszulę – W gołą, ^cenzura^, pierś celujcie! Na stos, ^cenzura^, rzuciliśmy! Swój życia los, ^cenzura^! - Sexbeer :]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:11:06 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Vespa pisze:
Kurde, każdy tam radośnie spamował, a teraz nagle wychodzi konflikt grupka userów vs reszta świata, który nie ma przeca racji bytu. IMO.

IMO konfliktu nie ma i tak Administracja zrobi co bedzie uważała za słuszne. Nie znaczy to, że nie należy wygłosić własnej opinii na temat. Kiedyś pisałem po kilkanaście postów dziennie (nie żeby to było dużo czy coś), teraz.., może ze cztery. Czasem cos wrzucę ot tak (tak, to jest spam), ale brakuje mi pewnych rozmów w Wieży.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:12:52 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 @ 21:19:33
Posty: 4505
Kriss_z_Valnor pisze:
No właśnie... a ja dalej nie wiem, dlaczego temat o rowerach np. to jest "na poziomie", a o ciuchach już "poniżej poziomu"... ;) Wiem, uparta jestem, ale chciałabym poznać zasadę, która ten "poziom" wyznacza.

To proste: o ciuchach gadają osoby płytkie, tandeciarskie, nieYntelektualne i generalnie proste:DDD ;)))
No kurna, NMSP:))))))))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:14:39 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
A taki rower to juz na tyle zaawansowana konstrukcja, ze tylko yntelektualista jej podola:).

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:15:10 
Offline
Myszowór
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.06.2005 @ 20:36:06
Posty: 954
Lokalizacja: z Valnor
:D No, kurka, słyszałam już, że mam "chaotyczną osobowość" ;), ale że "płytką", to jeszcze nie. ;) MSPANC. :)

_________________
- Strzelajcie! Strzelajcie, ^cenzura^! – Giertych teatralnym gestem rozpiął koszulę – W gołą, ^cenzura^, pierś celujcie! Na stos, ^cenzura^, rzuciliśmy! Swój życia los, ^cenzura^! - Sexbeer :]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:15:11 
Offline
Regis

Rejestracja: 12.02.2004 @ 9:55:59
Posty: 1748
Nie spamujcie ;-)))))))))))

_________________

Nawet gdybym ślepy chciał podążać w ciemności
Tylko wtedy wyjdę do Słońca
Kiedy Ty pójdziesz ze mną tak naprawdę do końca


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:17:17 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
Nie wiem czy niektórzy twierdzą że są ponad to... Ale podobna sytuacja jest teraz W Cyklu Wiedźmińskim... Jak pojawi się Niespodzianka i chce porozmawiać, to okazuje się że wszyscy są na nie bo to już tysiąc razy było. Wszystkim się znudziło. Tak samo teraz niektórym zaczyna przeszkadzać rozrastający się spam, albo jak kto woli tematy o życiu codziennym. Inni są przyzwyczajeni do tego co jest teraz i im nie przeszkadza. Nie widzę powodu żeby bronić się przed nowym podforum z wydzielonymi pewnymi wybranymi przez M-team tematami. Ale mówiłem już kto zadecyduje:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:18:47 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Ale my sie nie bronimy przed nowym podforum, my tylko prosbujemy ustalic, na jakiej podstawie pewne tematy uwaza sie za odpowiednie, a inne nie. A niektorzy zachowuja sie tak, jakby nigdy ani jednego zbednego posta nie napisali.

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:19:27 
Offline
Villentretenmerth

Rejestracja: 04.08.2003 @ 19:27:23
Posty: 5488
Prawdą jest, że każdy popełniał "błędy młodości" ;) ale co za dużo to niezdrowo i to też jest prawda, to tak odnośnie męczącego "spamowania".
Ja osobiście wyznam, że ostatnio jakoś rzeczywiście robię się "ponad to" i niniejszym przyznaję się do tego oficjalnie, a nawet mam czelność poczytywać to sobie za pewien pozytyw. Myślę zresztą, że nie tylko ja, ale to moje osobiste wrażenie, mogą być mylne i zasadnoiczo to tylko taka uwaga marginalna.
Tymniemniej uważam, że "spamowanie" spełnia dobrze swoją funkcję integracyjną powiedzmy. Dlatego też osobiście uważam, że powinno być dopuszczone we właściwym dla niego miejscu/miejscach. Nie widzę jednak powodu dla którego pewne niezwiązane bezpośrednio z głównym tematem Forum, a przy tym posiadające walor merytoryczności, przy czym wymaga to - tak, przyznaję - pewnej wiedzy, która jest właściwa nie dla wszystkich userów (w tym nie jest właściwa dla mnie - nie znam się na tyle dobrze na historii, komputerach, sporcie czy pojazdach i uzbrojeniu, żeby wychodzić poza czytanie właściwych topiców) tematy nie mogły być wyodrębnione. Pozostaję przy stanowisku, że odbyłoby się to z pożytkiem dla przejrzystości nawigacji na Forum, bowiem nie widziałam żadnych argumentów godzących w takie stanowisko.

_________________
"Bla bla pod burym bla bla żywopłotu
Bla-blałem ją bla bla wśród ptasząt łopotu.
W mokrej glinie łopatą wykopany dół,
Jej bla-bla bla bla przebił osikowy kół."
Shague Ghintoss by Jake Jackson

ja odpuściłam sobie już dawno. wmk <rotfl>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group