Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.04.2024 @ 20:30:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:45:45 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Sexbeer pisze:
Bo nie bądźmy hipokrytami, każdy się tak wpisywał, wpisuje bądź wpisywał będzie :)


Z tej dyskusji mozna odniesc zupelnie inne wrazenie:).

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:45:54 
Offline
Evangelina Parr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 19:20:38
Posty: 31741
Lokalizacja: z miejsca zwanego Lithostrotos, po hebrajsku Gabbata
Litości, Wrzosio, nie jestem święty, ale też się nie wybielaj, bo ci zaszkodzi. Dałem pomysł, jeśli chcesz go przedyskutować, to proszę bardzo, ale na litość boską, nie wciskaj mi dziecka w brzuch, bo, wyobraź sobie, znam swoje grzeszki :>

Blaireau pisze:
decyzja została już właściwie podjęta.

Borsuku, wy nie uchylajcie rąbków, tylko się informacjami dzielcie. Bo może się okazać, że "ciekawa dyskusja" jest już tylko biciem piany, bo Murderteam zadecydował. Tylko co zadecydował? Przeciętne usery nie mają dostępu do wiadomego podforum, a myślę, że każdy chciałby się dowiedzieć, co wymyśliliście i czy zostanie to poddane pod dyskusję, czy wprowadzone w życie w formie zrzutu. A jeśli to drugie, to kiedy. I co to będzie. Dziękuję za uwagę :)

_________________
Czułe pozdrowienia! Co cię gniecie?
* * *
Pies, który szczeka, jest niedogotowany - przysłowie chińskie.


THIS IS NOT A LOVE SONG


Ostatnio zmieniony 29.09.2005 @ 23:49:25 przez Tarkus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:47:04 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.10.2002 @ 21:31:15
Posty: 2112
Lokalizacja: Warszawa
Arien pisze:
Ale nie chcialabym, zeby ci uzytkownicy, ktorzy udzielaja sie raczej w takich watkach niz w tych merytorycznych stali sie userami gorszego sortu.

Otóż o to mi własnie chodziło m.in... właśnie o to, żeby nie wydzielać forum dla tych "gupszych" - takiego przedszkola dla dzieci, co to się na poważniejszych tematach nie znają. Wystarczy, zeby moderatorzy cięli, a nawet banowali kiedy trzeba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:47:12 
Offline
Villentretenmerth

Rejestracja: 04.08.2003 @ 19:27:23
Posty: 5488
Tarkus pisze:
Potem okaże się, że potrzeba kolejnego wydzielenia i kolejnego i tak w kółko.

Miałabym właśnie nadzieję, że nie własnie dlatego, że byłaby bardziej restrykcyjna kontrola moderatora/ów tam. Bo w miejscu "spamerskim" jest to trudniejsze dużo do zrobienia z takim wyczuciem. A takie miejsce jest, uważam, potrzebne.

arien pisze:
to nie bedzie tak, ze to drugie podforum bedzie takim "gettem", do ktorego bedzie wstyd wchodzic? Skoro to beda odrzuty, te tematy mniej godne?:-))))

Nie wydaje mi się tak. Przeciwnie, uważam, że byłoby to miejsce, które by się najszybciej rozwijało, to naturalne. I potrzebne miejsce. Miałam nadzieję, że takie dzielenie na "lepsze" i "gorsze" nie przyjdzie nikomu do głowy. Dla mnie "merytoryczne" i "niemerytoryczne" (w sensie: wymagające wiedzy w jakiejś dziedzinie i nie) nie jest równoważne "lepsze - gorsze".

_________________
"Bla bla pod burym bla bla żywopłotu
Bla-blałem ją bla bla wśród ptasząt łopotu.
W mokrej glinie łopatą wykopany dół,
Jej bla-bla bla bla przebił osikowy kół."
Shague Ghintoss by Jake Jackson

ja odpuściłam sobie już dawno. wmk <rotfl>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.09.2005 @ 23:47:19 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
arien pisze:
Z tej dyskusji mozna odniesc zupelnie inne wrazenie:).


Bo co niektórzy udają bardziej poważnych i statecznych, niż są w istocie :)

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 0:04:34 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2002 @ 19:25:16
Posty: 10760
Lokalizacja: Chrząszczydrzewoszyce Powiat Łękołozy
uprzejmie proszę o zachowanie zasad kultury. Oraz pewną dozę dojrzałości w dyskusji.
Decyzję ogłosi Al, jako zwierzchność.
Dziękuję za uwagę.

_________________
All those moments will be lost in time...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 0:06:19 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.10.2002 @ 21:31:15
Posty: 2112
Lokalizacja: Warszawa
O proszę <wazelina mode on> Nie można tak ciąć wszędzie? <wazelina mode off> ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 8:41:13 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 @ 21:19:33
Posty: 4505
L@WYER pisze:
A teraz (w ramach wniosków) posypią się ban-any ... :D Wszakże Darth Vramin zapowiadał, że wnioski z w/w dyskusji zostaną ogłoszone w Pręgierzu...
:D

A zauważyłeś, Watsonie, że temat ów ma pełną nazwę "Pręgierz oraz ogłoszenia administracji"?;)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 9:22:58 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Tarkus pisze:
A może trzeba podejść do sprawy bardziej restrykcyjnie? Wziąć troszkę userów za mordę i przywołać do porządku?

Tak sobie to przemyślałem i chyba musze się zgodzić - wyciąć w cholere, odchudzić, spacyfikować spam i tyle...Takie małe przewietrzenie nikomu krzywdy nie zrobi, a na dupy to forum z czasem taki i tak zejdzie... bo tak jest i tyle...i nikt tego nie zmieni...to taka naturalna siła...;))
Cytuj:
Najwyżej Hagar powrzeszczy w swoim stylu, ale kogo to obejdzie.

;)))))))))
Nie będę wrzeszczał....bo wiem, że z czasem, w zgodzie z naturą Forum i tak na dupy zdryfuje ... i dobrze ;)
Cytuj:
Zamiast tworzyć byty ponad potrzebę, może trzeba zdecydować się na kroki bardziej radykalne? Jak pozbycie się tematów ewidentnie służących li tylko nabijaniu postów,

Po przemyśleniu, zgadzam się i poieram - radykalne porządki mają czasem sens...
Cytuj:
I może to będzie metoda, żeby to cholerne forum zaczęło działać jak dawniej, bo się troszkę, jakby to ująć, pogubiliśmy w tym wszystkim

Troszkę się pogubiliśmy, troszkę była to naturalna ewolucja. Tylko, że optymistyczna jest teoria, że Forum wróci to tego "jak było dawniej" - będzie inaczej, ale mam nadzieję, że lepiej....

Czyli co?? robimy totalną pacyfikację???

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 9:28:44 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 @ 21:19:33
Posty: 4505
Hagar pisze:
Tylko, że optymistyczna jest teoria, że Forum wróci to tego "jak było dawniej"

Dawniej czyli kiedy? Do czasów mega offtopów o Eurowizji, popcornie i czym tam jeszcze?
<to tak tylko na marginesie - być może zmiany są potrzebne, ok, ale nie idealizujcie tego co było, bo pod wieloma względami jest lepiej mimo wszystko>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 10:58:37 
Offline
The One and Only
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.09.2002 @ 0:30:50
Posty: 5820
Lokalizacja: National Nitpicking Center
Cóż, ja osobiście jestem zdecydowanie przeciwny wydzielaniu nowego podforum i dzieleniu spamu na mniej oraz bardziej ambitny. Przypominam, że Wieża Błaznów jest poświęcona pewnemu literatowi oraz różnym przejawom kultury - pogaduszki o niczym mogą stanowić miły dodatek, ale nie powinny stanowić podstawy działalności forum. Generalnie widzę, że M-Team nieco zaniedbał sprawę - poluzowaliśmy zanadto zasady i sytuacja zaczęła się wymykać spod kontroli, więc trzeba będzie nadrobić zaległości.

Doskonale rozumiem, że jakiś wentyl bezpieczeństwa jest potrzebny - miejsca do dyskusji offtopicznych istnieją w zasadzie na wszystkich większych forach poświęconych fantastyce, więc spokojna głowa, "Kram z różnościami" nie zniknie. Jednak znaj proporcją, mocium panie - osobne tematy o żarciu, piciu, wycieczkach pieszych, rowerowych i czym tam jeszcze to już lekka przesada. W najbliższym czasie zrobimy z tym porządek i przetrzebimy nieco ostatnie podforum. I tak większość pitolenia o niczym przenosi się od jakiegoś czasu na PW, GG, maila lub do spotkań w realu, więc nie ma potrzeby dublowania tego tutaj.

_________________
I'm not dead yet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 11:22:24 
Offline
Yarpen Zigrin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.10.2002 @ 21:31:15
Posty: 2112
Lokalizacja: Warszawa
<wazelina mode> Mądrze prawi! Bravo! ;))))))) <wazelina mode off>

A tak serio, to pewnie biję to brawo, bo przemyślenia Ala pokrywają się z moimi, ale... uwazam, ze to po prostu rozsądne :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 14:43:56 
Offline
Villentretenmerth

Rejestracja: 04.08.2003 @ 19:27:23
Posty: 5488
Czyli jest szansa, że za jakiś czas - dłuższy bądź krótszy - będzie tak, jak w tej chwili. Szkoda.

_________________
"Bla bla pod burym bla bla żywopłotu
Bla-blałem ją bla bla wśród ptasząt łopotu.
W mokrej glinie łopatą wykopany dół,
Jej bla-bla bla bla przebił osikowy kół."
Shague Ghintoss by Jake Jackson

ja odpuściłam sobie już dawno. wmk <rotfl>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 15:04:07 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.04.2003 @ 17:00:18
Posty: 11145
Lokalizacja: Warszawa
Nie byłbym tak optymistyczny. Sądzę, żę będzie się dalej staczało, jak to robi od jakiegoś już czasu.

_________________
13.04.2010 - You have taken sky from me...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30.09.2005 @ 15:07:18 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2002 @ 19:25:16
Posty: 10760
Lokalizacja: Chrząszczydrzewoszyce Powiat Łękołozy
ej, to ja tu jestem stary i mam prawo narzekać ;-)
a na serio, to nic nie jest na zwsze i wszystko się zmienia. Zabrzmi trochę patetycznie, ale tylko od was zależy jak sie zmieni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group