Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 16.04.2024 @ 13:35:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03.10.2005 @ 19:43:39 
Offline
Murderator

Rejestracja: 23.09.2002 @ 9:18:29
Posty: 10121
Lokalizacja: Warszawa
Można by, roweorwy odpowiednik przepisów. ;)

_________________
Paryż ma Wieżę, Londyn ma Tamizę. A my Polacy stoimy pod krzyżem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03.10.2005 @ 21:59:52 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Mazio pisze:
Jestem ostatnim, ktorego mozna by posadzic o wazeline dlatego bez strachu to powiem:
to najlepsza, najbardziej spojna, najjasniejsza wypowiedz w tym temacie (mysle o poscie Vramina).

Zapowiadająca starą dobrą metodę - przyciąć i przycisnąć śrubę
Mamy zamiar połączyć tematy dublujące się (a to będzie wymagało pomocy Johna, więc też chwilę potrwa) i wprowdzić nieco większą dyscyplinę w Kramie w kwestii zakładania tam nowych tematów. ;))
Efekty będą takie jak zawsze ...
Ale OK - dobre i to, a przyciskania śruby nikt z praktyką na tym fotum się nie obawia ;))
IMHO lepiej zamiast dyscypliny w zakładaniu wprowadzić dyscypline w cięciu - tydzień, dwa milczenia w temacie i ciach...da to możliwość zkaładnia tematów pod aktualne potrzeby (np bywały takie "na święta"), a potem je ciach...
Podobnie ciach po przekroczeniu iluś stron wątku...
w efekcie będzie nie wiećcej niż 10-15 aktywnych tematów (bo tyle je zawsze)

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03.10.2005 @ 22:05:48 
Offline
Villentretenmerth

Rejestracja: 04.08.2003 @ 19:27:23
Posty: 5488
Hagar pisze:
IMHO lepiej zamiast dyscypliny w zakładaniu wprowadzić dyscypline w cięciu - tydzień, dwa milczenia w temacie i ciach...

Ale są też i takie tematy, gdzie dość długo panuje cisza, bo trzeba się przygotować gruntownie, żeby coś napisać cennego i z sensem (jak historyczne) i takie, które są dość sezonowe (np. wycieczki rowerowe i piesze) a zawierają informacje, które komuś może nawet za rok mogą się przydać. I co wtedy?

_________________
"Bla bla pod burym bla bla żywopłotu
Bla-blałem ją bla bla wśród ptasząt łopotu.
W mokrej glinie łopatą wykopany dół,
Jej bla-bla bla bla przebił osikowy kół."
Shague Ghintoss by Jake Jackson

ja odpuściłam sobie już dawno. wmk <rotfl>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 11:14:35 
Offline
Dijkstra

Rejestracja: 03.10.2002 @ 7:28:55
Posty: 7594
Lokalizacja: Sośnia Góra
Wczoraj miałem 3 lata :)

Mój pierwszy (jeden z niewielu) temat był o cyckach w którymś tam odcinku szczerialu

Pierwsze PW informacja od Vramina o wyciętym poście (tak, tak to były jeszcze czasy kiedy informowało się biednego usera o tym, że mu się post wycina) :)))

_________________
Pozdrawiam
Jacek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 11:17:50 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
jotesx pisze:
Wczoraj miałem 3 lata :)

Gratulacje - znaczy, już nie robisz w pieluchy?? ;))
Cytuj:
Mój pierwszy (jeden z niewielu) temat był o cyckach w którymś tam odcinku szczerialu

o cyckach to było w każdym odcinku...ale faktycznie - rozczuliłem się, to były czasy...to se ne vrati...
Cytuj:
Pierwsze PW informacja od Vramina o wyciętym poście (tak, tak to były jeszcze czasy kiedy informowało się biednego usera o tym, że mu się post wycina) :)))

i był tylko jeden Moderator (bo John i Tomash tylko bywali)...

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 11:19:18 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Nocta pisze:
Ale są też i takie tematy, gdzie dość długo panuje cisza, bo trzeba się przygotować gruntownie, żeby coś napisać cennego i z sensem (jak historyczne) i takie, które są dość sezonowe (np. wycieczki rowerowe i piesze) a zawierają informacje, które komuś może nawet za rok mogą się przydać. I co wtedy?

Nic, wszak Moderatorzy też głupi nie są i wyczucie mają...

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 17:53:20 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 14.01.2005 @ 23:25:59
Posty: 703
Lokalizacja: Srulin
Rany jakie wspominki :). Ja tu bywam dopiero od stycznia, ale zarejestrowałam się od razu, bo jak coś odkładam, to już mogę zapomnieć. Oczywiście nieświadoma następstw, jakie wywołam, w pierwszym poście napisałam "Sapek". Rzecz jasna nie uszło to uwadze.
A pierwszy PW to od Mr. Peanuta z dawien dawna zbanowanego, który również był z Lublina.
Ach teraz czuję się trochę wyobcowana, bo nie mam czasu bywać i się udzielać na forumiszczu.

_________________


Że tak powiem, każdy może.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 19:25:35 
Offline
The One and Only
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.09.2002 @ 0:30:50
Posty: 5820
Lokalizacja: National Nitpicking Center
Haletha pisze:
połączyłabym w jedno obydwa tematy z fanfikami, to samo czyniąc z Galerią (żeby były dwa działy zamiast czterech). Bo nie widzę różnicy między podforami:)

IMHO dobry pomysł. Vramin, co ty na to?
Wrzosio pisze:
ja bym proponował żeby temat rowerowy został w takiej formie w jakiej był. Nie widzę wielkiego sensu w łączeniu go z tematem turystycznym bo służy nie tylko omawianiu tras odbytych lub planowanych ale także dyskusjom o sprzęcie, konserwacji, etc. Pod tym względem nie dublował się z niczym. Do tego z tego co pamiętam nie schodził na d..y tylko cały czas trzymał się tego czym miał być.

Jeszcze go przecież nie wyciąłem, wciąż leży w Trashcanie :-) W każdej chwili jeszcze można go przywrócić.
Joanka pisze:
Według mnie spokojnie można połączyć Hirundum ze Zwierzyńcem, tak samo jak Jedzenie z Napojami.

Gdy tylko John doda odpowiedni moduł, tak właśnie zrobimy.
Joanka pisze:
Al, ten Humor ci się wyciął tak niechcący? Czy specjalnie go wywaliłeś zaraz po zamknięciu?

Specjalnie.
Zamorano pisze:
Mam propozycje, żeby napisac tutaj co będzie definitywnie wycięte (tj. z niczym nie łączone). Może ktoś z powodów na przykład sentymentalnych chciałby to zarchiwizować sobie.

Bez obaw, najważniejsze rzeczy przed wycięciem zapiszę, spakuję i wystawię na WWW, żeby każdy mógł sobie ściągnąć.

_________________
I'm not dead yet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 20:41:03 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Mam pytanie, czyścicie tylko Kram czy może przewietrzylibyście z rozpędu resztę Forum? jest kilka- kilkanaście tematów nikomu nie potrzebnych, do których nikt nie dopisał się od dwóch lat, może czas na nie?

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 21:20:58 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
Hal: połączyłabym w jedno obydwa tematy z fanfikami, to samo czyniąc z Galerią (żeby były dwa działy zamiast czterech). Bo nie widzę różnicy między podforami:)

Al: IMHO dobry pomysł. Vramin, co ty na to?

Łee... Forum nam się skróci, a teraz tak ładnie wygląda, takie duże i obszerne ;))) A na serio - macie oboje rację i trzeba będzie tak zrobić.

Kkkara: Mam pytanie, czyścicie tylko Kram czy może przewietrzylibyście z rozpędu resztę Forum? jest kilka- kilkanaście tematów nikomu nie potrzebnych, do których nikt nie dopisał się od dwóch lat, może czas na nie?

A to jest imho dobry pomysł, zajmę się tym.

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 23:28:01 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.07.2003 @ 21:22:53
Posty: 1416
Lokalizacja: Wrocław
Na forum ponad dwa lata. Pierwsze PW od MacKanacKiego w sprawie słuchowiska, które to posiadam w mp3, ale nijak nie mam jak go wrzucić w net (swoją wagę ma). Pierwszy post w sprawie marketingu miasteczka o nazwie Bielawa :)
Forum przez długi czas nie odwiedzałem, ale pamiętam chwile, kiedy zajmowało mi masę czasu :) Naprawdę zmienia ludzi :D
A quiz mógłby powstać, bo długo można by różne rzeczy wyciągać... Stokrotka zresztą była moim hasłem w WEN-ie, ale nie mam pojęcia jaki był jej ulubiony kolor :D

_________________
vino pellite curas


Ostatnio zmieniony 04.10.2005 @ 23:40:53 przez Felis, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04.10.2005 @ 23:38:35 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
Wczoraj stuknęły 3 lata, odkąd na forum jestem :) Wtedy nie miałem jeszcze matury ale głupimi pytaniami o pomoc nie zadręczałem :) Pierwszy post: w jednym z tematów poświęconych 2 odcinkowi serialu w sprawie obsadzenia Stuhra jako Dijkstry. Pierwsza PW: cholera wie. Pierwsi poznani forumowicze: Vanin i Wrzosio. Pierwsza książka pożyczona od forumowicza: hmmm, chyba Amber od Eline. Pierwsza książka pożyczona forumowiczowi: hmmm, być może "Achaja" Vespie, ale pewny zdecydowanie nie jestem. Ilość poznanych forumowiczów: do 30 może uda się wyciągnąć. Statusy karne: jeden dwutygodniowy Normalny. Największe osiągnięcie: chyba moja twórczość powiedzmy, że literacka. Na początku chciałem pisać kulturalnie i z sensem, na szczęście mi przeszło :) Poznałem wielu fajnych ludzi, odwiedziłem kilka ciekawych miast, raz z forumowymi znajomościami bywało lepiej, raz gorzej, z obrotu niektórych spraw jestem zadowolony, z innych mniej, ale ogólny bilans jest na plus. Alleluja i do przodu :)

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05.10.2005 @ 0:04:46 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.05.2003 @ 1:43:07
Posty: 2577
Lokalizacja: Uniwersum Bemowo
O rany, wszyscy się jakoś rozczulili, to może i ja... Forum przeglądałam chyba od samego początku jego istnienia. Zarejestrowałam się tak późno dlatego że nie miałam netu w domu, a potem - już po rejestracji - skupiałam się tylko na czytaniu. Pamiętam zamieszanie z nowymi tematami, pojawiającymi się po każdym odcinku szczerbialu... W każdą niedzielę wyrzucałam wtedy Mamę z komputerowni i spędzałam tu długie godziny, czytając nowe posty :)) Gdzieś od początku 2004 roku co jakiś czas nachodziła mnie ochota żeby się odezwać, ale jakoś się to rozmywało, aż do, bodajże, czerwca, kiedy to Psycho pokazał mnie palcem we freszmicie i wszystko ruszyło jak szalone :)
Pierwsze pw - od Psycho, z instrukcją cytowania. Poznani forumowicze: 49 (ofak!), pierwszy (nie licząc Wrzosia, którego kiedyśtam widziałam na uczelni) był Maciek Popis. Najbardziej bałam się spotkania z Vraminem, bardzo groźnym Nadmurderatorem, i Oh-Reen - przeraźliwie inteligentną kobietą ;) Na szczęście okazało się, że moje obawy w obu przypadkach były nieuzasadnione :) Najbardziej zależało mi na poznaniu Asła i Idy, a trochę pózniej - Mazia.
Zloty - szczególnie dobrze pamiętam pierwszy zlot świnoujski i wyjazd do Koszelówki. Najmilej w mojej pamięci zapisały się (oprócz tych dwóch już wspomnianych - Koszelówka głównie za podróż w jedną stronę z K-k-karą i Wrzosiem, i za rozmowę nad jeziorem, tę z biegającymi łabędziami :D) świnoujski zlot w listopadzie '04, Wyspa Skarbów, Wrocław w maju '05 i Kiejkuty (o ile można to nazwać zlotem ;)). No i Sopot z Asłem - to było coś :))))) Dałabym sobie uciąć palec, żeby przeżyć to jeszcze raz :))))
Jak na razie - żadnych statusów karnych, żadnych banów i oby tak dalej :)
Cieszę się, że się odezwałam i poznałam Was wszystkich. Forum bardzo wiele zmieniło w moim życiu (noł wazelina, zupełnie serio piszę) - głównie na dobre, ale jest też kilka rzeczy, które bym zmieniła. W ogólnym rozrachunku - chyba jestem uzależniona i cholernie mi z tym dobrze :))

_________________
Wszystkie drogi prowadzą na Haymarket :)

you and me, and the devil makes three


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05.10.2005 @ 8:50:51 
Offline
Bloede Blath aen Laeke Dhromchla

Rejestracja: 17.10.2002 @ 11:59:59
Posty: 13943
Lokalizacja: ze stajenki
Eline pisze:
Dałabym sobie uciąć palec, żeby przeżyć to jeszcze raz :))))

Ty, ale bez przypominania sobie Lauren Bacall, co? Już więcej tego nie zniosę :)))
Kurde, wyszło mi, że poznałam na żywo ok. 53. osób, w tym ze dwie-trzy, które się nie udzielają, albo udzielają sie bardzo rzadko. A i tak nie wiem, czy kogoś nie pominęłam :))

_________________
ggadem lub emalią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05.10.2005 @ 12:11:58 
Offline
Myszowór
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.02.2003 @ 16:26:44
Posty: 1082
Lokalizacja: z tysiąca i jednej nocy
Felis, mam kota z twojego profilu na ścianie, za szybką, tylko w wersji 50x80 : )))

Żałuję, że mieszkam na zadupiu i raczej nie mam możliwości spotkać większej grupy forumowiczów ; ).

Aha, Sexbeer - prosiłem w PW o przesłanie "Operacji Ojczyzna" ale skoro nie czytasz PW to ponawiam prośbę publicznie : ))).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group