Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 26.04.2024 @ 17:35:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 279  Następna

Najmocniejszym punktem rządu Beaty Szydło jest:
B. Szydło- osoba niezłomna, twarda, strateg i boss w jednym 0%  0%  [ 0 ]
J. Gowin- wybitny intelektualista, znawca nauk wszelakich 11%  11%  [ 1 ]
Z. Ziobro- genialny prawnik, brzydzi się lizusostwem; MÓZG 0%  0%  [ 0 ]
M. Kamiński- człowiek niezłomny, o nieposzlakowanej opinii 11%  11%  [ 1 ]
A. Macierewicz- tytan logiki, kłamstwem gardzi 22%  22%  [ 2 ]
P. Gliński- kultura. Właściwy człowiek na właściwym miejscu 11%  11%  [ 1 ]
M. Błaszczak- BMW. Czyli marka sama w sobie 0%  0%  [ 0 ]
J. Szyszko- bezkompromisowy, gdy chodzi o dobro obywateli 0%  0%  [ 0 ]
B. Kempa- nie nadaje się do niczego, ale trzeba było coś jej dać 44%  44%  [ 4 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
Post: 25.11.2015 @ 22:32:05 
Offline
Villentretenmerth

Rejestracja: 04.08.2003 @ 19:27:23
Posty: 5488
Ja bym z kolei chciała wiedzieć, czy głosujący na PIS są zadowoleni z otrzymanych efektów? Tak z merytoryki jak i z tempa? O stylu nie wspominam, bo wiadomo, każdy ma swój styl, a ludzi z klasą to w PIS nie było chyba nigdy, więc nie ma o co pytać. Jeśli zaś są zadowoleni, to na jakiej podstawie? Co ich cieszy?

_________________
"Bla bla pod burym bla bla żywopłotu
Bla-blałem ją bla bla wśród ptasząt łopotu.
W mokrej glinie łopatą wykopany dół,
Jej bla-bla bla bla przebił osikowy kół."
Shague Ghintoss by Jake Jackson

ja odpuściłam sobie już dawno. wmk <rotfl>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.11.2015 @ 23:08:04 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Żenujące są te wasze jęki. Serio. Bez obrazy, PiS to najdalej umieszczony twór polityczny od moich preferencji, ale ku#wa zachowujecie się jakby wam z dupy pieniądze wyciągali... A powyższa ankieta, która w założeniu chyba miała być śmieszna, wcale taka nie jest. Tak szczerze, to może porównamy nazwiska z tej ankiety do tuzów typu Nowak, Mucha, Sikorski, Bieńkowska?

PiS rządzi. Z całą odpowiedzialnością i z całą swoją mocą intelektualną. Jak platforma desygnowała tych pięciu sędziów to jakoś tu lamentów nie było. Krytykujcie, ale ku#wa z głową. Jeszcze nie zaczęli nic konkretnego robić a lament na forum jak w TVNie po wyborach. Jak PiS da dupy to za 4 lata będa strzępkiem. Bo PiSowi wolno mniej.

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.11.2015 @ 23:33:31 
Offline
Villentretenmerth

Rejestracja: 04.08.2003 @ 19:27:23
Posty: 5488
Sorry, nic konkretnego? To nie wiem co by musieli zrobić, żebyś to uznał za konkretne.
W trybie blitzkriegu przejmują pełnię władzy szczając na niezawisłość i niezależność sądów (i trybunałów).
Za cztery lata to jak tak dalej pójdzie nie będzie w tym kraju żadnych naprawdę demokratycznych instytucji takich jak wybory na które tak (moim zdaniem naiwnie) liczysz, bo nie będzie już żadnych instytucji, które będą je gwarantowały.
Z tego, co widzę to PISowi teraz nie "wolno mniej". W praktyce niestety wolno im wszystko. Łącznie z plugawym sugerowaniem, że nie uznają orzeczeń TK, które będą im nie w smak.

PS. poza tym co znaczy "jak PIS da dupy"? Nawet jak tak się stanie, to przecież i tak nikt się o tym nie dowie. Podobno są na to sposoby (nie wiem czy wierzyć).

_________________
"Bla bla pod burym bla bla żywopłotu
Bla-blałem ją bla bla wśród ptasząt łopotu.
W mokrej glinie łopatą wykopany dół,
Jej bla-bla bla bla przebił osikowy kół."
Shague Ghintoss by Jake Jackson

ja odpuściłam sobie już dawno. wmk <rotfl>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25.11.2015 @ 23:47:24 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.04.2003 @ 17:00:18
Posty: 11145
Lokalizacja: Warszawa
Lhunbleidd pisze:
Krytykujcie, ale ku#wa z głową. Jeszcze nie zaczęli nic konkretnego robić

W rzeczach wymienionych przeze mnie jest coś niekonkretnego? Jak na dwa tygodnie to w cholerę, a nie napisałem o wszystkim - choćby o idiotycznym i umotywowanym wyłącznie politycznie unieważnieniu przetargu na śmigłowce bojowe

Lhunbleidd pisze:
Bo PiSowi wolno mniej.

Więcej. Bo ma ~20% głosów dostarczonych przez episkopat, cokolwiek i jakkolwiek ch... by nie robili. Nie ma tego żadna inna partia poza PSL.

Nocta pisze:
Podobno są na to sposoby (nie wiem czy wierzyć).


Na Węgrzech zrobili to tak, że na każdego dziennikarza, który odważa się skrytykować władzę nasyła się skarbówki, sanepidy i wszystkie instytucje rządowe jakie można. Dziennikarze dla zachowania zdrowia unikają tematów. Dodali też sprytny przepis, że nie można brać kasy za reklamy partii politycznych, więc w prywatnych mediach tego nie ma, a w publicznych propaganda Fideszu idzie ostro.
Że Kaczyński się wzoruje na Orbanie, to nie widzę powodów, by nie wierzyć.

_________________
13.04.2010 - You have taken sky from me...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.11.2015 @ 0:37:01 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Padawan pisze:
Dla mnie to są ludzie, którzy głosowali na PiS myśląc, że nie głosują na:


Czyli to samo można powiedzieć o osobach, które głosowały na ZL myśląc, że nie głosują na Millera&Palikota?

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.11.2015 @ 8:55:29 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.04.2003 @ 17:00:18
Posty: 11145
Lokalizacja: Warszawa
Być może. Poza Chemikiem nie znam nikogo kto by na nich głosował, a on wyjaśnił swoje motywacje.

_________________
13.04.2010 - You have taken sky from me...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.11.2015 @ 9:06:18 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
Chemik pisze:
Vraminie, jesteś inteligentnym facetem, więc jeśli wciąż uważasz, że pisząc, co napisałem, miałem na myśli Ciebie lub Alę, to... Niedobrze. Bardzo niedobrze. Ale na to wpływu mieć nie mogę.
Ja nie uważam. Nie zakładam. Ja po prostu pytam. Najpierw pytam, uzyskuję informację a potem na tej podstawie uważam. To chyba logiczne. Jeśli nie widzisz różnicy między tymi kwestiami to... niedobrze. Ach jak... niedobrze. Bardzo... niedobrze. Na to jednak wpływu... mieć nie mogę.

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.11.2015 @ 9:19:43 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Narsil pisze:
Padawan pisze:
Dla mnie to są ludzie, którzy głosowali na PiS myśląc, że nie głosują na:


Czyli to samo można powiedzieć o osobach, które głosowały na ZL myśląc, że nie głosują na Millera&Palikota?

Ja głosowałam na kandydatkę ZL do Senatu . I nie uważam że głosowałam na Millera i Palikota. Jak to sie ma do Twojej teorii? :-)

BTW, głos zmarnowałam - urok JOW.

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.11.2015 @ 9:51:59 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
"Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych". ;)

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26.11.2015 @ 20:57:56 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Vramin pisze:
Ja nie uważam. Nie zakładam. Ja po prostu pytam. Najpierw pytam, uzyskuję informację a potem na tej podstawie uważam. (...)

No to odpowiedziałem.
Natomiast na merytoryczną odpowiedź nadal się nie doczekałem.
I jeszcze chciałem dopytać o to:
26.10.2015 Ala pisze:
Naprawdę myślisz, że wynik wyborów ma wpływ na moje samopoczucie?
To był tylko żart z ciebie i twojej niezachwianej wiary, prezentowanej tu od kilku lat, że przyjdą straszni katolicy w beretach i coś ci zrobią. Zazdroszczę w sumie, bo mnie wiary w to, że jakakolwiek siła polityczna cokolwiek naprawdę ważnego zrobi, brakuje. Od dawna.

Czyli mam rozumieć, że to, co się dzieje w kraju, na poziomie polityki Cię nie interesuje? Że to wszystko jedno, kto i jak będzie rządził? I jak, poprzez swe decyzje ewentualnie wpłynie na Twoje codzienne życie? Dobrze zrozumiałem cytowaną wypowiedź?

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27.11.2015 @ 9:49:28 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 15:03:20
Posty: 7148
Lokalizacja: Gdynia -> Warszawa
Padłem i nie wstaję :D

_________________
Ha! Węgle jak u taty!
Moje dziewczęta updated!
I jeszcze jedna
Ech, wakacje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27.11.2015 @ 10:12:33 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
Chemik pisze:
Vramin pisze:
Ja nie uważam. Nie zakładam. Ja po prostu pytam. Najpierw pytam, uzyskuję informację a potem na tej podstawie uważam. (...)
No to odpowiedziałem.
Natomiast na merytoryczną odpowiedź nadal się nie doczekałem.
A na jakie pytanie? Jeśli myś... wróć, przepraszam, chodzi ci o to:
Chemik pisze:
jeśli wciąż uważasz, że pisząc, co napisałem, miałem na myśli Ciebie lub Alę, to... Niedobrze. Bardzo niedobrze.
to odpowiedziałem że nie uważam. Co chyba jest wystarczająco merytoryczne, mam nadzieję? Przy okazji - zakładanie że głosowałem na PiS jeśli od lat deklaruje swoją niechęć do polityki i oddaje głos nieważny, o czym głośno od lat tu trąbię jest co najmniej nielogiczne.

Co do "faszystowskich szczujni", to nie będę kontynuował dyskusji na tym poziomie. To dół kloaczny do którego zniżać się nie zamierzam, jest mi tylko przykro że człowiek którego uważałem za inteligentnego i myślącego używa takiej nienawistnej retoryki. Co innego żartować, a co innego mówić takie rzeczy na serio. Baw się dobrze zatem, siedź w nim dalej i wściekle obrzucaj ekstrementami każdego kto śmie myśleć. Albo uważać inaczej niż ty. Ale mnie w to nie mieszaj. Chciałem ustalić tylko czy przypadkiem nie obrażasz mojej żony, nic więcej. A że przy okazji wyszło to co wyszło, to już inna sprawa. Shit happens.

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02.12.2015 @ 2:07:20 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
...a w międzyczasie rządowi udało się udupić refundowanie in vitro. "Partia socjalna" my ass.

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02.12.2015 @ 3:34:01 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.01.2003 @ 20:42:28
Posty: 2762
Lokalizacja: Poznań
Bez obaw, bogatym małżeństwom też zlikwidują. Za to praktykującym lekarzom może zapewnią przytulne lokale socjalne z wyżywieniem, kiedy ich oryginalny projekt ustawy w tej sprawie odżyje.

_________________
Special love I have for you, my baby blue


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02.12.2015 @ 7:55:11 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Bogate małżeństwa sobie poradzą niezależnie od rządu, o to się nie boję. W najgorszym wypadku będą się leczyć w Szwecji. :>

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 279  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group