Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 10:49:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15.05.2009 @ 23:28:57 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.08.2003 @ 23:07:52
Posty: 1505
Zakładam nowy temat bo mam ponad 50 postów i mi wolno :PPP

Joanka pisze:
Straaaasznie dawno tu nie było poważnej, zażartej dyskusji angażującej kilka osób. :) Z przyjemnością się was czyta.

To był post Joanki w pogadankach, przy okazji dyskusji o karaniu nietrzeźwych rowerzystów. Dwa posty później Esther wkleiła linka, który skierował dyskusję na zupełnie inne tory.
Nie twierdze, że akurat ta dyskusja miała potencjał, by ją kontynuować. Chodzi mi o ilustrację mechanizmu, który nie pozwala rozwijać dyskusji na forum.
Sexbeer pisze:
Dla mnie może zostać, w końcu coś nowego na forum.

Gt_O pisze:
Żadnych spamów, offtopiców, tematów maturalnych, głupich dyskusji, nie pamiętam kiedy ostatnio TCIDW w praktyce widziałem, wszyscy się kiszą 2-3 tematach molochach... taka stypa trochę. Chcę stare forum z powrotem ;) Takie sprzed 4-5 lat ;)

Vramin pisze:
Zapraszam do Napojów z okołoherbacianymi dyskusjami.

TCiDW.

To są z kolei posty z zaczopowanego tematu o herbatach. Tutaj tez chodzi mi o ilustrację mechanizmu.

Starzy użytkownicy odchodzą albo przestają pisać, nowych osób prawie nie ma. Jak Gt_O zauważył, cała aktywność forum odbywa się w Pogadankach, Jasnych/Ciemnych stronach życia, temacie sportowym i quizach.
Mam wątpliwości, czy obecna polityka wrzucania wszystkich potencjalnych tematów dyskusji z Bazaru do 4-6 tematów jest pożyteczna dla forum.

Druga sprawa to blokada zakładania tematów przez Niespodzianki. Okres matur to jeden miesiąc w roku, a blokada powoduje że forum stało się strasznie statyczne i nudno się je czyta. Może lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie kilku nowych etatów moderatorskich.

2 lata temu post o nowo przeczytanej książce w "Co teraz czytacie..." z zasady otwierał dyskusję. Po prostu było dość osób, które chciały podzielić się wrażeniami. Obecnie na forum znajdzie się może jeszcze 30 regularnie piszących użytkowników.
Od maja 2007 zarejestrowało się 14 osób, które przekroczyło 100 postów (100 postów w dwa lata, zatrważająca aktywność). Oto lista świeżej krwi na forum:
Puchacz
Hayn von Czirne
Beanshie
Mirael
Goodi
emiella
--Falka--
ooRavenoo
California
Lieutnant Warf
White Warrior
duny
aplegat
hairy667

Mało, prawda? Kto ma tworzyć to forum za rok, dwa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 0:58:04 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2004 @ 17:36:18
Posty: 3143
Lokalizacja: Khatovar
Oti pisze:
To był post Joanki w pogadankach, przy okazji dyskusji o karaniu nietrzeźwych rowerzystów. Dwa posty później Esther wkleiła linka, który skierował dyskusję na zupełnie inne tory.

Ajj. Poczułam się... odpowiedzialna. A nawet nie pamiętam tej sytuacji.

Forum się zmienia. Część użytkowników pisze głównie w godzinach pracy. Inni przychodząc ze szkoły. W weekendy forum się wyludnia. Jedni odchodzą, inni przychodzą. Trudno tego nie zauważyć, ale co niby można zrobić? Dyskutować o tym jak jest źle, co zrobić, żeby było inaczej i że kiedyś było lepiej? Takie dyskusje zwykle kończą się na słowach i nic więcej z nich nie wynika.

To jest forum tematyczne. Mimo wszystko. ;) Były tu zażarte dyskusje, kiedy ukazywały się kolejne tomy powieści, a później odcinki serialu. Teraz czekamy na nową książkę Sapkowskiego. Może coś się ruszy, kiedy się ukaże. Trudno przecież oczekiwać, żebyśmy tysięczny raz dyskutowali o dziewictwie Ciri. ;)

Ci, którzy chcą się aktywnie udzielać na forum, po prostu to robią. Innym się znudziło/mają inne zajęcia/odkryli, że poza internetem też jest jakieś życie. ;p

Nie wydaje mi się, żeby zmiana dotychczasowej "polityki" wpłynęła pozytywnie na cokolwiek. Myślę, że Błaznom podoba się to forum właśnie za to, jakie obowiązują na nim zasady (vide sprawa emotek). Pierwsza przestanę tu zaglądać, kiedy po Wieży zaczną hasać maturalne niespodzianki, pojawiać się będą wątki rodem z Onetu, a forma postów zacznie dominować nad ich treścią.
Stawiamy chyba na jakość, nie na ilość, prawda?

Można by za to np. odświeżyć szatę graficzną Zony, czy w inny sposób uatrakcyjnić Wieżę.

_________________
- What do you do for fun, Esther?
- I run naked through the pages of the United States Criminal Code. [Boardwalk Empire]
Estheriada
Bierki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 1:10:54 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2005 @ 2:59:03
Posty: 3537
Lokalizacja: Koszalin
Oti pisze:
Mało, prawda?

Prawda.

Oti pisze:
Kto ma tworzyć to forum za rok, dwa?

A skąd w ogóle pomysł, że to forum za rok, dwa będzie nadal istnieć? Lata szaleńczej młodości ma już ono niewątpliwie za sobą. Teraz już tylko sobie dogorywa w starczej stagnacji czekając końca. I jest to najzupełniej normalne. Nic w końcu, nawet Forum, nie trwa wiecznie.

Więc miast biadolić, że po Wieży już się tylko starcy i widma snują, zbierz kilku studentów/licealistów i zbudujcie coś nowego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 4:02:27 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.08.2003 @ 23:07:52
Posty: 1505
Esther pisze:
Ajj. Poczułam się... odpowiedzialna. A nawet nie pamiętam tej sytuacji.


Przepraszam, źle zabrzmiało :) Chodziło mi o to, żeby ktoś, komu przyszłaby ochota uchwycić kontekst tamtej sytuacji nie musiał niepotrzebnie szukać.

Cytuj:
W weekendy forum się wyludnia. Jedni odchodzą, inni przychodzą.

Tak, 2-3 osoby przez 2 lata :)
Cytuj:
To jest forum tematyczne. Mimo wszystko. ;) Były tu zażarte dyskusje, kiedy ukazywały się kolejne tomy powieści, a później odcinki serialu. <ciach> Trudno przecież oczekiwać, żebyśmy tysięczny raz dyskutowali o dziewictwie Ciri. ;)

Właśnie nie, forum powstało w 2002, długo po tym jak przebrzmiał serial. Dyskusje były tym bardziej zażarte im więcej osób tu pisało. Formuła była taka, że ludzie którzy lubią czytać mogą pogadać o wszystkim. Na przykład pamiętam, jak Sexbeer kiedy przyjechał na studia do Warszawy założył temat, w którym pytał m.in gdzie najtaniej można napić się piwa albo zjeść. I nikt na niego nie krzyczał że spie*lał do pogadanek. Urok forum polegał na tym, że poznawało się tu ludzi właśnie podczas takich swobodnych dyskusji. Najwyżej bot kasował niepotrzebne tematy.
Cytuj:
Ci, którzy chcą się aktywnie udzielać na forum, po prostu to robią. Innym się znudziło/mają inne zajęcia/odkryli, że poza internetem też jest jakieś życie. ;p

Tak, łącznie ze mną ;) Ale prawie nikt kto się zarejestruje nie zostaje na dłużej. Trudno się dziwić, jeżeli jedyna realna możliwość pisania jest w 4 tematach.
Cytuj:
Nie wydaje mi się, żeby zmiana dotychczasowej "polityki" wpłynęła pozytywnie na cokolwiek. Myślę, że Błaznom podoba się to forum właśnie za to, jakie obowiązują na nim zasady (vide sprawa emotek). Pierwsza przestanę tu zaglądać, kiedy po Wieży zaczną hasać maturalne niespodzianki, pojawiać się będą wątki rodem z Onetu, a forma postów zacznie dominować nad ich treścią.

Maturalne niespodzianki zakładały może 3-4 tematy w całym okresie przedmaturalnym. Pozytywną stroną było to że czasem rejestrował się ktoś nowy, zostawał na dłużej i okazywał się fajnym człowiekiem.

Palladyn pisze:
A skąd w ogóle pomysł, że to forum za rok, dwa będzie nadal istnieć? Lata szaleńczej młodości ma już ono niewątpliwie za sobą. Teraz już tylko sobie dogorywa w starczej stagnacji czekając końca. I jest to najzupełniej normalne. Nic w końcu, nawet Forum, nie trwa wiecznie.

No jasne, najwyższa pora. To wstyd, żeby forum tak długo działało i ludzie się dobrze bawili.

Obecny stan, czyli "wszystko się kisi w 2-3 tematach molochach" to nie jest naturalna kolej rzeczy, tylko efekt uboczny decyzji sprzed 2 lat. Przypomnijcie sobie, ile osób pierwszego posta napisało w "Opowiadaniach fanfiction".
Jedziemy dalej. Każdy potencjalny temat można umieścić w już istniejących, nie ma zupełnie potrzeby zakładać nowych. Niespodziankom zabronimy całkiem.
Dalej: przeprowadzimy staranną selekcję w Fresh Meacie. Nonkonformistów wytniemy. Przypieprzymy się do sygnaturki jak tylko napiszą pierwszego posta. Zostaną tylko ci, którym naprawdę zależy żeby tu pisać. Idziemy w jakość nie ilość.
A na końcu zgodzimy się wszyscy, że tak musiało być i nic nie trwa wiecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 9:16:05 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
Hmmm... Myślałem, że to ja się wypaliłem (to pewnie też). Albowiem kilka (naście?) razy zdarzyło mi się, że napisałem posta, po czym go nie wysłałem. Parę razy usuwałem też wiadomości wysłane. A od jakiegoś czasu nie odczuwam na przykład potrzeby wpisywania się w wątku radosnym i smutnym, wolałbym z kimś się pospierać, co nawet czasem się udaje :) Choć być może ociera się to o prowokację, bo znam zdanie adwersarzy i wiem, że żaden z nas zdania nie zmieni ;)

Ład tu panujący bardzo mi odpowiada, ale może dla ożywienia Forum przydałoby się trochę chaosu i uwolnienie wątków. Niektóre tematy swą pojemnością gwarantują wprawdzie porządek, ale jednocześnie powodują, że niektóre wypowiedzi w nich toną. Z drugiej strony bywam na forum Ruchu i krew mnie zalewa jak widzę te powtarzające się wątki. A na forum mojego miasteczka ostatnio koleś założył temat, choć dokładnie taki sam już istniał. Zresztą ten koleś sam go założył :D

Co do popularnego tematu o Trawiastych Jentykach i Herbacie, który faktycznie można rozwijać w Napojach, to jest dziwnie. Z jednej strony jest np. wątek o serialach, ale kilka z nich ma swoje własne tematy. To niby dlaczego konkretny napój miałby być gorszy? Tylko, że gdyby poszła taka lawina, to byłoby kilkadziesiąt wątków kilkustronicowych i te, które nie wyświetlałyby się na pierwszej stronie też, podejrzewam mało kto by czytał.
Ja na przykład przez te kilka lat pobytu nie czułem potrzeby zakładania nowych tematów. A powinienem założyć TNQ ;)

No to się wyżaliłem ;) Trochę nieskładnie i jak popadnie, ale pisałem na dochodzenie. Tatuję.

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 9:30:22 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
To jest, niestety, to samo, o czym pisałam już dawno. Kiedyś niegrzecznych forumowiczów moderator po prostu sprowadzał na dobrą drogę, grożąc, że wytnie, albo i wycinając część postów. I było dobrze. Teraz mamy ład, ale to taki trochę ład, który zadowoliłby Audytorów od Pratchetta - martwy:) Moderatorom się już nie chce, albo nawet tu nie zaglądają ale może po prostu powołać kolejnych. W końcu to nie funkcja honorowa a porządkowa.
Z przyjemnością dyskutuję, czego dowód chyba ostatnio dałam;), ale pisać posty tylko po to, by były - to mnie już nie bawi.

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 11:07:59 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Cytuj:
A skąd w ogóle pomysł, że to forum za rok, dwa będzie nadal istnieć? Lata szaleńczej młodości ma już ono niewątpliwie za sobą. Teraz już tylko sobie dogorywa w starczej stagnacji czekając końca. I jest to najzupełniej normalne. Nic w końcu, nawet Forum, nie trwa wiecznie.


Nie zgadzam się, bo znam podobną sytuację z doświadczenia. Aktywnie udzielam się na dwóch forach - tutaj i na forum poświęconym pewnej raczej niszowej grze roguelike*. To drugie forum istnieje już od pięciu lat - krócej niż Wieża, ale też jest o wiele mniejsze. Mniej więcej od trzech lat większość aktywności na forum przejawia się w shoutboxie, topicu o grach sieciowych i subforum będącego odpowiednikiem naszego Bazaru. Mniej więcej od dwóch lat co jakiś czas pojawiają się głosy marudzące, że "forum umiera". A tymczasem owo forum nadal istnieje i ma się dobrze - udziela się zarówno stara gwardia jak i nowe nabytki - prawda jest taka, że forum wcale nie umiera, tylko po prostu przestaje rosnąć.


* Hayn wie o czym mowa, bo też się tam udziela(ł) ;)

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 12:40:21 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Jako jedna z tych "starych" mam prawo zrzędzić o tym, co było za mich czasów, więc powiem, jak ja to pamiętam. Pewnego dnia w Pogadankach rozgorzała między kobietami dyskusja o modzie. Po kilku godzinach kobiety te postanowiły założyć osobny temat, ja go założyłam, a Vramin zamknął motywując tak, że tworzymy niepotrzebne byty. Kobiety się poobrażały, założyły blog o ciuchach, a z Wieży w krótkim czasie odeszły. I mam wrażenie, że właśnie od czasu tego incydentu Forum powoli umiera.
Przyznaję, że mnie się temat o herbacie od początku nie podobał, napisałam co napisałam i nadal się tego trzymam. Nie podoba mi się burdel panujący na forach, gdzie jedynym warunkiem założenia nowego tematu jest to, żeby wcześniej nie był poruszany. Na jednym na przykład widziałam wczoraj temat o matach do tańczenia, którym piszący stracili zainteresowanie po ośmiu postach.
Reasumując: grunt to znaleźć złoty środek. :) IMHO seriale powinny u nas mieć większe prawo do oddzielnych tematów niż troski dnia codziennego, bo w końcu mienimy się forum literackim, a więc kulturalnym.
A może wystarczy oddać Niespodziankom maturalnym możliwość zakładania tematów, żeby znowu zrobiło się wesoło? ;)

Narsil pisze:
prawda jest taka, że forum wcale nie umiera, tylko po prostu przestaje rosnąć.

Bardzo optymistyczny przykład. :)

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 13:04:24 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2005 @ 2:59:03
Posty: 3537
Lokalizacja: Koszalin
Joanka pisze:
...powiem, jak ja to pamiętam. Pewnego dnia w Pogadankach rozgorzała między kobietami dyskusja o modzie. Po kilku godzinach kobiety te postanowiły założyć osobny temat, ja go założyłam, a Vramin zamknął motywując tak, że tworzymy niepotrzebne byty. Kobiety się poobrażały, założyły blog o ciuchach, a z Wieży w krótkim czasie odeszły. I mam wrażenie, że właśnie od czasu tego incydentu Forum powoli umiera.

Mam identyczne wrażenie. Choć wojenkę pamiętam bardziej na My intelygencja, kontra pospólstwo.


Ostatnio zmieniony 16.05.2009 @ 13:08:16 przez Palladyn, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 13:07:40 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2005 @ 16:52:42
Posty: 4469
Lokalizacja: Lublin
A ja jestem ślepo zakochany w wieży i nic nie chcę zmieniać:) Ostatnio zaszła zmiana która mi osobiście bardzo odpowiada:) Więcej nie potrzebuję. A już na 100 % nie potrzebuję, żeby niespodzianki zakładały tematy.

_________________
"Max jest pijący, lubi rajdy samochodowe i ma polar z teleportem do browaru"
"A morał tej historii mógłby być taki: mimo że cukrowe to jednak buraki"
Nie jestem dobrym człowiekiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 13:32:15 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.08.2008 @ 9:35:23
Posty: 236
Lokalizacja: Taka, że wszędzie mam daleko
Max Payne pisze:
A już na 100 % nie potrzebuję, żeby niespodzianki zakładały tematy.


Też tak myślę. Bo po co to jest potrzebne?

Palladyn pisze:
Nic w końcu, nawet Forum, nie trwa wiecznie.


Prawda, ale chyba zawsze można nieco przedłużyć jego jakże ważną egzystencję :)

_________________
Jeżeli myślisz, że jesteś dobry, spróbuj wcisnąć F13 na klawiaturze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 17:49:59 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2002 @ 18:26:22
Posty: 9369
Max Payne pisze:
A już na 100 % nie potrzebuję, żeby niespodzianki zakładały tematy.

Też jestem tego zdania. A najlepiej to w ogóle do nich strzelać zanim się do forum zbliżą. W końcu najlepiej jest pisać tylko w Pogadankach i udzielać się w quizach, a do tego Niespodzianki nie są potrzebne, bo dzięki temu forum się rozwija.

_________________
Czytam
Podróżuję
Przekonanie o własnej ważności doprowadziło mnie do kompleksu Boga

W wieku 6 lat chciałem zostać kucharką, gdy miałem 7 - Napoleonem. Odtąd moja ambicja, podobnie jak moja mania wielkości nie przestawały rosnąć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 20:24:06 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.08.2003 @ 23:07:52
Posty: 1505
Ala pisze:
To jest, niestety, to samo, o czym pisałam już dawno. Kiedyś niegrzecznych forumowiczów moderator po prostu sprowadzał na dobrą drogę, grożąc, że wytnie, albo i wycinając część postów. I było dobrze. Teraz mamy ład, ale to taki trochę ład, który zadowoliłby Audytorów od Pratchetta - martwy:)

Lepiej bym tego nie ujął.
Joanka pisze:
Po kilku godzinach kobiety te postanowiły założyć osobny temat, ja go założyłam, a Vramin zamknął motywując tak, że tworzymy niepotrzebne byty.

Podobnie było z tematem o górach. Po chwili od założenia wpisało sie kilkanaście osób. Został zamknięty a dyskusja skierowana do jednego z tematów-molochów bodajże do "Ciekawych miejsc...", gdzie nikt już tematu nie kontynuował.
Niebieski pisze:
A od jakiegoś czasu nie odczuwam na przykład potrzeby wpisywania się w wątku radosnym i smutnym, wolałbym z kimś się pospierać, co nawet czasem się udaje :)
<ciach>
Ład tu panujący bardzo mi odpowiada, ale może dla ożywienia Forum przydałoby się trochę chaosu i uwolnienie wątków. Niektóre tematy swą pojemnością gwarantują wprawdzie porządek, ale jednocześnie powodują, że niektóre wypowiedzi w nich toną.
<ciach>

Joanka pisze:
A może wystarczy oddać Niespodziankom maturalnym możliwość zakładania tematów, żeby znowu zrobiło się wesoło? ;)

Max Payne pisze:
A ja jestem ślepo zakochany w wieży i nic nie chcę zmieniać:) Ostatnio zaszła zmiana która mi osobiście bardzo odpowiada:) Więcej nie potrzebuję. A już na 100 % nie potrzebuję, żeby niespodzianki zakładały tematy.

Obecnie większość użytkowników traktuje forum jako wspólnego bloga, na którym można ponarzekać na ból stopy albo sędziego we wczorajszym meczu. Oddanie niespodziankom zakładania tematów i uwolnienie wątków przywróciłoby Wieży charakter forum dyskusyjnego. Nie każda niespodzianka rejestruje się tu w związku z maturą i też nie każda niespodzianka maturalna jest półdebilem, a boicie się ich jak hiszpańskiej inkwizycji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16.05.2009 @ 20:44:50 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
Ograniczenie zakładania tematów to żadna przeszkoda. Wystarczy natrzaskać te 50 postów.

Problem z Niespodziankami, które trafiają tu z naboru niematuralnego, czyli np. dlatego, że właśnie skończyły Panią Jeziora, jest taki, że chcą one o tym pogadać. Pragną podzielić się wrażeniami, wyjaśnić coś, o coś spytać. Normalna rzecz. Tylko, że dla stałych bywalców to już nie jest atrakcyjne i często takie posty pozostają bez odpowiedzi, co na pewno zniechęca do dalszego pisania. Nie dziwię się ani jednym ani drugim. Może i to miejsce, ale często nie ten czas. Niestety.


A se kurde też założe temat. No bo co w końcu :P

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17.05.2009 @ 12:18:18 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2002 @ 18:26:22
Posty: 9369
Niebieski pisze:
Tylko, że dla stałych bywalców to już nie jest atrakcyjne i często takie posty pozostają bez odpowiedzi, co na pewno zniechęca do dalszego pisania.

Czyżby? A nie sprowadza się to przede wszystkim do krytykowania i wyszydzania jakież to odkrywcze myśli taka Niespodzianka zaprezentowała? Ostatnio widziałem, że taka jedna proponowała, ze nawet założy nową stronę z informacjami o trylogii (chyba) i została prawie że zaszczuta. A niestety racja była po jej stronie.
Niebieski pisze:
Może i to miejsce, ale często nie ten czas. Niestety.

A i owszem. Forum gnije we własnym sosie już od bardzo dawna. Użytkownicy odchodzą, albo dlatego że im polityka moderacji nie odpowiada, albo dlatego że mają inne sprawy na głowie, a dopływ świeżej krwi nie wystarcza, zwłaszcza jak się ją traktuje w taki a nie inny sposób.

_________________
Czytam
Podróżuję
Przekonanie o własnej ważności doprowadziło mnie do kompleksu Boga

W wieku 6 lat chciałem zostać kucharką, gdy miałem 7 - Napoleonem. Odtąd moja ambicja, podobnie jak moja mania wielkości nie przestawały rosnąć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group