Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 27.04.2024 @ 10:13:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19.05.2009 @ 0:12:40 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
Abstrahując od nowych modów: na stronie głównej Zony nie odświeżają się linki do nowych tematów na forum - a przecież powinny. U was też tak jest?

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 8:06:23 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Oti pisze:
2. Pozwolić Niespodziankom zakładać tematy, bo mogą mieć fajne pomysły

Jestem przeciw.
Praktyka pokazała, że skórka niewarta wyprawki.
Uważam natomiast, że jeśli już pojawi się zalążek ciekawej dyskusji, to można wyodrębnić z tego nowy temat. To się sprawdzało.

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 8:30:02 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
Palladyn pisze:
Pozwólcie, że wstrzymam się jednak ze wskazaniem konkretnego usera.
A dlaczego? Skoro są zmiany i mają być nowi Murderatorzy, to wydaje mi się że to właśnie Forumowicze powinni zaproponować kandydatury.
Oti pisze:
To można tu proponować swoje typy? :) (...)
Wiem, że to nieelegancko proponować kandydatury przed zasięgnięciem opinii zainteresowanych itd, ale obawiam się ich niepotrzebnej skromności a poza tym ktoś musi zacząć :)
Można, a nawet trzeba. Jak pisałem - proszę o propozycje. Jak będzie więcej kandydatur, wtedy zdecydujemy.

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 9:14:06 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
Oti pisze:
To można tu proponować swoje typy? :)
Dżibril - bo sam się zgłosił :P
Ben-Adar - bo jest aktywny prawie wszędzie i wyrasta na nowy filar forum ;)
Alexis - żeby młodsza część forum miała swojego przedstawiciela :)

Zastanawiałem się nad kimś z młodzieży i też mi wyszło, że Alexis, więc popieram. Co do dwóch pozostałych osób. Hmmm... Moderator powinien być odpowiedzialny, świecić przykładem i być raczej w porządku. Trzeba powiedzieć otwarcie i bez oglądania się na ewentualne sympatie, bo od tego zależy przyszłość Forum - ci dwaj się po prostu nadają :)

Jak tak teraz przeglądam listę użytkowników, to myślę, że nic lepszego nie wymyślę.

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 9:46:48 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Taaa, teraz to już tylko oczekiwać kłopotów z zalogowaniem przez tłok jaki się tu zrobi ;) Sorry, ale jeśli uważacie, że to przez zakaz zakładania tematów nie ma tu nowych ludzi to srogo się rozczarujecie. O tym forum nikt nie wie i ciężko jest je znaleźć w googlach. Oto dlaczego nie ma tu tłumów nowych użytkowników. Po premierze Żmii będzie tu trochę ruchu (a warto by zadbać, żeby gdzieś tam na papierze pojawił się adres forum...), spróbujmy nie zakrzyczeć nowych...

Oczywiście jestem za zmianami (tak dotyczącymi składu moderatorów jak i poluzowania niespodziankom), tylko śmieszy mnie traktowanie tego jako remedium na brak nowych dyskusji. Zblazowani użytkownicy tępią w większości tematów "nowych" a potem płaczą, że stagnacja jest na forum... :D Piękne. Nie zastanawialiście sie nad kariera w polityce? Macie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, które sami stwarzacie (pisze "Wy" myślę "My"). :D

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 10:03:24 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Tak, zastanawialiśmy.
Ale nie ma co marudzić, jesteśmy elastyczni, a to już lepsze niż sztywne trzymanie się raz założonych prawideł i zasad. Kiedyś forum było małe, potem zaczęło się rozrastać i problemem stały się maturalne Niespodzianki i dzieciaki, które nudziły się pozostawione samopas w domach. Więc zadziałano, by problem ukrócić. Zadziałało, ale w końcu poszło to za daleko. Teraz przynajmniej próbujemy szukać wyjścia i nieco forum rozruszać. Panta rhei;)

Natomiast czy reklama jest forum potrzebna? Nie sądzę. Forum nie jest produktem, który trzeba koniecznie sprzedać, a moim zdaniem lepiej zachować zdroworozsądkowy umiar, zamiast popadać w drugą skrajność. Tym bardziej, że - jak sądzę - również obecni forumowicze mają wciąż coś ciekawego do powiedzenia. Tylko może boją się, że zostaną zaszczekani przez, jak to ktoś kiedyś nazwał, bandę młodych intelektualistów, traktujących życie ze śmiertelną powagą.

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:01:11 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.04.2005 @ 18:27:02
Posty: 2816
Lokalizacja: duchem wciąż znad morza
Ben-Adar pisze:
Anya pisze:
To może wielki comeback tematu o ciuchach? :P
Wnioskuję o prewencyjnego bana dla tej pani ;D


To może chociaż temat o lakierach do paznokci? Pliiis, bo właśnie wczoraj wieczorem pomalowałam sobie paznokcie u stóp na taką śliczną fuksję ;D

Vramin pisze:
Można, a nawet trzeba. Jak pisałem - proszę o propozycje. Jak będzie więcej kandydatur, wtedy zdecydujemy.


Ok, to ja mogę kogoś zaproponować, nie żeby mi podane 3 kandydatury nie odpowiadały, ale tak po prostu aby byl większy wybór ;)
Z "małolatów" ;)) - Narsil
Z innych - może Niebieski, w nagrodę za temat o wspomnieniach z dzieciństwa.

Lhinbleidd pisze:
Oczywiście jestem za zmianami (tak dotyczącymi składu moderatorów jak i poluzowania niespodziankom), tylko śmieszy mnie traktowanie tego jako remedium na brak nowych dyskusji. Zblazowani użytkownicy tępią w większości tematów "nowych" a potem płaczą, że stagnacja jest na forum... :D Piękne. Nie zastanawialiście sie nad kariera w polityce? Macie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, które sami stwarzacie (pisze "Wy" myślę "My"). :D

Oj, marudzisz. Tak jak napisala Ala - wszystko sie zmienia, użyszkodnicy się zmieniają i to chyba dobrze, jeśli chcą naprawić własne błędy młodości :)
Co do trudności w odnalezieniu forum - nie mam pojęcia czy jest jakieś remedium na to, zeby Zonę można było łatwiej wygooglać ale chyba jednak rzeczywiście przydałoby się naprawić ten problem. Wpisujesz "Sapkowski" i zamiast Zony wyskakuje Wikipedia. Tu nawet nie chodzi o reklamę, ale o umożliwienie zainteresowanym znalezienia tej strony. I forum :)

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:20:36 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Nie marudzę, tylko stwierdzam fakt :P

A to mi wyskakuje po wpisaniu w googla frazy "sapkowski forum" (bez "") na pierwszym miejscu.

http://www.fan4ever.fora.pl/sapkowski,40/

Proszę: cztery tematy maja wszystko co trzeba ;) nawet maturalny temat :D

I jeszcze jedno podchwytliwe pytanie: czy mogę śmiało założyć, ze 99% błaznów udziela się na innych forach internetowych? A emoticonki tam Wam nie przeszkadzają w czytaniu? ;)

EDIT: to już na poważnie na podanej wyżej frazie, google nie widzi naszego forum do 7 strony. Dalej już nie patrzyłem bo to nie ma sensu :(

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:25:32 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Lhunbleidd pisze:
I jeszcze jedno podchwytliwe pytanie: czy mogę śmiało założyć, ze 99% błaznów udziela się na innych forach internetowych? A emoticonki Wam nie przeszkadzają w czytaniu? ;)

W moim przypadku odpowiedź jest banalnie prosta. Tak, udzielam się na innych forach. Nie, nie przeszkadzają, z prostego powodu: na tych forach też używa się tylko emotikonów tekstowych. :P

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:31:39 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Przeszkadzają. Są durne.
Jesli mogę, to je wyłączam.

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:32:56 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Dżibril pisze:
W moim przypadku odpowiedź jest banalnie prosta. Tak, udzielam się na innych forach. Nie, nie przeszkadzają, z prostego powodu: na tych forach też używa się tylko emotikonów tekstowych. :P


Trafił mi się cwaniak :P Rozumiem, że przy wyborze forum na którym się będziesz udzielał, jednym z podstawowych kryteriów jest brak emotek :P

Kkkara pisze:
Przeszkadzają. Są durne.
Jesli mogę, to je wyłączam.


Właśnie. Wyłączasz tak jak ja, nikt Ci nie narzuca niczego. Rożnica jest kolosalna.

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:40:23 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2005 @ 16:52:42
Posty: 4469
Lokalizacja: Lublin
Udzielam się regularnie na jednym forum poza Sapkowskim. Mrugający szajs przeszkadza mi bardzo, jednak tam jest to dozwolone, czasami nawet odnoszę wrażenie, że wskazane. Mnie to się nie podoba, ale wszystkim innym no forum 4x4 widocznie tak. Między innymi za brak migającego syfu cenię forum Sapkowskiego.

_________________
"Max jest pijący, lubi rajdy samochodowe i ma polar z teleportem do browaru"
"A morał tej historii mógłby być taki: mimo że cukrowe to jednak buraki"
Nie jestem dobrym człowiekiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:44:26 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 06.08.2007 @ 21:18:33
Posty: 522
Wcinając się w dyskusję o emoticonach :) i wracając do kandydatów na modów: parę dobrych kandydatur już się pojawiło, do listy dodałbym Hayabusę, Joankę i Tokiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:45:28 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Lhunbleidd pisze:
Kkkara pisze:
Przeszkadzają. Są durne.
Jesli mogę, to je wyłączam.

Właśnie. Wyłączasz tak jak ja, nikt Ci nie narzuca niczego. Rożnica jest kolosalna.
Słuchaj, tutaj swojego czasu była dyskusja o tzw. późnobarokowym odpuście. Ówcześni aktywni użytkownicy jasno stwierdzili, że sobie go nie życzą. Więc ich decyzja była wiążąca i wprowadzona w czyn.
I tyle.
Jakoś przez tyle czasu nikt nie protestował, że brzydko. Za mało kolorowo na forum? Jak nie zobaczysz ucieszonej mordki to nie jesteś w stanie rozpoznać emota? :-D Za mało jesteśmy atrakcyjni dla nowych userów bez badziewia?
Dla mnie zawsze było to jakies kryterium odsiewu dzieci neostrady na tym forum. Jesli ktoś ma coś do powiedzenia, to mrugające mordki mu niepotrzebne. Jak komus przeszkadza brak mrugających mordek, to IMO przedkłada formę nad treść - a to już niepokojacy objaw.

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 11:47:29 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Moje typy na nowych murderatorów: Ben, Joanka, Kkkara.

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group