Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 27.04.2024 @ 15:11:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19.05.2009 @ 12:12:06 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2004 @ 17:36:18
Posty: 3143
Lokalizacja: Khatovar
Chciałam zauważyć, że mamy nowe, ładniejsze kolorki na forum. ;)

Proponuję: Ben-Adar, Dżibril/Joanka, Alexis/Toki. Nie mogłam się zdecydować. :)
I niech kandydaci się wypowiedzą.

_________________
- What do you do for fun, Esther?
- I run naked through the pages of the United States Criminal Code. [Boardwalk Empire]
Estheriada
Bierki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 12:26:06 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
Kkkara pisze:
Za mało kolorowo na forum? Jak nie zobaczysz ucieszonej mordki to nie jesteś w stanie rozpoznać emota? :-D Za mało jesteśmy atrakcyjni dla nowych userów bez badziewia?
Dla mnie zawsze było to jakies kryterium odsiewu dzieci neostrady na tym forum. Jesli ktoś ma coś do powiedzenia, to mrugające mordki mu niepotrzebne. Jak komus przeszkadza brak mrugających mordek, to IMO przedkłada formę nad treść - a to już niepokojacy objaw.
Pełne poparcie. I właśnie dlatego nie przewiduję wprowadzenia graficznych emotek. Jedyny argument za - by Lhunbleidd mógł je radośnie wyłączyć w imię posiadania możliwości wyboru - jakoś nie bardzo do mnie trafia :) Do pozostałych Forumowiczów chyba też, wystarczy spojrzeć na reakcje na takowe emoty wklejone ostatnio przez Alekstraszę.
Esther pisze:
Chciałam zauważyć, że mamy nowe, ładniejsze kolorki na forum. ;)
Przywróciłem wreszcie "stare" kolory odpowiadające grupom.

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 12:39:37 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Esther pisze:
I niech kandydaci się wypowiedzą.

Decyzję w sprawie mojej kandydatury pozostawiam forumowiczom i Vraminowi. Vramin wie dlaczego, a ja bym nie chciał żeby wpływ na tę decyzję miała nasza znajomość. Moderowanie to nie radosna bajka, ale pewien obowiązek. Moja przygoda z moderowaniem innego forum wielkimi krokami zmierza ku końcowi (userzy zarżnęli forum w ciągu roku - tam, to dopiero była masakra) i nie widzę przeszkód by zająć się tym tutaj. Doświadczenie mam, na forum jestem bardzo często, nawet jadąc autobusem. Przeszkód nie widzę.

Co do "Młodych", to kandydatury są OK i mają moje pełne poparcie.

Lhunbleidd -> Tak, jest to jedno z kryteriów, ale nie najważniejsze.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 12:47:07 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Co do mojej kandydatury - nie w tych wyborach ;-) Nie mogę poświęcić forum tyle czasu, ile bym chciała, i nie sadzę żeby to się zmieniło. Mogę wspierać duchowo.
Dziękuję Alu za zgłoszenie, ale sa godniejsi ode mnie ;-)

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 12:50:28 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2002 @ 12:15:23
Posty: 10466
Lokalizacja: BSG75
Ja mam pytani eodnośnie moderatorów- teraz, jeśli dobrze liczę, jest ośmioro. (Kanak, tomash, Vramin, Al, Ezena, Mead, Wrzosio i Polixena).
Powołując nowych- ktoś z w/w miałby nie być już moderatorem?
No i mam wątpliwości co do wybrania jednego nowego moda spośród tzw. "młodych".
Ale to tylko ja, więc już milczę.

_________________
Nie był zwyczajnie leniwy. Zwyczajne lenistwo to po prostu niechęć do wysiłku. Minął ten etap już dawno, przemknął po pospolitym nieróbstwie i przeszedł na przeciwną stronę. Więcej kosztowało go unikanie wysiłku, niż innych ciężka praca.
Prawda ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 12:53:59 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
A ilu z tych moderatorów moderuje jeszcze na bieżąco? Czy w ogóle przebywa na forum?

Moje typy to Ala, Ben-Adar i Niebieski.

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 12:57:14 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2002 @ 19:25:16
Posty: 10760
Lokalizacja: Chrząszczydrzewoszyce Powiat Łękołozy
Proponuję: Ben-Adar, Dżibril, Joanka, Toki. W zasadzie od dawna należała się zmiana pokoleniowa :-)
Dżibril pisze:
Moderowanie to nie radosna bajka, ale pewien obowiązek.
dokładnie, warto o tym pamiętać.

_________________
All those moments will be lost in time...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 12:58:52 
Offline
Murderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.05.2005 @ 20:33:34
Posty: 6541
Lokalizacja: Ratibor am Oder
Widzę że kilka osób popiera moją kandydaturę, wypada więc się odezwać :)
W przeciwieństwie do Dżibrila doświadczenia nie mam, byłem zawsze tylko użytkownikiem, ale jeśli cała praca ma polegać na utrzymywaniu porządku to raczej dałbym radę.
Skoro i tak tu codziennie przychodzę, mogę przy okazji pozamiatać ;)

_________________
Masz prawo nie rozumieć mnie, lecz proszę, nie zrozum mnie źle.

A high dive on a swimming pool
Filled with needles and with fools


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 13:03:50 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 23:26:02
Posty: 5236
Lokalizacja: Konin
Czepiliśta się tych emotek... Ludzie, oskarżacie innych o przerost formy nad treścią jednocześnie zmuszając innych do przyjęcia innej formy, która tak naprawdę może być bardziej upierdliwa niż animowana ikonka uśmiechu (:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P;););) !!!!!!!!!!!!!!!111 - pRaFFd4?). Odpowiedzcie mi jak chcecie to forum zmienić, skoro już bronicie "tradycji" nożami.

O jakości argumentu, że przeszkadza taka animka czytać się nie wypowiem. Dlatego, że mnie nie przeszkadzają, jeśli są oczywiście w rozsądnych ilościach (dlatego zwykle mam wyłączone). Ale zostawmy na chwilę emotki, bo tu mity maja pewne uzasadnienie w rzeczywistości.

Czy prawo do zakładania tematu od pierwszego postu faktycznie wg Was przywoła tu tłumy? Ilu Przecież te rzeczone tłumy nie wiedzą, że takie forum istnieje. I proponuję na tym się skupić.

Vramin pisze:
Jedyny argument za - by Lhunbleidd mógł je radośnie wyłączyć w imię posiadania możliwości wyboru - jakoś nie bardzo do mnie trafia :)


Szkoda, bo powinien :( Nie każdy ma taka wrażliwość jak Wy, są tacy co wolą jak im się post rusza.

Moje typy na modów to Dżibril, Ben i Toki.

_________________
Pomyślcie tylko. Bycie ateistą w depresji jest przesrane: nie ma po co żyć, nie ma po co umierać. ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 13:13:57 
Offline
Leeeniwa Wiewiórka

Rejestracja: 22.05.2003 @ 17:02:23
Posty: 21351
Lokalizacja: Wonderland
Kkkara pisze:
Dziękuję Alu za zgłoszenie, ale sa godniejsi ode mnie ;-)
Nie ma za co dziękować, dla mnie to nie kwestia godności, a zdrowego rozsądku, który zawsze na forum okazujesz:)

A skoro Kkkara nie chce, to dopisuję Niebieskiego. Z tych samych powodów - zdrowy rozsądek, dobre podejście do forum, obiektywizm.

P.S. Ciekawa metoda - rozruszać forum dyskusją nad samą formą forum;)

_________________
Przyszłam na świat po to
Aby spotkać ciebie
Ty jesteś moim słońcem
A ja twoim niebem
Po to jesteś na świecie
By mnie tulić w ramionach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 14:40:22 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:24:13
Posty: 14122
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Niech się wypowie staroć ;) Bywam na forum, choć nie tak często, jak kiedyś. Nie mówiąc o udzielaniu się. Czasem coś przytnę, poprawię, ale nie zaglądam systematycznie do wszystkich tematów.
Reszta chyba podobnie, a tomash to prawie wirtualny byt ;)
Jeśli chodzi o kandydatury to w zasadzie zgadzam się z typami wśród starszych stażem, młodej gwardii praktycznie nie znam, więc trudno mi się odnieść, albo coś sensownego zaproponować.

_________________
Z poważaniem, Donna Ezena Capo di tutti capi Nazguli Ortografii
And when your heart begins to bleed, you're dead and dead, indeed.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 15:07:20 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Lhunbleidd pisze:
Czepiliśta się tych emotek... Ludzie, oskarżacie innych o przerost formy nad treścią jednocześnie zmuszając innych do przyjęcia innej formy, która tak naprawdę może być bardziej upierdliwa niż animowana ikonka uśmiechu (:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P;););) !!!!!!!!!!!!!!!111 - pRaFFd4?). Odpowiedzcie mi jak chcecie to forum zmienić, skoro już bronicie "tradycji" nożami.


RosHumiEm, she hcesh wpoosCic TOotay NieSpodzIAnki sheby pIsaUy tak i rOzrusHauY ForOOm?

Nie bronię tradycji. Jesli rozruszanie ma polegac na pisaniu j/w oraz wklejaniu mordek, to pytanie, czy to jest cel jaki chcemy osiągnąć. IMO niekoniecznie. Uwolnienie tematów to jedno, wolność wypowiedzi dla nowych userów od pierwszego posta to drugie, a robienie z forum bazaru to zupełnie inna bajka.
To nie jest tradycja. To jest pragmatyzm. Powtarzam: jesli ktoś jest zainteresowany rozmową z innymi na tym forum, poradzi sobie bez emotek. Jesli brak emotek jest przeszkodą nie do pokonania i z tego powodu zrezygnuje, to z 80% userów porozumienia tu nie znajdzie.

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 15:27:13 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.04.2006 @ 22:20:39
Posty: 9301
Lokalizacja: poznański sztejtl
Co do nowych kandydatów na muderatorów - moje typy to: Dżibril, Joanka, Alexis. Pojawiają się na forum wystarczająco często no i wszyscy trzej okazują zdrowy rozsądek w zasadzie w każdej dyskusji.

_________________
Casual master race!
Kylo Ren is my favourite Disney princess.
Równanie Nowackiej-Zandberga: 7,55 + 3,62 = 0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 17:35:47 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2005 @ 16:52:42
Posty: 4469
Lokalizacja: Lublin
Narsil pisze:
Co do nowych kandydatów na muderatorów - moje typy to: Dżibril, Joanka, Alexis. Pojawiają się na forum wystarczająco często no i wszyscy trzej okazują zdrowy rozsądek w zasadzie w każdej dyskusji.

Wszyscy troje miałeś na myśli? :)
Popieram Dżibrila i Bena. Obaj bywają tu regularnie i mają zdrowe podejście do rzeczywistości. Trzeci głos chciałem oddać na Kkkarę, ale skoro ona nie bierze udziału w plebiscycie to się jeszcze wstrzymam.

_________________
"Max jest pijący, lubi rajdy samochodowe i ma polar z teleportem do browaru"
"A morał tej historii mógłby być taki: mimo że cukrowe to jednak buraki"
Nie jestem dobrym człowiekiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19.05.2009 @ 18:04:04 
Offline
Babka Yarpena Zigrina
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2005 @ 16:28:29
Posty: 2847
Lokalizacja: spod samiućkich Tater/Krk
To może i ja się odezwę, bo widzę, że się przewijam gdzieniegdzie. :)

Wielkie dzięki za zaufanie, ale to raczej nie jest funkcja dla mnie. Niby bywam dosyć często, ale trochę nieregularnie, więcej czytam niż piszę. Poza tym, jak wspomniał Dżibril, to jest obowiązek, a ja i obowiązki to raczej oksymoron. ;) Natomiast pozostałe kandydatury i sama idea poszerzenia Murderteamu mają moje pełne poparcie.

_________________
A pogledaj što sam našao
prevrćući raj i pakao
Divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korijena, ples je sve što zna

Tko te k' meni poslao
da mi anđelima kvariš posao?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group