Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 15:11:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10.08.2005 @ 22:38:04 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.04.2003 @ 17:00:18
Posty: 11145
Lokalizacja: Warszawa
Zwłaszcza że sądzę, że każdy ma przynajmniej jedną osobę, której wolałby w ogóle nie widzieć. Byłby objazdowy zamtuz na kółkach.
Zresztą ja na moim forum od razu opcję "Ignore" wywaliłem :)

_________________
13.04.2010 - You have taken sky from me...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11.08.2005 @ 12:12:16 
Offline
Bloede Blath aen Laeke Dhromchla

Rejestracja: 17.10.2002 @ 11:59:59
Posty: 13943
Lokalizacja: ze stajenki
MacKanacKy pisze:
Z cytatem - i tak widzisz co napisał.
Bez cytatu - nie widzisz więc nie wiesz, że to odpowiedź na posty usera X, masz wrażenie że dana odpowiedź jest bez kontekstu czy też sensu. Dopytujesz się o co chodzi. Ludzie wyjaśniają.

Cytaty to ułamek procenta postów danej osoby.
Trzeba by było być skończonym idiotą i kretynem, żeby ze świadomością włączonego IU dopytywać się, o co chodzi w dyskusji. Poza tym, jak wspominałam, posty co poniektórych osób, z reguły zbyt wiele do dyskusji nie wnoszą :] No i wydaje mi się, ze na potrzeby jakiejś tam dyskusji, można sobie opcję na chwilę wyłączyć, nespa?

Hagar pisze:
POza tym user może się zmienić na lepsze (są przykłady) - cały czas go ignorujesz i nawet się o tym nie dowiesz....

Widzisz, sęk w tym, że w moim przypadku nie chodzi tylko i wyłącznie o nowych użyszkodników... Wątpię w zmianę. Nie, nie wątpię. Jestem pewna, że się nie zmienią :]

Zaczynam ćwiczyć jogę. Ommmmmm......

_________________
ggadem lub emalią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group