Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 0:14:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 18.12.2006 @ 20:18:24 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
VaXeN: Forum mi się podoba w miarę ale mam 2 zastrzeżenia a mianowicie :
1.Dlaczego awatary muszą być takie małe co ? na niektórych forach można mieć awatary 120x120 i zdecydowanie lepiej to wygląda


Bo tu liczy się treść, nie forma. Taka specyfika tego forum, tak zostało dawno temu z użytkownikami i tak będzie. Nie planujemy zmian w tej kwestii.

VaXeN: 2.brakuje mi na forum emotikonów którymi w wspaniały sposób można wyrazić co się czuje …

I skutecznie oślepić czytających post feerią kolorowych gówienek. Przez moment graficzne emoty były, ale na stanowcze żądanie użytkowników zostały usunięte. Pozostajemy przy tradycyjnych emotach tekstowych, które są znacznie bezpieczniejsze dla oczu czytelników. Powtórzymy się - to forum ma taką a nie inną specyfikę i klimat, także dla odróżnienia od innych for. Wolimy, by liczyły się wypowiedzi użytkowników, niż zbędne graficzne bajery.

Przy okazji, VaXeN - daj sobie spokój z nabijaniem dużej ilości postów o znikomej treści. Jeśli dalej tak będziesz postępował, pożegnasz się z forum, jak widzę bez żalu ze strony innych forumowiczów. Czuj się ostrzeżony, następnego już nie będzie.

My Vramin, etc.

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18.12.2006 @ 20:49:03 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Późnobarokowemu odpustowi mówimy nasz stanowcze NIE
I jest to jedna z tych nielicznycj kwesti w których istnieje pełna zgoda pomiędzy Murderteamem a tutejszą Rebelią ;))

Ważne jest SŁOWO a nie jakieś bajerackie, kolorowe gów... rodem z Bravo itp...

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.01.2007 @ 3:05:51 
Offline
Adept

Rejestracja: 19.04.2005 @ 17:49:40
Posty: 442
Uprzejmie donoszę, że niejaka Lavardac ma w podpisie obrazek :) Znalazłem ją na 3 stronie tematu Perełki :) w dziale Narrenturm. Liczę na nagrodę za wskazanie złoczyńcy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29.01.2007 @ 6:50:54 
Offline
Murderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2002 @ 15:26:37
Posty: 5182
Lokalizacja: Rezydencja Nowodwory, Wielkie Księstwo Powiśle
tallryn pisze:
Uprzejmie donoszę, że niejaka Lavardac ma w podpisie obrazek :) Znalazłem ją na 3 stronie tematu Perełki :) w dziale Narrenturm. Liczę na nagrodę za wskazanie złoczyńcy ;)

Primo: niejaki a co za tym idzie "go" a nie "ją". Secundo: jakoś go tu przez ostatnie cztery lata nie widziałem.
Woydzio

_________________
Ja tu tylko sprzątam
Twoja zajebistość ma tyle komponentów, że trudno spamiętać - J. W.
Jestem już ojcem nie tylko dla dwóch kotów ale także dla Michała Piotra


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.04.2007 @ 14:30:30 
Offline
Krok od bana

Rejestracja: 24.11.2005 @ 18:59:37
Posty: 46
Vramin pisze:
O, a ty znów nie dość że masz Forumokietę i forumowiczów w rzyci, to jeszcze ogłaszasz to wszem i wobec? Na gościnnych występach z laptopa Ali konsekwencji wyciągał nie będę, ale jak tylko siądę do swojego kompa zrobię co do mnie należy. Jak widać system ostrzeżeń się nie sprawdza, niestety...


moze wyjasnijmy sobie to raz na zawsze.

Forumokieta punkt 10 pisze:
Sapki to fani Sapkowskiego. Pisarz nie cierpi przezwiska Sapek - my to szanujemy.

W forumokiecie wiec nie ma nic o zabranianiu pisania o Sapkowskim per "Sapek", tyle tylko iz nieuzywanie tego okreslenia jest przejawem szacunku do niego i tego co on o tym mysli.

Przez znajomosc tego pana (blizsza/dalsza) obraza mnie sam fakt iz ktos moglby odczytywac jakiekolwiek moje zachowanie jako szacunek do niego, czy tez poszanowanie jego szczeniackiego widzimisie na temat wymyslonej dla niego przez fanow ksywki.


dziekuje :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.04.2007 @ 14:41:16 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
A nienienie. My szanujemy to, że nie lubi tego przezwiska. Sapkowskiego szanować nie musisz. Rejestrując się zgodziłeś się przestrzegania forumokiety i jesteś do tego zobowiązany. Jak każdy inny. To, że nie jest napisane "nie wolno nazywać Sapkowskiego Sapkiem" nie uprawnia do nazywania go tak. Poza tym tu demokracji nie ma. To forum prywatne. I jak moderator powie, że nie wolno ci używać przezwiska Sapek, to nie wolno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.04.2007 @ 14:45:28 
Offline
Krok od bana

Rejestracja: 24.11.2005 @ 18:59:37
Posty: 46
Cytuj:
My szanujemy to, że nie lubi tego przezwiska
a szanujcie sobie na zdrowie

Ja szanuje to ze Wy to szanujecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.04.2007 @ 14:58:58 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
empathy pisze:
Cytuj:
My szanujemy to, że nie lubi tego przezwiska
a szanujcie sobie na zdrowie

Ja szanuje to ze Wy to szanujecie.

Nie chcę cię martwić ale "my" w forumokiecie, którą zaakceptowałeś oznacza "użytkownicy forum" :) Więc masz obowiązek szanować (a jak nie szanujesz to już łamiesz forumokietę). Z mojej strony EOT.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.04.2007 @ 15:23:26 
Offline
Dijkstra

Rejestracja: 20.09.2002 @ 16:21:55
Posty: 7950
Lokalizacja: Łódź
Nic dodać, nic ująć.
Empathy, doradzam Ci uspokojenie emocji, zanim wdasz się w pyskówkę. I przemyśl to, co napisał Zoltan: na tym forum jest przyjęty taki, a nie inny system norm i nikt nikogo nie zmusza do czytania, pisania czy odwiedzania tej strony.
Tyle ode mnie i naprawdę skończmy ten temat. Pozdrawiam.

_________________
You stay away from my boy's pants or I'll hang ya from my Jolly Roger, ya Jezebel!
Elaine Marley-Threepwood


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13.11.2007 @ 16:03:59 
Offline
Próba Traw

Rejestracja: 11.11.2007 @ 12:56:46
Posty: 67
Przyznam się, że dopiero przeczytałem forumokietę, podobno powinienem to zrobić zanim się zarejestruję ale i tak nikt nie robi. Przynajmniej nie jestem sam. Punkt 6: Na forum obowiązuje kultura wypowiedzi...; punkt 7: Należy zdecydowanie unikać: osobistych wycieczek.... Spoko. Punkt 14, dla odmiany: (dla tych, którzy traktują forum tak, jak Szczerbuc potraktował twórczość ASa). To jest niegrzeczne, niekulturalne, chamskie i poniżej wszelkiej krytyki; przekręcacie komuś nazwisko, robiąc z niego obelgę. Abstrahując od jego twórczości, mi też nie przypadła do gustu, ale nie można tak robić, bo to chamstwo i nie ma nic wspólnego z kulturą osobistą ani żadną inną. Facet dokonał czego dokonał, trudno, ale nichęć do jego twórczości i osoby można wyrażać na inne sposoby. Ten "szczerbuc" wygląda, jakby to pisały dzieci z przedszkola. Albo młodsze. I pamiętajcie, że ten biedny scenarzysta też może mieć jakieś dzieci, żonę, a matkę to na pewno. Co takiego macie do zarzucenia jego rodzinie???
Zwracam się oczywiście do osób, które tę forumokietę popełniły. Zmieńcie to proszę bo dobrze o tej kulturze z punktu szóstego nie świadczy. Jeśli użytkownicy mają ochotę tak tego pana określać nic ich nie powstrzyma. Ale w takim miejscu jak etykieta, gdzie się pisze o regułach dyskusji, nie powinno tego być.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13.11.2007 @ 17:47:28 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:24:13
Posty: 14122
Lokalizacja: Bielsko-Biała
...Odkłada kredki i tupie nóżką...
Nie.

;P

_________________
Z poważaniem, Donna Ezena Capo di tutti capi Nazguli Ortografii
And when your heart begins to bleed, you're dead and dead, indeed.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13.11.2007 @ 17:50:53 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2005 @ 22:43:37
Posty: 4932
Lokalizacja: nikaj.uuk!
ambafatimabyloinima pisze:
Przyznam się, że dopiero przeczytałem forumokietę, podobno powinienem to zrobić zanim się zarejestruję ale i tak nikt nie robi.

Jestem nikim :-)

Z resztą zgodziłbym się, gdyby nie moja skłonność do kalamburów ;-)

_________________
P2009 / 59124 ИOНTAЯAM / 251095

Dzień dobry, piękne panie – rzekł, kłaniając się uprzejmie. – Czy przypadkiem wiecie, dokąd odsyła się kurvvy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13.11.2007 @ 18:14:51 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Wiesz, ambafatima, poniekąd temu, jak Szczerbica zgnoił w swoich tekstach Tekalak, to forum zawdzięcza swoje powstanie. No nie możemy inaczej, choćbyśmy chcieli. :)
To taka nasza bogoojczyźniana tradycja, prawie jak "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił". Też nie wypada, a jednak.

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13.11.2007 @ 19:49:24 
Offline
Kochanek Vesemira
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2002 @ 16:09:47
Posty: 16427
Poza tym Szczerbic chyba się na forum nie udziela i w związku z tym wątpię, czy czuje się urażony przekręcaniem tutaj swojego nazwiska. Zresztą on zaczął pierwszy i może mieć pretensje tylko do siebie :]

_________________
Eckstein, Eckstein, alles muss versteckt sein.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13.11.2007 @ 20:02:23 
Offline
Dziad Rogaty
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2002 @ 16:29:00
Posty: 19480
Lokalizacja: Wyspa
Wgniecione w błoto zwłoki Szczerbuca i całej jego hałastry są podkładem, na którym spoczywają fundamenty tego Forum.
Wchodząc do Wieży, trzeb być świadomym na czym ona stoi ;))

_________________
Hagar skończył się na Kill 'Em All


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group