Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 13.05.2024 @ 7:30:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 86  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 16:51:57 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
syriusz <i>Ja tylko przypominam, że to forum nie jest publiczne, państwo nie daje dotacji itp. więc nikomu nic się tu nie "należy." Jak ktoś nie chce tu pisywać to niech spada na drzewo liście pompować i tyle.</i>

Nie ująłbym tego akurat w tej formie, ale z treścią zgadzam się w 100%.

syriusz: <i> ja osobiście wnioskuję, aby takie zachowania jak te, czyli tzw. netowe napinanie, podlegały surowej karze.</i>

Pomysł mi się podoba, ale będzie problem z określeniem granic trollerstwa. Przykład powyżej jest niemalże wzorcowy, ale z doświadczenia wiem, żę może być różnie. Poruszę kwestię w Administracyjnym.

syriusz: <i>Raz się zdarzy - żółta kartka. Dwa - ban czasowy. Trzy - permanentny. Zaznaczyć to w forumokiecie.</i>

Chodzi ci o posty? Serie postów? Zdefiniuj 'raz'.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 17:00:02 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.10.2004 @ 14:37:29
Posty: 1340
Lokalizacja: Z kontowni albo z nienacka
"Raz" - chodziło mi o zaczynanie tego typu sporów. Wydaje mi się, że łatwo "wyczuć" kiedy ktoś z premedytacją dąży do tego typu polemiki. Granicą razu byłaby interwencja moderatora, nakazująca zaprzestanie takiego zachowania.
Najtrudnie rzeczywiście jest określić samo trollowanie, bo jego formy mogą być zróżnicowane. Tu trzeba będzie się zdać imho na osobisty sąd moderatora.

Edit- Leoncoeur, ja swoje powiedziałem i nie będę odpisywał, uważam to za bezsens. Myślę, że moja wypowiedź jest jasna i czytelna.
EOT w tym temacie na dziś :]


Ostatnio zmieniony 16.06.2005 @ 17:18:52 przez syriusz, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 17:05:47 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
syriusz: <i>"Raz" - chodziło mi o zaczynanie tego typu sporów. Wydaje mi się, że łatwo "wyczuć" kiedy ktoś z premedytacją dąży do tego typu polemiki.</i>

Tu się zgodzę. Ale musimy przedyskutować sprawę, a to wymaga czasu.

syriusz: <i>Najtrudnie rzeczywiście jest określić samo trollowanie, bo jego formy mogą być zróżnicowane. Tu trzeba będzie się zdać imho na osobisty sąd moderatora.</i>

Aha. Czyli generalnie pisząc - wszystko zostaje po staremu :) Bo jak wiadomo, Forumokieta nigdy nie obejmie wszystkich możliwych przypadków, nawet gdyby liczyła n stron.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 17:06:41 
Offline
The Walking Ted
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2004 @ 17:51:33
Posty: 14706
Eee, nie. Zbyt dużo komplikacji. Przeciez jest status "Krok od bana", IMO to w zupełności wystarczy. Jeśli trol troluje, to wystarczy zmiana statusu. A jeśli nadal troluje i ma to gdzieś, ban. Nie ma co utrudniać.

_________________
May the force be equal mass times acceleration.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 17:15:46 
Offline
Próba Traw
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.06.2005 @ 3:05:03
Posty: 56
Lokalizacja: Praga
@Syriusz
Cytuj:
Wydaje mi się, że łatwo "wyczuć" kiedy ktoś z premedytacją dąży do tego typu polemiki.

Cytuj:
Najtrudnie rzeczywiście jest określić samo trollowanie, bo jego formy mogą być zróżnicowane. Tu trzeba będzie się zdać imho na osobisty sąd moderatora.


pomysl niezly, jednak grozilo bedzie to przypadkami, gdy polemika nie bedzie "tego typu", ale po prostu nie bedzie pasowala moderatorowi.

imho, lepiej wyznaczyc po prostu co jest trollowaniem, a co nie i to wystarczy. Uwierz mi, nie jest tak trudno okreslic definicje trolla :>

P.S
Cytuj:
Jak ktoś nie chce tu pisywać to niech spada na drzewo liście pompować i tyle.

to do tych co wpisywali sie tu tylko po to by napisac cos o ignorze? :D
bo ja tam nigdy nie pisalem ze nie chce tu pisac :>

_________________
Kiedy widzisz kobietę,pamietaj - to diabeł: ona jest swoistym piekłem
KAPOKRATES

Tawerna Bibliotekarzy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 17:48:36 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:24:13
Posty: 14122
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Leoncoeur, niech mnie dunder świśnie, odpuść już sobie. Trafiłeś do złej piaskownicy.
Vanin nigdy nie grzeszył delikatnością, ale nie zauważyłam żeby napisał coś, co mija się z prawdą. Z całym szacunkiem, Ty naprawdę zachowujesz się jak rozkapryszony gówniarz... Wyjaśnione Ci zostało raz, drugi, trzeci, kolejny. Chcesz w kolorach, większą czcionką, czy może z obrazkiem?
Niech to będzie ostatnie ostrzeżenie dla Ciebie. Całkiem poważnie weź to sobie do serca.
Ufffffff.

Leoncoeur o pomyśle syriusza pisze:
pomysl niezly, jednak grozilo bedzie to przypadkami, gdy polemika nie bedzie "tego typu", ale po prostu nie bedzie pasowala moderatorowi.

O to się nie martw, nie znamy pojecia 'nie pasuje moderatorowi'. Za dobrze się znamy.

_________________
Z poważaniem, Donna Ezena Capo di tutti capi Nazguli Ortografii
And when your heart begins to bleed, you're dead and dead, indeed.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 18:35:15 
Offline
Próba Traw
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.06.2005 @ 3:05:03
Posty: 56
Lokalizacja: Praga
@Ezena

Cytuj:
Leoncoeur, niech mnie dunder świśnie, odpuść już sobie. Trafiłeś do złej piaskownicy.
Vanin nigdy nie grzeszył delikatnością, ale nie zauważyłam żeby napisał coś, co mija się z prawdą. Z całym szacunkiem, Ty naprawdę zachowujesz się jak rozkapryszony gówniarz... Wyjaśnione Ci zostało raz, drugi, trzeci, kolejny. Chcesz w kolorach, większą czcionką, czy może z obrazkiem?
Niech to będzie ostatnie ostrzeżenie dla Ciebie. Całkiem poważnie weź to sobie do serca.

veto

wybacz, ale z calym szacunkiem dla Twojej osoby, nie moge sie z Toba zgodzic.

Przeczytalem cala "dyskusje" jeszcze raz i oto co widze

- zwrocilem uwage na spam, ktory stoi wbrew regulaminowi i utrudnia zycie nowym userom.
zwroc uwage ile osob zaczelo polemizowac, a ile zaczelo od tekstu w stylu "nie podoba sie to pa"
heh, to pogwalcenie netykiety, gdy na forum dyskusyjnym, zamiast wchodzic w normalna dyskusje (lub siedziec cicho) - rzuca sie takie teksty swiadczace o stosunku wobec adwesarza w polemice.
"leje na Twoje zdanie rownie dobrze moze Cie tu nie byc"
mile
bardzo mile
nie dziw sie, ze w moj ton zakradla sie lekka zlosliwosc (dalej bedac kulturalnym), w odpowiedzi zostalem straszony banem i zaszczycany kolejnymi milymi do bolu wypowiedziami.

/ widze ze jest tu sporo inteligentnych ludzi godnych dyskusji, ale sa tu tez oszolomy, ktore wyczaily okazje:
"chlopak jest na anty? ogolne nastawienie forum na minus? jeeeah jazda po gosciu"
:) /

- mimo wszystko trafily sie posty tlumaczace, ze ilosc dozwolonego spamu zalezy od tolerancji userow (tu jest spora) i na tym moznaby zakonczyc dyskusje.
powiedzialbym "ok - Wasze zdanie, Wam decydowac, chcialem tylko zwrocic uwage" - podejrzewam ze wszystko rozeszloby sie po kosciach i procz ogolnej 'negacji' mojej osoby przez niektorych, nic wiecej by nie Wyszlo.
(co poddaje w watpliwosc teksty Wrzosia, jakobym sie zblaznil i probowal wyjsc z twarza nawiazujac do czego innego :) - BTW: no chyba ze wytykanie spamu jest blazniace :) )

- ja stwierdzilem jednak ze bede z Wami szczery i napisalem po co tak naprawde dyskusje rozpetalem.
(po poczatkowych wypowiedziach wlasnie typu "idz sobie" (z miejsca), czy tym podobnych, zyskalem pewne poparcie tezy ktora tu sprawdzalem)
nie przecze, sporo osob mialo prawo sie lekko zbulwersowac, co dla mnie jest calkowicie zrozumiale.

staralem sie rozladowac troche atmosfere, obracajac wiele cytatow w zart w nastepnych postach, lecz w zamian zostalem zaszczycony moczem Alakhaia

- zabralem glos ze nie bardzo mi sie to podoba?
w odpowiedzi "ignor user"

- stwierdzilem, ze ok w takim razie moze skonczmy temat?
w odpowiedzi "gowniarz" o mojej skromnej osobie.

sory Ezena ale wyciagnij wniski.

ja bym naprawde chetnie zakonczyl to wszystko, ale nie bede dawal soba pomiatac...

_________________
Kiedy widzisz kobietę,pamietaj - to diabeł: ona jest swoistym piekłem
KAPOKRATES

Tawerna Bibliotekarzy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 18:56:30 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:24:13
Posty: 14122
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Rozumiemy Twoje argumenty, ale ze spamem nic nie zrobimy, dlaczego - pisałam kilka stron wcześniej.
Resztę też proszę o zakończenie sporu, temat został wyczerpany, a wycieczki osobiste są passe.

Leon, tak zupełnie abstrahując, czy jesteś bardzo przyzwyczajony do takiego sposobu cytowania? Nie ma żadnych wymogów w tej kwestii, ale mnie np. bardzo źle się to czyta...

_________________
Z poważaniem, Donna Ezena Capo di tutti capi Nazguli Ortografii
And when your heart begins to bleed, you're dead and dead, indeed.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 20:16:38 
Offline
Murderator

Rejestracja: 23.09.2002 @ 9:18:29
Posty: 10121
Lokalizacja: Warszawa
No co ja poradzę że widząc gościa który tłumaczy się że wszystko sobie zaplanował i tylko nas sprawdzał jestem w stanie tylko turlać sie śmiechu.

_________________
Paryż ma Wieżę, Londyn ma Tamizę. A my Polacy stoimy pod krzyżem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.06.2005 @ 23:42:08 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.08.2004 @ 22:50:54
Posty: 726
Lokalizacja: Z lasu, gdzie stoi tabliczka "Beware the Jabberwock!"
To są "Opinie i uwagi", więc żeby być na temat:

Moja opinia: To wszystko jest bez sensu. Zwracanie nam uwagi na nasz spam przez Leona było bez sensu. Ale podjęcie z nim rozmowy było nawet bardziej bez sensu. Sposób, w jaki ta rozmowa się potoczyła, był bez sensu. To jak łatwo przyszło wam go obrażać było bez sensu.
Nawet to, że ja odpowiadam, jest bez sensu.
Krótko mówiąc, ja się pytam, o co wam chodzi (bo o co Leonowi to chyba wiem).

I moja uwaga: Pięknie się wszyscy złościcie :)

_________________
Lower than the stars
There is nothing to
Stare at


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.06.2005 @ 0:58:41 
Offline
Zmiany

Rejestracja: 22.04.2005 @ 4:57:35
Posty: 195
Lokalizacja: Denver, Co
BanderSnatch pisze:
I moja uwaga: Pięknie się wszyscy złościcie :)

Pieknie. Po prostu pieknie. ;)
Poza tym mam teraz watpliwosci czy zdaje sobie dokladnie sprawe z tego za co mozna dostac bana albo uwage od moderatora. Jakby tak wziac wszystkie topiki pod uwage, to czasem - wyglada na to - za nic. Klaryfikacja dokladniejsza niz forumokieta bylaby pozadana. :) (Chyba, ze duzo zalezy od tego, w jakim humorze jest moderator korygujacy;)

_________________
"Only put off until tomorrow what you are willing to die having left undone." Fortune Cookie


Ostatnio zmieniony 17.06.2005 @ 21:49:23 przez anetahottie, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.06.2005 @ 7:12:00 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2002 @ 19:25:16
Posty: 10760
Lokalizacja: Chrząszczydrzewoszyce Powiat Łękołozy
Ezena pisze:
Rozumiemy Twoje argumenty, ale ze spamem nic nie zrobimy, dlaczego - pisałam kilka stron wcześniej.
Resztę też proszę o zakończenie sporu, temat został wyczerpany, a wycieczki osobiste są passe.
podpisuję się wszystkimi czterema łapami i ogonem.

_________________
All those moments will be lost in time...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.06.2005 @ 8:43:53 
Offline
Feldmarszałek Duda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 @ 21:19:33
Posty: 4505
BanderSnatch pisze:
To jak łatwo przyszło wam go obrażać było bez sensu.

Biedny Leon, ojej.
Przeczytaj sobie jeszcze raz jego posty. Były nieuprzejme i napastliwe - od pierwszego, a drugiego to już na pewno poczynając - i to on nadał ton późniejszym reakcjom. Uważam, że - jakkolwiek owszem dyskusja jest bez sensu - dostał dokładnie to, czego powinien się spodziewać w takiej sytuacji.
Proszę nie zwracać mi uwagi, nie mam zamiaru już się tu wpisywać, nawet jeśli zaczniecie go teraz przepraszać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.06.2005 @ 8:48:25 
Offline
Wiecznie pijane medium płci żeńskiej
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2002 @ 19:25:16
Posty: 10760
Lokalizacja: Chrząszczydrzewoszyce Powiat Łękołozy
myślę, że już dość opinii, takich i owakich, już wszystko zostało w tej sprawie powiedziane.

_________________
All those moments will be lost in time...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.06.2005 @ 9:58:51 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:24:13
Posty: 14122
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Następne odpowiedzi w tym temacie, tnę. Dość jasno napisałam wyżej, że szlus.
Dziękuję za uwagę.

_________________
Z poważaniem, Donna Ezena Capo di tutti capi Nazguli Ortografii
And when your heart begins to bleed, you're dead and dead, indeed.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 86  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group