Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 15:01:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 22:47:43 
Offline
Rębacz z Crinfrid
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.10.2004 @ 14:37:29
Posty: 1340
Lokalizacja: Z kontowni albo z nienacka
Eee...tego no...polecam lekture drugiej linijki od góry.
No wiesz, jest to żart, specjalnie przerysowany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 22:48:13 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2002 @ 8:53:18
Posty: 578
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Gandalfie, pomysł Syriusza na opowiadanko powstał, zanim pojawiłeś się na tym forum, pod wpływem wydarzeń, które rozegrały się parę dni temu. Tak więc nie bierz tego żartu do siebie i wyluzuj :-)) Twója prośba o pomoc z maturą nie została przecież zingorowana. Nie psuj teraz pierwszego, dobrego wrażenia ;-)

_________________
"Bestsellery to świetne urządzenie: wiadomo jakie książki kupować i nie trzeba ich czytać."
Danny Kaye


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 22:48:45 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 15.03.2005 @ 17:55:27
Posty: 5
Dżibril pisze:
Ehem, odniosłeś to bezpośrednio do siebie??? A czytałeś co syriusz napisał na początku??? CZy może tylko pobieżnie przeczytałeś? Podobne stwierdzenia wzbudzają u mnie tylko politowanie. Myśl człowieku. Teraz mi się agresor włącza.


Tak czytałem.
Nademną się nie musisz litować.
Aha i nigdzie nie napisałem że odniosłem do siebie to co on napisał...

Przeprosiłem na początku swojej wypowiedzi za to że zakładam nowy temat ale na tym mi zależało...

No ale mniejsza oto tak zaraz wszyscy wyburzą do mnie.

Żegnam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 22:52:43 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
gandalf pisze:
Dżibril pisze:
Ehem, odniosłeś to bezpośrednio do siebie??? A czytałeś co syriusz napisał na początku??? CZy może tylko pobieżnie przeczytałeś? Podobne stwierdzenia wzbudzają u mnie tylko politowanie. Myśl człowieku. Teraz mi się agresor włącza.


Tak czytałem.
Nademną się nie musisz litować.
Aha i nigdzie nie napisałem że odniosłem do siebie to co on napisał...

Przepeosiłem na początku swojej wypowiedzi za to że zakładam nowy temat ale na tym mi zależało...
No ale mniejsza oto tak zaraz wszyscy wyburzą do mnie.

Żegnam.


Przeprosiłeś. Ale nie zmienia to faktu, że temat nie powinien się pojawić. Zostałeś w BARDZO uprzejmy sposób odesłany do tematu o maturach, dostałeś link, ale się tam nie pojawiłeś. Miej pretensje do siebie, że nikt Ci nie pomógł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 22:54:17 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 15.03.2005 @ 17:55:27
Posty: 5
Zoltan pisze:
Przeprosiłeś. Ale nie zmienia to faktu, że temat nie powinien się pojawić. Zostałeś w BARDZO uprzejmy sposób odesłany do tematu o maturach, dostałeś link, ale się tam nie pojawiłeś. Miej pretensje do siebie, że nikt Ci nie pomógł.

Nie ja nie mam do nikogo pretensji.
Tylko widzę już jakieś tematy i posty które się odnoszą w pewnym stopniu do mnie...

"Niespodzianki maturalne"

edit:

Tak jasne jak bym się pojawił w tym temacie co podano mi link totak by nikt nic nie napisał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 22:58:11 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
Akurat tutaj mowa jest o dość niemiłym zdażeniu które miało miejsce kilka dni temu. Proponowałbym, żebyś zajrzał do tematu o maturach bo tam najprawdopodobniej uzyskasz pomoc. EDIT w tym temacie pojawił się niedawno Nimek (czy jakoś tak) uzyskał pomoc na której mu zależało... Może warto spróbować. Jest wiele życzliwych osób na forum które udzielą Ci tych kilku potrzebnych wskazówek.


Ostatnio zmieniony 15.03.2005 @ 23:00:10 przez Poniewczasie, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 22:59:37 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 15.03.2005 @ 17:55:27
Posty: 5
Zoltan pisze:
Akurat tutaj mowa jest o dość niemiłym zdażeniu które miało miejsce kilka dni temu. Proponowałbym, żebyś zajrzał do tematu o maturach bo tam najprawdopodobniej uzyskasz pomoc.


Dobra spróbuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 23:03:02 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.11.2004 @ 9:49:42
Posty: 225
Lokalizacja: miasto Q
<cichy, wyważony i spokojny głos mode on>

Gandalfie. Nie jesteś pierwszą osobą (i nie ostatnią, że tak sobię pozwolę powieszczyć) pojawiającą się z pytaniem o wskazówki do matury. I wszystkie są odsyłane do odpowiedniego wątku. I wszystkim Vramin cytuje świetną skądinąd quotę Sexbeera. I wszystkim zamyka temat.

Gandalf pisze:
Tak jasne jak bym się pojawił w tym temacie co podano mi link totak by nikt nic nie napisał.


Ale się nie pojawiłeś. Toteż póki co nie przekonasz się, czy nikt nic nie napisze.

Chyba że chodzi Ci o powyższe opowiadanie. Ono i tak by powstało, bo ma bezpośredni związek z pewnymi zajściami sprzed kilku dni. nothing personal.

<cichy, wyważony i spokojny głos mode off>

_________________
Take him and cut him out in little stars, and he will make the face of heaven so fine that the world will be in love with night. And pay no worship to the gerrish sun.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 23:05:08 
Offline
Król Dezmod
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 @ 21:09:53
Posty: 3423
Lokalizacja: Poznań - Trzcianka, Trzcianka - Poznań.
Dobra sprawa załatwiona. Górę proszę o wycięcie tych kilku zbędnych w tym temacie postów. Dziękuję:DDDD


Ostatnio zmieniony 15.03.2005 @ 23:11:55 przez Poniewczasie, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15.03.2005 @ 23:08:04 
Offline
Wiedźmin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2002 @ 8:53:18
Posty: 578
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
A ja chciałam złożyć wniosek o zmianę znaczenia nazwy "Niespodzianki maturalne". Myślę, że prawdziwą "niespodzianką" w tej chwili byłby maturzysta, który na przykład napisałby: "Właśnie skończyłem pisać pracę na prezentację z języka polskiego na temat twórczości Sapkowskiego. Napisałem ją sam, opierając się na własnych przemyśleniach podczas lektury książek, a także na literaturze fachowej. Z przyjemnością dodam, że również przeglądając Wasze posty na forum, a także artykuły, recenzje i inne materiały na tej stronie znalazłem informacje pomocne w napisaniu pracy. Życzcie mi powodzenia na maturze... itd". Ech... rozmarzyłam się ;-))))

_________________
"Bestsellery to świetne urządzenie: wiadomo jakie książki kupować i nie trzeba ich czytać."
Danny Kaye


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.03.2005 @ 14:11:57 
Offline
Murderator

Rejestracja: 23.09.2002 @ 9:18:29
Posty: 10121
Lokalizacja: Warszawa
gandalf pisze:
Ale cóż ja udzielam się na innych forach i staram się pomagać innym gdy tego naprawdę potrzebują no ale cóż widzę że co forum to inna mentalność.


Powiedz mi Gandalfie, czy fora na któych się udzielasz przewidują nieskończoną cierpliwość do osób któe wpadają tutaj, zakładają nowy temat w którym czasem proszą a czasem wręcz nakazują nam żeby im pomagać. Czasem mają coś zrobione a czasem nie mają bladego pojecia o czym chcą pisać i chcą żeby za nich wszystko wymyślić. Do tego w razie odmowy i sugestii żeby spróbowały same coś wymyślić bo to ich matura są zwykle ciężko obrażone tak jakby to był nasz obowiązek. Zrozum że po kilkudziesięciu takich wypadkach nasza cierpliwość się wyczerpała i tematy z zapytaniami maturalnymi spotykają się z taką a nie inną reakcją.

_________________
Paryż ma Wieżę, Londyn ma Tamizę. A my Polacy stoimy pod krzyżem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.03.2005 @ 16:46:41 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 15.03.2005 @ 17:55:27
Posty: 5
Wrzosio pisze:
gandalf pisze:
Ale cóż ja udzielam się na innych forach i staram się pomagać innym gdy tego naprawdę potrzebują no ale cóż widzę że co forum to inna mentalność.


Powiedz mi Gandalfie, czy fora na któych się udzielasz przewidują nieskończoną cierpliwość do osób któe wpadają tutaj, zakładają nowy temat w którym czasem proszą a czasem wręcz nakazują nam żeby im pomagać. Czasem mają coś zrobione a czasem nie mają bladego pojecia o czym chcą pisać i chcą żeby za nich wszystko wymyślić. Do tego w razie odmowy i sugestii żeby spróbowały same coś wymyślić bo to ich matura są zwykle ciężko obrażone tak jakby to był nasz obowiązek. Zrozum że po kilkudziesięciu takich wypadkach nasza cierpliwość się wyczerpała i tematy z zapytaniami maturalnymi spotykają się z taką a nie inną reakcją.


Wszystko juz jest wyjaśnione, więc po co do tego wracać.
Parę osób już mi dało kilka cennych rad.

A z drugiej strony przy napływie tylu osób chcących uzyskać pomocy to nie dziwie się że niektórzy z forum nie wytrzymują.

Aha co do mojego przypadku to tylko nie przypisujcie mnie do grupy ludzi,
którzy "... a czasem nie mają bladego pojecia o czym chcą pisać i chcą żeby za nich wszystko wymyślić."
Ja potrzebowałem tylko kilku wskazówek.

Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.03.2005 @ 21:05:24 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
Madda: <i>Myślę, że prawdziwą "niespodzianką" w tej chwili byłby maturzysta, który na przykład napisałby: "Właśnie skończyłem pisać pracę na prezentację z języka polskiego na temat twórczości Sapkowskiego. Napisałem ją sam, opierając się na własnych przemyśleniach podczas lektury książek, a także na literaturze fachowej. Z przyjemnością dodam, że również przeglądając Wasze posty na forum, a także artykuły, recenzje i inne materiały na tej stronie znalazłem informacje pomocne w napisaniu pracy. Życzcie mi powodzenia na maturze... itd". Ech... rozmarzyłam się ;-))))</i>

Ja wiem, że to forum poświęcone jest szeroko pojętej fantastyce, ale teraz to już przesadziłaś :)) Choć - mówiąc już na serio - byłoby to naprawdę fajne.

Syriusz, dołączę do przedmówców - dobre, nawet bardzo na początku, ale imho końcówkę zbyt rozwlekłeś. W firmie towarzystwo pytało z czego się tak śmieję :)

_________________
The infection has been removed
The soul of this machine has improved


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16.03.2005 @ 22:02:20 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.01.2005 @ 14:27:39
Posty: 27
Lokalizacja: z Marsa
Ja również jestem tegorocznym maturzystą, ale żadnego tematu związanego z maturą nawet nie myślałem zakładać.
Sporo mam do nauki, dlatego rzadko zaglądam na forum, jeszcze rzadziej się wypowiadam.
W takiej chwili na usta ciną mi się słowa mojej polonistki: umiesz liczyć? licz na siebie.
Marze żeby już było po wszystkim.

Fajne opowiadanko Syriuszu:) Ładnie się uśmiałem:)

_________________
Veni, vidi... i skopali mi dupe - Julek Cezar nowej ery!!!

Hey, Teacher, Leave Those Kids Alone! PINK FLOYD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17.03.2005 @ 20:38:20 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2003 @ 12:55:57
Posty: 7375
Lokalizacja: Święte Miejsce
Vramin pisze:
W firmie towarzystwo pytało z czego się tak śmieję :)

Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie :)
Czy cuś w ten deseń...

_________________
Nietolerancyjny sierściuch

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. - Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group