Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 21:05:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20.06.2006 @ 21:46:53 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 22.05.2003 @ 18:43:57
Posty: 571
milano pisze:
Twoje komentarze czyta się po prostu SUPER!


Jestem prawdziwie wzruszony.

Radagajs pisze:
Rezygnujesz z tworzenia czegoś fascynującego.


Aż boję się przypuszczać co możesz mieć na myśli i czego byś się spodziewał gdybym kontynuował. Ale nie, nie skuszę się i nie sprawdzę co też się działo dalej. Twardy jestem, nie miętki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23.06.2006 @ 1:18:37 
Offline
Zmiany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.04.2006 @ 3:53:04
Posty: 104
wedd pisze:
Elana usiadła przy lustrze stojącym na niewysokiej szyfonierze.
- Cholera! - Zdenerwowała się wybierając parę niewielkich listków z włosów - zobaczcie tylko jak wyglądam. Okropne!


Tak, już wcześniej podejrzewałem, że Elana jest idiotką. Bo normalna kobieta, w sytuacji gdy ukochany mąż może zmienić się w trolla, a kilka godzin wcześniej cudem przeżyła starcie z chrabąszczem nie wiadomo czemu zwanym niedźwiedziem, ma inne zmartwienia niz wygląd. To tez chyba tłumaczy dziwne układy między Lorą a Horstedem.


No wlasnie-Elana może byc totalną kretynką wiec czepiać nie masz się czego ;)
Ewentualne - prosta, codzienna czynność jaką jest czesanie włosów jest dla niej odskocznią (zapomnieniem) od wydarzeń dnia codziennego (mąż troll, misio-chrabąszcz, gruba baba na wozie itd...)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23.06.2006 @ 7:56:46 
Offline
Wiedźmin

Rejestracja: 22.05.2003 @ 18:43:57
Posty: 571
A czy ja się czepiam? Stwierdzam tylko fakt. Cóż, idiotki też muszą mieć swoją niszę ekologiczną: bycie żoną czarodzieja na przykład. Poza tym jakoś nie wiem czemu akurat widok grubej baby na wozie (twój przykład;))) miałby być traumatycznym przeżyciem. Wiem, wiem, pancernik ją załatwił, ale załatwił też resztę, oszczedzając, o dziwo, karczmarza, i kobietki czarownika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group