Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 28.03.2024 @ 15:45:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24.06.2005 @ 13:56:31 
Offline
BiałyPłomień Tańczący Na Modemach Wrogów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2002 @ 18:06:43
Posty: 6856
Lokalizacja: Wzgórek św. Nowotki
Czy tylko mnie Regis przypomina Edwarda Nortona? Praca sama w sobie naprawdę niezła, choć czegoś mi w niej brakuje. Natomiast Pomurnik wydaje się zbyt mało skuffysyński z twarzy. Oczywiście imho.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24.06.2005 @ 16:02:41 
Offline
Adept
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2004 @ 11:29:56
Posty: 376
Lokalizacja: ależ skąd??!
Haletha pisze:
Emiel Regis. Trochę młody... To jeszcze z czasów, kiedy pił;)
Stary szkic do Pomurnika. Zdecydowanie lepszy od efektu końcowego.


Oho! Z Regisa wyszedł Ci chłopak jak malina! :) Pomurnik natomiast najwyraźniej jest z czasów, kiedy zastanawiał się, czy ma być zły czy dobry :)

_________________
Ahwahnee


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24.06.2005 @ 20:04:52 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 22.02.2005 @ 22:09:00
Posty: 22
W zasadzie mógłbym powtórzyć wszystko to, co już powiedzieli przedmówcy. Rysunki się fajne, ale postaci na nich przedstawione nieco zbyt.. czy ja wiem.... melancholijne z aparycji.
Regisa nawet sam kiedyś próbowałem zobrazować. Mam nawet gdzieś szkic... ale jako, że tym razem oberwał bym pewnie za zbyt długie kły, szkicu który wtedy powstał nawet nie będe starał się odnaleźć.

Aha.. i jako, że Haletha nawiązała tutaj swoim Regisem do tematyki Sagi, pozwolę sobie i ja dołożyć swój grosik.

Nivellen

Strasznie stara ( ponad dwuletnia) praca i do tego maleńka ( na kartce a4 zmieściłem trzy takie mordki). Stanowiła moje pierwsze kroczki przy rewolucji w metodzie stosowania mediów wodnych.

Cóz, pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24.06.2005 @ 21:09:10 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Pokażę wam coś zabawnego. :) Obrazek ma datę 17 kwietnia 1998. Do dziś nie wiem, czemu zrobiłam małemu dziecku twarz starej lafiryndy. ;)
Ciri po przybyciu do Kaer Morhen

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.06.2005 @ 11:39:53 
Offline
Adept
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2004 @ 11:29:56
Posty: 376
Lokalizacja: ależ skąd??!
Zanzibarre pisze:
<ciach>Aha.. i jako, że Haletha nawiązała tutaj swoim Regisem do tematyki Sagi, pozwolę sobie i ja dołożyć swój grosik.

Nivellen

<ciach>.


Zanzibarre, podziwiam Twój warsztat!

_________________
Ahwahnee


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.06.2005 @ 11:43:52 
Offline
Dijkstra
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2002 @ 12:19:06
Posty: 8591
Lokalizacja: Ultima Thule
Nivellen jest niezły. Porządnie wykonany i przypomina mi pierwowzór z ludowej baśni o romantycznym potworze, a że lubię takie baśnie, daję mu punkt:) Ciri... Cóż, faktycznie lafirynda. Triss chyba zdążyła ją już nieco wymalować;) Fajnie za to nakreślone cegły w tle.

To coś miało być szkicem do Milvy. Miałam też gdzieś Lamberta, ale zgubiłam:)
Co do Pomurnika: on jest akurat zrelaksowany porządną kolacją i prysznicem. Nie musi przecież non stop ciskać gromów;-))

Zanzibarre, zaczynam coraz bardziej przekonywać się do twojej wizji Szarleja. Ze szkodą dla własnej, oczywiście:)

_________________
Święte Gramatyko i Ortografio, módlcie się za nami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.06.2005 @ 15:17:30 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Milva się nie pokazuje. :(

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25.06.2005 @ 23:30:26 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Joanko, do tego lafiryndy mocno przechodzonej, że się tak wyrażę:-)))

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.06.2005 @ 10:50:37 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 22.02.2005 @ 22:09:00
Posty: 22
Joanka pisze:
Pokażę wam coś zabawnego. :) Obrazek ma datę 17 kwietnia 1998. Do dziś nie wiem, czemu zrobiłam małemu dziecku twarz starej lafiryndy. ;)
Ciri po przybyciu do Kaer Morhen


1998, Joanko? to przecież ( 5 + 2 mhmnmmmmnnhm.... 3 w pamięci.... odjąćhmnnnmm.........) 7 lat!!! przez ten czas można zacząć, przebrnąć i skończyć całe ASP, a potem jeszcze większość ze zdobytej tam wiedzy zapomnieć.
A teraz odnośnie rysunku... Nie wiem dlaczego, ale wyraz twarzy tego dziecka nieodparcie przywodzi mi na myśl złego babsztyla z animowanej wersji 101 dalmatyńczyków ( cruelli de ville, czy jak jej tam było). Co tu więcej mówić..... w końcu, jak by nie było, to rzecz zupełnie niemiarodajna. Ja sam siedem lat temu ołówka używałem głównie do działań zaczepnych. Rzucałem nim na przerwach w ogólniaku w co atrakcyjniejsze dziewczęta, próbując w ten dziwaczny sposób zwrócić na siebie ich uwagę. ( Liceum... ehhhhhhh )
Narysuj coś nowego.

Haletho, Twoja Milva. Czy ja wiem.... sam jakoś przestałem ją sobie wyobrażać po tym, jak zobaczyłem całkiem mnie satysfakcjonujący wizerunek tutaj, w Galerii Zony... autorstwa chyba Rivii, ale tego nie jestem do końca pewny. Twoja? Cóż.. chyba może być.. Dziwne jest tylko to powielające się we wszystkich Twoich pracach "maślane spojrzenie" rysowanych bohaterów. Co oni widzą tam, za tym kadrem? Chyba to samo, co było w walizce Vincea, w Pulp Fiction.
Póki co jest fajnie... i topic, choć w nieco skromnym jeszcze zakresie, całkiem sprawnie nam funkcjonuje.
Ciekawe tylko, swoją drogą, co się stało z jego założycielem.. entuzjazmu w realizacji swoich własnych wyobrażeń wystarczylo mu na 9 postów. Cóż.. moze jeszcze kiedyś wróci. Zobaczymy.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.06.2005 @ 11:00:41 
Offline
Villentretenmerth
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.09.2004 @ 11:38:26
Posty: 7402
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Faktycznie, Milva ma dziwne spojrzenie, jakaś taka nieprzytomna jest i jakby lekko pod wpływem środków odurzających. Mnie w niej najbardziej przeszkadza nieregularnośc rysów- nos układa się jej w dziwną stronę, oczy opadają... Ale cienie nalozyłaś dobre, w ogóle rysunek można jeszcze dopracować i będzie lepiej.

_________________
I will always need your love/Wish I could write it in the daily news
You, on the other hand, are a sweet little eclair on the outside and a pit bull on the inside- Charlaine Harris


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26.06.2005 @ 11:29:37 
Offline
Murderatrix
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2003 @ 19:39:10
Posty: 12936
Lokalizacja: Wrocław
Zanzibarre, ona się nazywała chyba Cruella de Mon. :)
Odnośnie rysowania, to niestety. Ostatni swój rysunek wykonałam w 1999 roku i od tej pory nie miałam w ręce ołówka (chyba, że w celu rozwiązania mojego kochanego obrazka w Telewizyjnej). I tak już pewnie zostanie.

Zobaczyłam Milvę. :) Haletho, jeśli to ma być wiejska dziewucha, to udała ci się znakomicie. :)))) Tylko te usta pasują raczej do dziewczęcia pasącego gąski, niż do impulsywnej baby, która skopała ojczyma, uciekła z domu itd. IMHO Milva powinna mieć bardziej zdecydowane rysy i inteligentne spojrzenie.
Ale sam rysunek jest bardzo fajny. W ogóle nie przejmuj się tym co piszę, bo ja jako Milvę wyobrażam sobie moją promotorkę i żadna inna twarz mi tu nie pasuje. ;)

_________________
PCR, when you need to detect mutations
PCR, when you need to recombine
PCR, when you need to find out who the daddy is
PCR, when you need to solve a crime


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group