Wieża Błaznów

Dyskusje na tematy związane z Andrzejem Sapkowskim (i wiele innych)
Dzisiaj jest 29.03.2024 @ 0:45:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 20.05.2010 @ 14:56:55 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2010 @ 18:38:39
Posty: 16
Lokalizacja: Kobyłka
Fajne, szczególnie te wiedźmy na kupie (śmieci ofkoz;)). To akwarelka na fakturowanym kartonie? Klimatycznie dziewczyny się rozfiglowały:)

_________________
Dzika i pyskata pół-driada, pół-baba.
-------------------------
-A gdzie Wiedźmin i Milva?...
-Poszli na stronę...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20.05.2010 @ 17:30:59 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.11.2008 @ 17:43:43
Posty: 38
Lokalizacja: gdzieś w chmurach zazwyczaj
Nie, to akryle. Miały być akwarele, ale uznałam, że wychodzi za blado. Akwarele się mnie nie słuchają;) Dlatego między innymi wysiadam jak patrzę na to, co z nimi wyprawia pewien Michał Orłowski: http://micorl.deviantart.com/gallery/ Szczęka opada.
O, a teraz tak patrzę, że przecież Ty też akwarelami malujesz. Świetna robota! Tak umiesz nasycić kolory.

A tak offtopic, też Cię może wkurza to "ulepszenie" dA, ze zmienionym menu, wyskakującymi obrazkami i stroną drgającą jak szalona przy przewijaniu w dół? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22.05.2010 @ 8:18:42 
Offline
Dziecko-niespodzianka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2010 @ 18:38:39
Posty: 16
Lokalizacja: Kobyłka
Alassea pisze:
...Dlatego między innymi wysiadam jak patrzę na to, co z nimi wyprawia pewien Michał Orłowski: http://micorl.deviantart.com/gallery/ Szczęka opada.
O, a teraz tak patrzę, że przecież Ty też akwarelami malujesz. Świetna robota! Tak umiesz nasycić kolory.

A tak offtopic, też Cię może wkurza to "ulepszenie" dA, ze zmienionym menu, wyskakującymi obrazkami i stroną drgającą jak szalona przy przewijaniu w dół? ;)

1. Faktycznie, szczęka opada, choć to nie mój styl malowania.
2. Co do nasycenia, to po prostu wielowarstwowo i gęsto nakładam farby. Dlatego malowanie np. A4 trwa przez około tydzień (tu się odzywa moja szczegółowość). Maluję farbami z tub (są gęstsze) i dość często dowalam też plakatówki lub tempery (szczególnie białej - do nakładania jaśniejszych barw na ciemniejsze). W końcu, cóż, plakatówka też bazuje na wodzie, tak jak i akwarela, i gwasz.
3. Wkurza, interfejs jest paskudny, zresztą wyraziłam już swoje zdanie pod tą "nowością". Znaczna większość userów sądzi tak samo, a mnie najbardziej drażni to że zmienili nagle bez konsultacji z użytkownikami (choćby ankieta, albo możliwość wyboru między starym i nowym pulpitem). Modernistyczne obrzydlistwo. Nowoczesny design. Ha!

_________________
Dzika i pyskata pół-driada, pół-baba.
-------------------------
-A gdzie Wiedźmin i Milva?...
-Poszli na stronę...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18.02.2014 @ 21:59:20 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 18.02.2014 @ 21:55:41
Posty: 5
bardzo fajne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10.03.2014 @ 19:33:12 
Offline
Dziecko-niespodzianka

Rejestracja: 10.03.2014 @ 19:27:07
Posty: 10
fajne bardzo mi sie podoba Geralt na tym obrazku! ;


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group